18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 52 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:32
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 2 minuty temu
PUP
Scareface101 • 2013-09-11, 22:43
Witam.
Byłem dzisiaj się odfajkować w urzędzie pracy i przy okazji zmienić numer konta na który ma wpływać zasilacz.
Pani dała mi wniosek który należało wypełnić + długopis którego fotkę zamieszczam.
Nie jest łatwo takim wynalazkiem pisać.
Tak wiem mam brudne paznokcie, robię w smarze i olejach (mechanik).

P.S.
Dodam że w urzędzie trwa mały remont wykonywany przez osoby z kursu sponsorowanego przez UP.
Przerabiają kucharzy na złote rączki od wszystkiego, miałem chęć zrobić kilka fotek jak im nie wychodzi ale jak to bywa ludziom pobierającym zasiłek dla bezrobotnych to śpieszyłem się do pracy.
Pozdro sadole
Wszelką krytykę przyjmę na klatę, postaram się ripostować.
Temat własny więc na pewno nie było, a i tak pewnie trafi do sucharów.
Zgłoś
Avatar
Nameless 2013-09-13, 18:27
Podatki z wypłat nie tylko na zasiłki idą głąby (kilka osób wyżej). Chuj z tym, że odebrał swoje pieniądze, jak korzysta z dróg, chodników, śmietników miejskich, urzędów, światła, które nocą oświetla osiedla/drogi, etc.? Na to wszystko leci kasa z podatków.
Jak ktoś mieszka w jakimś kraju i nie odprowadza podatków, to zwyczajnie żyje trochę za kasę innych, którzy na te wszystkie pierdoły płacą. Logiczne, prawda?

Jak idziecie na imprezę na krzywy ryj i jeszcze marudzicie, to chyba drugi raz was już nie zaproszą, nie?
Zgłoś
Avatar
voidinfinity 2013-09-13, 19:26 1
Nameless napisał/a:

Podatki z wypłat nie tylko na zasiłki idą głąby (kilka osób wyżej). Chuj z tym, że odebrał swoje pieniądze, jak korzysta z dróg, chodników, śmietników miejskich, urzędów, światła, które nocą oświetla osiedla/drogi, etc.? Na to wszystko leci kasa z podatków.
Jak ktoś mieszka w jakimś kraju i nie odprowadza podatków, to zwyczajnie żyje trochę za kasę innych, którzy na te wszystkie pierdoły płacą. Logiczne, prawda?

Jak idziecie na imprezę na krzywy ryj i jeszcze marudzicie, to chyba drugi raz was już nie zaproszą, nie?



Po pierwsze - jak na szybko policzyłem - osoba, która pobiera zasiłek dla bezrobotnych odbiera tylko mniejszą część tego co wpłaca do skarbu państwa w podatkach (btw. liczyłem tylko opodatkowanie pracy, a przecież to nie wszystkie podatki, które się płaci).

Po drugie - osoba niepracująca, pobierająca zasiłek dla BEZROBOTNYCH nie jest ZWOLNIONA Z PŁACENIA PODATKÓW. Jeżeli posiada nieruchomość musi zapłacić podatek. Jeżeli posiada samochód musi zapłacić podatek. Jeżeli kupuje coś musi zapłacić podatek.

Po trzecie - jeżeli chcesz zobaczyć tych, którzy żyją na krzywy ryj za pieniądze podatników - to zajrzyj na wiejską, zajrzyj do spółek i spółeczek kontrolowanych przez skarb państwa. Dobrze, że nie wymieniłeś powietrza, które produkują lasy państwowe, na które też wszyscy płacimy podatki.

---

Skala oszustwa naprawdę jest śmieszna - a jazgot prawaków żałosny Możecie robić wrażenie co najwyżej na kolegach z gimbazy.
Zgłoś
Avatar
Nikczemny_Płód 2013-09-13, 20:18
Chwalisz się tym, że jesteś społeczniakiem?

Kurwa dla normalnej ambitnej osoby wstydem powinno byc przekraczanie bram urzedu pracy i branie zasiłku. A ty się jeszcze tym chwalisz...

Dlatego gardzę toba pomiocie.
Zgłoś
Avatar
voidinfinity 2013-09-13, 22:20
Papa_Mobile napisał/a:

Kurwa dla normalnej ambitnej osoby wstydem powinno byc przekraczanie bram urzedu pracy i branie zasiłku. A ty się jeszcze tym chwalisz...



Kolega rozumiem już samowystarczalny, wynajmuje mieszkanie, płaci wszystkie rachunki etc. - czy jeszcze rodzice pomagają?

Jakbyś nie miał wyjścia to byś zapierdalał w podskokach nie tylko do PUPy ale też do MOPSu i całowałbyś urzędnicze łapki

A różne się rzeczy w życiu dzieją...często sprawy losowe (choroby, wypadki). Ci którym dzisiaj się powodzi jutro wcale nie musi. Znam takich.
Zgłoś