18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:34
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
Na bank panowie "monterzy" mieli sporo gruzu w gaciach

( dla osób z problemem trzymania moczu - od 0:45 )



ukryta treść
ponoć 2 kulki wyłapał
Zgłoś
Avatar
onucek 2023-08-22, 10:48 13
bardzo miło! mam nadzieję, że kulki podziurawiły trochę tętnic
Zgłoś
Avatar
flejtuch 2023-08-22, 11:08 1
onucek napisał/a:

bardzo miło! mam nadzieję, że kulki podziurawiły trochę tętnic



Wolałbym mózg
Zgłoś
Avatar
tolek01 2023-08-22, 11:17
a ja bym poczekał aż wejdą
Zgłoś
Avatar
mygyry 2023-08-22, 11:19 48
Dlatego przestępcy wolą zakaz posiadania broni
Zgłoś
Avatar
hitmeme 2023-08-22, 12:19 4
Nigdy w życiu nie otworzyłbym drzwi żadnemu czarnemu ,ciapatemu czy innemu latino.
Zgłoś
Avatar
grudzin7 2023-08-22, 12:48 15
Zawsze przy takich akcjach mnie zastanawia jedna rzecz - czy taki włamywacz czuje jakąś ujmę na ego, że ktoś go pogonił i czy w związku z tym spróbuje się zemścić np. poprzez napierdalanie z pistoletu po oknach którejś nocy albo wrzucenie przez okno koktajlu mołotowa? W sumie nie wiesz tego, więc z jednej strony pozbyłeś się włamywacza ale nie wiesz czy on nie wróci za kilka dni lub tygodni kiedy opadnie szum. Wydaje mi się, że po takiej akcji bałbym się zostawić żonę czy dzieci same w domu. Chyba nawet dla spokoju wolałbym się przeprowadzić
Zgłoś
Avatar
SupremeLeader 2023-08-22, 13:33 4
Ta, jasne "filtry" . Od razu widać że nachalne chujki fotowoltaikę sprzedają.
Zgłoś
Avatar
bleblebator1 2023-08-22, 13:45 1
SupremeLeader napisał/a:

Ta, jasne "filtry" . Od razu widać że nachalne chujki fotowoltaikę sprzedają.



nasłała ich klara sobieraj
Zgłoś
Avatar
metyoo 2023-08-22, 15:09 14
i co? można grzecznie wyjść z rencami podniesionymi do góry? można grzecznie wykonywać polecenia policmajstrów?
Zgłoś
Avatar
Pijanystary 2023-08-22, 22:56 4
mygyry napisał/a:

Dlatego przestępcy wolą zakaz posiadania broni



Ja jebie ale jesteś kurwa tępy...Nie widzisz jak silne ograniczenia dotyczące posiadania broni pozytywnie wpływają na bezpieczeństwo? No i chuj daje ci AR-15 nawet z powiększonym bębenkowym magazynkiem, razem 75 pestek, a ja RKM tylko 60. Będziemy się tym napierdalac przez drzwi i ściany w ramach przestępstwa w twojej okolicy. Jak się schowasz za tym kojcem dziecięcym uzyskasz mała przewagę. Widzisz problemy takiego kalibru w Europie? Nawet w tych NO GO zonach w Malmo? W Malmo też chyba mają kamery czy kamery są tylko w Manus i USA?

Jeżeli chcesz być światkiem,uczestnikiem,ofiarą takich akcji musisz koniecznie posłuchać gościa który mówi ,,broń dla wszystkich" I ta broń właśnie dać mu. To trudne sprawy ala św.Marcin w Poznaniu staną się codziennością pytanie tylko czy samobójstwo będzie rozszerzone a jeśli już będzie to czy o ciebie i twoja rodzinę a posiadanie przez ciebie broni niewiele raczej pomoże twojemu dziecku kiedy jakiś świr na załamaniu nerwowym wjedzie do szkoły albo przedszkola.

Zadałeś sobie pytanie czy chcesz świata w którym musisz się tak bronić? Nie bo jesteś tepakiem z pod znaku JKM I jego homo comando, wy wyjątkowo niewiele myślicie jak na tą elitę narodu, wręcz można powiedzieć ze absolutnie nie stosujecie.

mygyry napisał/a:

Dlatego przestępcy wolą zakaz posiadania broni



Ja jebie ale jesteś kurwa tępy...Nie widzisz jak silne ograniczenia dotyczące posiadania broni pozytywnie wpływają na bezpieczeństwo? No i chuj daje ci AR-15 nawet z powiększonym bębenkowym magazynkiem, razem 75 pestek, a ja RKM tylko 60. Będziemy się tym napierdalac przez drzwi i ściany w ramach przestępstwa w twojej okolicy. Jak się schowasz za tym kojcem dziecięcym uzyskasz mała przewagę. Widzisz problemy takiego kalibru w Europie? Nawet w tych NO GO zonach w Malmo? W Malmo też chyba mają kamery czy kamery są tylko w Manus i USA?

Jeżeli chcesz być światkiem,uczestnikiem,ofiarą takich akcji musisz koniecznie posłuchać gościa który mówi ,,broń dla wszystkich" I ta broń właśnie dać mu. To trudne sprawy ala św.Marcin w Poznaniu staną się codziennością pytanie tylko czy samobójstwo będzie rozszerzone a jeśli już będzie to czy o ciebie i twoja rodzinę a posiadanie przez ciebie broni niewiele raczej pomoże twojemu dziecku kiedy jakiś świr na załamaniu nerwowym wjedzie do szkoły albo przedszkola.

Zadałeś sobie pytanie czy chcesz świata w którym musisz się tak bronić? Nie bo jesteś tepakiem z pod znaku JKM I jego homo comando, wy wyjątkowo niewiele myślicie jak na tą elitę narodu, wręcz można powiedzieć ze absolutnie nie stosujecie.
Zgłoś
Avatar
ProVVe 2023-08-22, 23:49 8
Pijanystary napisał/a:

Ja jebie ale jesteś k***a tępy...Nie widzisz jak silne ograniczenia dotyczące posiadania broni pozytywnie wpływają na bezpieczeństwo? No i ch*j daje ci AR-15 nawet z powiększonym bębenkowym magazynkiem, razem 75 pestek, a ja RKM tylko 60. Będziemy się tym napie**alac przez drzwi i ściany w ramach przestępstwa w twojej okolicy. Jak się schowasz za tym kojcem dziecięcym uzyskasz mała przewagę. Widzisz problemy takiego kalibru w Europie? Nawet w tych NO GO zonach w Malmo? W Malmo też chyba mają kamery czy kamery są tylko w Manus i USA?
Jeżeli chcesz być światkiem,uczestnikiem,ofiarą takich akcji musisz koniecznie posłuchać gościa który mówi ,,broń dla wszystkich" I ta broń właśnie dać mu. To trudne sprawy ala św.Marcin w Poznaniu staną się codziennością pytanie tylko czy samobójstwo będzie rozszerzone a jeśli już będzie to czy o ciebie i twoja rodzinę a posiadanie przez ciebie broni niewiele raczej pomoże twojemu dziecku kiedy jakiś świr na załamaniu nerwowym wjedzie do szkoły albo przedszkola.
Zadałeś sobie pytanie czy chcesz świata w którym musisz się tak bronić? Nie bo jesteś tepakiem z pod znaku JKM I jego homo comando, wy wyjątkowo niewiele myślicie jak na tą elitę narodu, wręcz można powiedzieć ze absolutnie nie stosujecie.
Ja jebie ale jesteś k***a tępy...Nie widzisz jak silne ograniczenia dotyczące posiadania broni pozytywnie wpływają na bezpieczeństwo? No i ch*j daje ci AR-15 nawet z powiększonym bębenkowym magazynkiem, razem 75 pestek, a ja RKM tylko 60. Będziemy się tym napie**alac przez drzwi i ściany w ramach przestępstwa w twojej okolicy. Jak się schowasz za tym kojcem dziecięcym uzyskasz mała przewagę. Widzisz problemy takiego kalibru w Europie? Nawet w tych NO GO zonach w Malmo? W Malmo też chyba mają kamery czy kamery są tylko w Manus i USA?
Jeżeli chcesz być światkiem,uczestnikiem,ofiarą takich akcji musisz koniecznie posłuchać gościa który mówi ,,broń dla wszystkich" I ta broń właśnie dać mu. To trudne sprawy ala św.Marcin w Poznaniu staną się codziennością pytanie tylko czy samobójstwo będzie rozszerzone a jeśli już będzie to czy o ciebie i twoja rodzinę a posiadanie przez ciebie broni niewiele raczej pomoże twojemu dziecku kiedy jakiś świr na załamaniu nerwowym wjedzie do szkoły albo przedszkola.
Zadałeś sobie pytanie czy chcesz świata w którym musisz się tak bronić? Nie bo jesteś tepakiem z pod znaku JKM I jego homo comando, wy wyjątkowo niewiele myślicie jak na tą elitę narodu, wręcz można powiedzieć ze absolutnie nie stosujecie.



Ale wy lewusy jestescie kurwa ssajacymi kutasy cwelami z doslownie zerowa logika myslenia... Jestes glupim tepym chujem i mam nadzieje, ze sie kurwo czasem nie mnozysz gdzies tam na tej twojej melinie. Ja pierdole kto cie wypchnal na ten swiat.. Na kazdy twoj "argument" mozna odpowiedziec i zamknac ta twoja pojebana morde, ale mi sie nie chce... Wez poszukaj kawalka jakiegos sznurka czy cos i idz do piwnicy. Najgorsze, ze masz kurwa jakies prawa...

PS. nie odpisujcie i olewajcie ta neopizde bo ostatnio jest ich wysryw jakis
Zgłoś
Avatar
Pijanystary 2023-08-23, 0:14 2
ProVVe napisał/a:

Ale wy lewusy jestescie kurwa ssajacymi kutasy cwelami z doslownie zerowa logika myslenia... Jestes glupim tepym chujem i mam nadzieje, ze sie kurwo czasem nie mnozysz gdzies tam na tej twojej melinie. Ja pierdole kto cie wypchnal na ten swiat.. Na kazdy twoj "argument" mozna odpowiedziec i zamknac ta twoja pojebana morde, ale mi sie nie chce... Wez poszukaj kawalka jakiegos sznurka czy cos i idz do piwnicy. Najgorsze, ze masz kurwa jakies prawa...
PS. nie odpisujcie i olewajcie ta neopizde bo ostatnio jest ich wysryw jakis



Uwaga Homocomando z Konfederacji chłopskiego rozumu, to po chuj piszesz skoro nie chcesz odpowiedzieć argumetami? Mam.sie z tobą gownem obrzucać i uznać to za rozmowę z najbardziej merytorycznym wyborca w tym kraju? Chciało ci się pisać tyle rzeczy ale argumentów akurat nie...Bo? Bo ich nie masz, bo jesteś za glupi żeby je ,,wypchnac" z tej pustej banii, do twojej tylko wchodzi a nic nie wychodzi jak psu albo dziecku do lat 8. Idź se może zwal albo powąchaj gacie mamy, jak ci serce podpowiada byle trzymaj ryj krótko bo nic mądrego nam nie powiesz.
Zgłoś
Avatar
mazga50 2023-08-23, 15:30
SupremeLeader napisał/a:

Ta, jasne "filtry" . Od razu widać że nachalne chujki fotowoltaikę sprzedają.



To teraz się nazywa agresywny marketing.
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2023-08-24, 9:36
To jest tupet napisac do kogos ze jest tepy taka ortografia.
„Swiatkiem”.
Zgłoś