18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 1:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-09-13, 13:31
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:33
Pumping Iron 1977
maksymilian45 • 2015-01-17, 2:50
Stary film dokumentalny o Arnlodzie Schwarzeneggerze. Nieźle się ubawiłem i dowiedziałem ciekawych rzeczy. Jak dla mnie ideał jeżeli chodzi o sylwetkę. Do tego ma poczucie humoru.

To co teraz się porobiło w kulturystyce to tragedia, bicepsy większe niż głowa, nogi tak rozbudowane że miażdżą ptaszka, wszystko rozbudowane ponad "pewne normy", według mnie. Jak ktoś zainteresowany to zachęcam do obejrzenia.

Z polskimi napisami
kinofilmyonline.pl/film,Kulturysci-Pumping-Iron-1977-Napisy.html
bez napisów
disclose.tv/action/viewvideo/117747/Pumping_Iron1977__Life_of_Arnold_S...

Jak ktoś nie wie czy obejrzeć, coś na zachętę


Na youtubie nie znalazłem, jak ktoś znajdzie to możec wkleić w komentarz.

Błagam, nie pierdolcie o sterydach. Brał czy nie i tak na siłowni musiał odwalić kawał ciężkiej roboty. Większość nie ma pojęcia co to sterydy i gdyby dać takiemu krzykaczowi internetowemu sterydy to nie wiedziałby czy wstrzyknąć to, rozsmarować na chlebie czy wetrzeć w mięśnie.
Zgłoś
Avatar
B................4 2015-01-17, 3:20 2
szkoda że sprzedał swoją dusze
Zgłoś
Avatar
pemb 2015-01-17, 10:06 2
"nie pierdolcie o sterydach"
Pewnie, że brał, ale przede wszystkim ciężko zapierdalał. Szacunek dla Arniego.
Zgłoś
Avatar
siba 2015-01-18, 19:40
kurwa czy ktoś naprawdę myśli, że oni nie używali sterydów ? czy naprawde kogoś to razi jak się o tym dowie ? żeby rozwinąć się jak Arnold i wielu mu podobnych, trzeba zastosować sterydy anaboliczne a przy tym trenować tak ciężko jak się trenowało i trzymać restrykcyjną diete. pozdro dla niekumatych
Zgłoś
Avatar
mskins 2015-01-24, 3:26
o kurwa.. konan barbarzyńca !
Zgłoś
Avatar
s................s 2015-01-27, 14:21
Cytat:

Większość nie ma pojęcia co to sterydy i gdyby dać takiemu krzykaczowi internetowemu sterydy to nie wiedziałby czy wstrzyknąć to, rozsmarować na chlebie czy wetrzeć w mięśnie.



Mamy tu eksperta
Zgłoś