18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 23 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 46 minut temu
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
PUP
Scareface101 • 2013-09-11, 22:43
Witam.
Byłem dzisiaj się odfajkować w urzędzie pracy i przy okazji zmienić numer konta na który ma wpływać zasilacz.
Pani dała mi wniosek który należało wypełnić + długopis którego fotkę zamieszczam.
Nie jest łatwo takim wynalazkiem pisać.
Tak wiem mam brudne paznokcie, robię w smarze i olejach (mechanik).

P.S.
Dodam że w urzędzie trwa mały remont wykonywany przez osoby z kursu sponsorowanego przez UP.
Przerabiają kucharzy na złote rączki od wszystkiego, miałem chęć zrobić kilka fotek jak im nie wychodzi ale jak to bywa ludziom pobierającym zasiłek dla bezrobotnych to śpieszyłem się do pracy.
Pozdro sadole
Wszelką krytykę przyjmę na klatę, postaram się ripostować.
Temat własny więc na pewno nie było, a i tak pewnie trafi do sucharów.
Zgłoś
Avatar
NieWiemZeWiem 2013-09-11, 22:45 1
ten długopis to tak naprawdę wkład nie? też kiedś taki dałem do podpisania się a potem "tyle lat a pisać Pan nie potrafi?"
Zgłoś
Avatar
Scareface101 2013-09-11, 22:55 3
Tak wkład, od legendarnego Zenitha, bida w tych urzędach że nawet na obudowę dla interesantów ich nie stać chociaż sami piszą ładnymi piórami.
Zgłoś
Avatar
konrad_n 2013-09-11, 22:56 12
ze wkladem kazali ci pisac?! stary, generalnie to temat dupy nie urywa
Zgłoś
Avatar
kaiel 2013-09-11, 23:02 3
z obudowy robią sobie tuby do wciągania prochu
Zgłoś
Avatar
Jungl3 2013-09-11, 23:10 175
I jak kurwa ten kraj ma wyjsc na prosta jak kolejny robi na lewo i ciagnie do tego zasilek ???!!! Przez takich kombinatorow nie maja nawet na dlugopisy. I potem placz ze Tusk zlodziej a Kaczor nie lepszy i wogole... A w temacie to widze wklad firmowy widze , kolejnym razem dostaniesz rysik do olowka !
Zgłoś
Avatar
Scareface101 2013-09-11, 23:30 44
I jak k***a ten kraj ma wyjsc na prosta jak kolejny robi na lewo i ciagnie do tego zasilek ???!!! Przez takich kombinatorow nie maja nawet na dlugopisy. I potem placz ze Tusk zlodziej a Kaczor nie lepszy i wogole... A w temacie to widze wklad firmowy widze , kolejnym razem dostaniesz rysik do olowka !

Kilka lat pracy za sobą, zapierdalania nie raz po 16 godzin żeby mieć na chleb i przysłowiowe piwo, nie wspominając że za nadgodziny kasy nie dostałem a ty sie bulwersujesz.
Widać że nie popracowałeś w życiu.
Mam 27 lat a dłonie takie jak cegła.
Ba tak uczyłem się , mam inżyniera informatyki + kilka kursów operatorów maszyn z doświadczeniem i co ....
I gówno z tego mam.
Zgłoś
Avatar
bartholomai 2013-09-12, 0:11 30
Są ludzie, którym wszytko przeszkadza, wiecznie narzekają. Następnym razem kup sobie własny długopis za kasę z pracy na czarno.

PS.
Ludzie pracujący uczciwie też Ci przeszkadzają?
Zgłoś
Avatar
____ 2013-09-12, 0:16 3
Bida na całego, fotka wykonana aparatem wbudowanym w jakiś średniowieczny telefon (pewnie jakiś szajsung s4)
Zgłoś
Avatar
l_witek 2013-09-12, 0:17 44
Gnido jebana to na takich pasożytów zajebują mi 1/3 wypłaty . Jebał Cie pies
Zgłoś
Avatar
ghan666 2013-09-12, 0:28 3
zdjecie palcow w pizdzie zrob!-- a nie w urzedzie....
Zgłoś
Avatar
Radysh 2013-09-12, 1:54 7
(...)inżyniera informatyki...". - Co by to nie było, to pewnie zbliżone do technika tele/informatyka, jeno pewnie z minimalną praktyką.
Ale ad rem. Naprawdę nie możesz znaleść pracy w zawodzie? No! Bez jaj człowieku.
Zgłoś
Avatar
Nameless 2013-09-12, 2:17 40
@up
Jak ma tylko papier "inżyniera informatyki", a gówno umie zrobić, to tak potem jest. Jak się czymś człowiek interesuje, ma pasję i łeb, to pracę znajdzie i wszyscy są szczęśliwi. W tej dziedzinie na pewno.
No ale jak widać tutaj mamy inny przypadek. Menda.

Przez takich właśnie ludzi wszyscy inni tracą. Biedni, którzy zasiłku potrzebują i ci uczciwie pracujący (większe podatki + płacą na takich chamów właśnie + mniej kasy dla dobra publicznego).

Chuj ci w dupę nygusie.
Zgłoś
Avatar
Hrodgar 2013-09-12, 3:24 14
Czytam te komentarze i zawsze się zastawiam, Jak to niektórym osobom na podstawie 2-3 zdań łatwo określić wartość innego człowieka którego nawet nie spotkali.
Zgłoś
Avatar
Adra 2013-09-12, 7:24 1
Ja się nie przypierdolę do tego czy dostaje zasiłek czy nie - bo różnie w życiu bywa i może w jego mieście faktycznie pracy nie ma. Natomiast o co chodzi z tym tematem? Że dostałeś sam wkład zamiast długopisu? Czy, że z kucharzy próbują zrobić majstrów?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie