18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 57 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:32
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 7 minut temu
PUP
Scareface101 • 2013-09-11, 22:43
Witam.
Byłem dzisiaj się odfajkować w urzędzie pracy i przy okazji zmienić numer konta na który ma wpływać zasilacz.
Pani dała mi wniosek który należało wypełnić + długopis którego fotkę zamieszczam.
Nie jest łatwo takim wynalazkiem pisać.
Tak wiem mam brudne paznokcie, robię w smarze i olejach (mechanik).

P.S.
Dodam że w urzędzie trwa mały remont wykonywany przez osoby z kursu sponsorowanego przez UP.
Przerabiają kucharzy na złote rączki od wszystkiego, miałem chęć zrobić kilka fotek jak im nie wychodzi ale jak to bywa ludziom pobierającym zasiłek dla bezrobotnych to śpieszyłem się do pracy.
Pozdro sadole
Wszelką krytykę przyjmę na klatę, postaram się ripostować.
Temat własny więc na pewno nie było, a i tak pewnie trafi do sucharów.
Zgłoś
Avatar
MałyżydekLiczychujek 2013-09-12, 9:12 21
Pierdolony nygusie...zgłaszam to do prokuratury!

Cytat:

Ba tak uczyłem się , mam inżyniera informatyki + kilka kursów operatorów maszyn z doświadczeniem i co ....
I gówno z tego mam.



Skoro tak jest, jak mówisz...to albo jesteś chujowym pracownikiem, któremu nawet złote berło nie pomoże w kandydowaniu na stanowisko pazia, albo weź się spakuj i wyjedź z tej swojej piździłąki. Całe życie mając inż. chcesz chodzić po zasiłek i mieć smar pod paznokciami? Dorośnij.
Zgłoś
Avatar
Browaryt 2013-09-12, 9:17
zajebiste nastawienie "i tak pewnie trafi do sucharów" nie daje piwa niech tam trafi i sczeźnie w piekle jak taka twoja wola
Zgłoś
Avatar
siarasiarecki 2013-09-12, 10:32 5
cipa jesteś a nie polak!! swój swojego nie okrada!!
Zgłoś
Avatar
Cyrk 2013-09-12, 10:34 38
Serio? Nie dość, że dostajesz nasze pieniądze za siedzenie na dupie i nicnierobienie, to jeszcze masz czelność narzekać, że długopis nie spełnia twoich wyszukanych standardów? Nie jest ci wstyd?

Inżynier informatyk z kursami bez pracy? Albo kompletnie niczego się na studiach i tych kursach nie nauczyłeś, albo jesteś zwykłym łachem, który udaje, że szuka pracy. Opcja trzecia to posiadanie mentalności chłopa pańszczyźnianego, który jest mentalnie przywiązany do miejsca urodzin i nie może się od niego oddalić na więcej niż 5 km, bo umrze. Chłopie pół Polski szuka dobrych informatyków! Sam dostaje ze 2-3 poważne oferty w kwartale, a ty narzekasz, narzekasz i wyciągasz łapy po cudze pieniądze okradając uczciwych. Spierdalaj (tak chce warna, bo w tym wypadku warto)
Zgłoś
Avatar
Nameless 2013-09-12, 13:06 9
Aż się kurwa zastanawiam, czy nie dać piwa, żeby Ci to na główną wyszło. Zbierzesz jeszcze więcej bluzgów, więcej ludzi zobaczy żeś cham i prostak, co za pieniądze innych żyje.

Hrodgar napisał/a:

Czytam te komentarze i zawsze się zastawiam, Jak to niektórym osobom na podstawie 2-3 zdań łatwo określić wartość innego człowieka którego nawet nie spotkali.


Jeśli ktoś przyznaje, że bierze zasiłek, bo mu tak wygodniej i nazywa to "zasilaczem", to chyba nie jest przesadą stwierdzenie, że jest egoistą okradającym uczciwie pracujących ludzi z ich pieniędzy, prawda? Koleś uważa, że te pieniądze mu się należą i narzekaniem na instytucję utrzymywaną z publicznych pieniędzy (z wyłączeniem jego - bo on tylko bierze, a nic nie daje). To chyba wystarcza, aby dokonać wstępnego osądu?

Pozwolę zacytować sobie kolegę wyżej:
Cyrk napisał/a:

Spierdalaj (tak chce warna, bo w tym wypadku warto)

Zgłoś
Avatar
Wojtek.p 2013-09-12, 13:14 16
Zgłoś
Avatar
konrad_n 2013-09-12, 13:34 3
Scareface101 napisał/a:

I jak k***a ten kraj ma wyjsc na prosta jak kolejny robi na lewo i ciagnie do tego zasilek ???!!! Przez takich kombinatorow nie maja nawet na dlugopisy. I potem placz ze Tusk zlodziej a Kaczor nie lepszy i wogole... A w temacie to widze wklad firmowy widze , kolejnym razem dostaniesz rysik do olowka !

Kilka lat pracy za sobą, zapierdalania nie raz po 16 godzin żeby mieć na chleb i przysłowiowe piwo, nie wspominając że za nadgodziny kasy nie dostałem a ty sie bulwersujesz.
Widać że nie popracowałeś w życiu.
Mam 27 lat a dłonie takie jak cegła.
Ba tak uczyłem się , mam inżyniera informatyki + kilka kursów operatorów maszyn z doświadczeniem i co ....
I gówno z tego mam.



zapomniales sie przelogowac przed napisaniem tego postu
Zgłoś
Avatar
Nameless 2013-09-12, 13:50 8
@up
Nie. Koleś po prostu nie umie cytować Pierwszy akapit to cytat, drugi, to jego odpowiedź.
Zgłoś
Avatar
yoyoyo 2013-09-12, 21:52 40
Cytat:

@up
Nie. Koleś po prostu nie umie cytować Pierwszy akapit to cytat, drugi, to jego odpowiedź.



Taki właśnie z niego informatyk, kurwa, że opcji "quote" nie zna
Zgłoś
Avatar
kubakw 2013-09-12, 21:53
Cud że masz jakąkolwiek prace nawet na czarno skoro jesteś tak głupi żeby się tym w necie chwalić darmozjadzie jebany.
Zgłoś
Avatar
Franciszekk 2013-09-12, 21:57
Tyle tych emocji w twoim poście, że.. albo inaczej - wyjazd na suchary.
Zgłoś
Avatar
d................r 2013-09-12, 22:04
Ładnym głąbem musisz być skoro nie potrafisz znaleźć roboty po studiach informatycznych
Zgłoś
Avatar
Piridais 2013-09-12, 22:16 5
Scareface101 słusznie kolego.

Widzę kolega również po wielu przejściach.

Jak widzicie urzędasy i maminsynki w tym kraju jak ktoś nie ma na to by żyć to kombinuje, niestety ale nie każdy ma 3000 miesięcznie za siedzenie na piździe i wpierdalanie mufinek, ale co większość z was może o tym wiedzieć... praca po znajomości, mieszkanie po babce, samochód od ojca a w razie co to po kasę do rodziny.
Chuj wam w dupę, chłopak się w życiu narobił w dodatku z tego co pisze to wykształcony czyli próbował uczciwie zarabiać, niestety w tym kraju się nie da.

Powodzenia ciągnij zasiłek ile fabryk da i nie patrz na innych!
Zgłoś
Avatar
maXikinght 2013-09-12, 22:27
Scareface101 napisał/a:

I jak k***a ten kraj ma wyjsc na prosta jak kolejny robi na lewo i ciagnie do tego zasilek ???!!! Przez takich kombinatorow nie maja nawet na dlugopisy. I potem placz ze Tusk zlodziej a Kaczor nie lepszy i wogole... A w temacie to widze wklad firmowy widze , kolejnym razem dostaniesz rysik do olowka !



taaa widzisz jak kradną miliony i MILCZYSZ
zobaczysz ze ktoś chce zdobyć więcej kasy i nagle wielki OBROŃCA sie w tobie odzywa
Zgłoś
Avatar
SharpSe 2013-09-12, 22:32 2
Jungl3 napisał/a:

I jak kurwa ten kraj ma wyjsc na prosta jak kolejny robi na lewo i ciagnie do tego zasilek ???!!! Przez takich kombinatorow nie maja nawet na dlugopisy. I potem placz ze Tusk zlodziej a Kaczor nie lepszy i wogole... A w temacie to widze wklad firmowy widze , kolejnym razem dostaniesz rysik do olowka !



Widze że koleżka w życiu nie pracował albo jeszcze studiuje w studni. Bogaci rodzice? Przyjdzie na was czas jak tylko socjaliści dojdą do władzy. A PIS się zbliża. W tym kraju dziecko się kombinuje albo zdycha jak pies pod płotem.

P.S.
Zenit to nie wkład firmowy. Poczytaj.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie