18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:52
Avatar
grubystefan 2016-05-12, 10:47 62
Coś tak za bardzo ten drugi nie chciał walczyć. Po wypłatę tylko wpadł. Też mi kurwa nokaut! W ogóle to ja tam pudziana lubię, ale te jego mma to jest żenada
Zgłoś
Avatar
PatrolZG 2016-05-12, 11:30 27
Nie pierdol, taką bułę przyjąć to człowiek nie wie jak się nazywa i jaki ma kolor skóry. Mistrzem nie będzie, ale jakieś tam show robi.
Zgłoś
Avatar
janlew 2016-05-12, 11:32 20
PatrolZG napisał/a:

Nie pierdol, taką bułę przyjąć to człowiek nie wie jak się nazywa


Racja.
PatrolZG napisał/a:

... i jaki ma kolor skóry.


Nie racja.
Zgłoś
Avatar
The_Generat 2016-05-12, 11:37 4
zajebiste, nie jestem jakimś tam fanem Mariusza ale kurwa cepa zajebał aż miło
Zgłoś
Avatar
cys23 2016-05-12, 11:42 8
Cytat:

Coś tak za bardzo ten drugi nie chciał walczyć. Po wypłatę tylko wpadł. Też mi kurwa nokaut! W ogóle to ja tam pudziana lubię, ale te jego mma to jest żenada



Pudzian nie musi byc mistrzem swiata i nie mysle, zeby to byl jego cel. Cale zycie dzwigal ciezary, to teraz ponapierdala kelnerow za dolary i zapewniam cie, ze chuj wbija w twoje zdanie.

KO piekne, siadla mu ta bula na calego.
Zgłoś
Avatar
grubystefan 2016-05-12, 11:58 6
Up. nadal twierdzę, że pudzian nie ma siły uderzenia:D Siłę to on ma, żeby w martwym ze 400kg zrobić, ale mogę się założyć o każdą kasę, że każdy bokser wagi półciężkiej czy niech będzie junior ciężkiej bije mocniej od niego a to będzie ze 30kg różnicy wagi. Po prostu prędzej z fightera zrobisz kulturystę czy strongmana niż ze strongmana fightera. Jak mówiłem ja tam go lubię, ale te jego gadki o mistrzostwie wszystkiego to zdecydowanie było przedawkowanie testosteronu . Tyle miał pudzian szczęścia, że to był początek walki. Potem jak mięcho nabija mu się krwią to już całkiem sztywnieje i staje w miejscu. Jak to pisali kiedyś! Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść....

@cys23 Myślisz, że to nie był jego cel? To sobie oglądnij filmiki na yt jak zaczynał Mistrz mistrzów był z niego i nie pogadasz Ja tam mu też przecież nie żałuje Jak są ludzie, którzy za to płaca i on na tym zarabia to pozostaje mi się tylko z tego cieszyć.
Zgłoś
Avatar
Puszczalska_Wiola 2016-05-12, 13:34 6
Jebać polsat za kodowanie wszystkiego co się da.
Zgłoś
Avatar
tarcer123 2016-05-12, 15:08
up wiesz co piszesz kochana.
Zgłoś
Avatar
orion123123 2016-05-12, 15:13
dobry z niego wojownik mma niż strongman xd
Zgłoś
Avatar
Ahmeden 2016-05-12, 15:22 3
@up

a teraz po polsku proszę
Zgłoś
Avatar
Bartolomeo92 2016-05-12, 15:36 9
Problemem Pudziana jest to, że nie potrafi poprawnie uderzać - jego ciosy są pchane. To pamięć mięśniowa z czasów gdy był strongmanem i tylko napierdalał ciężary, wykonując monotonne ruchy - kilkanaście lat spędzone w ten sposób nie idzie zmienić w kilka, szczególnie że nie jest już młodzieniaszkiem. Tutaj mu się udało zarzucić łapą, trafił i nara, jego przeciwnik jak widać stał jak kołek w momencie uderzenia, z opuszczoną gardą. Nie tyle powaliło go trafienie w punkt (bo wtedy by był znokautowany na sztywno), tylko po prostu impet łapy

E: @Grubystefan dobrze gada. Zarówno w kwestii kondycji (myślę że kilka takich zamachnięć i już by zaczynał zdychać), jak i przechwałek Pudziana. W 2010 albo 2011 roku gadał, że daje sobie 2 lata i będzie mistrzem świata
Zgłoś
Avatar
PanPrezesWładca 2016-05-12, 15:44
Nie no! Ładnie mu wykurwił!
Zgłoś
Avatar
Mom and Death 2016-05-12, 15:44 1
No przyjebał od serca - 10/10
Zgłoś
Avatar
dzikijohny4 2016-05-12, 15:45
Ależ soczyście mu zapierdolił w caban. Piwerko się należy za naszego byka.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie