18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 28 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:32
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:24
PUP
Scareface101 • 2013-09-11, 22:43
Witam.
Byłem dzisiaj się odfajkować w urzędzie pracy i przy okazji zmienić numer konta na który ma wpływać zasilacz.
Pani dała mi wniosek który należało wypełnić + długopis którego fotkę zamieszczam.
Nie jest łatwo takim wynalazkiem pisać.
Tak wiem mam brudne paznokcie, robię w smarze i olejach (mechanik).

P.S.
Dodam że w urzędzie trwa mały remont wykonywany przez osoby z kursu sponsorowanego przez UP.
Przerabiają kucharzy na złote rączki od wszystkiego, miałem chęć zrobić kilka fotek jak im nie wychodzi ale jak to bywa ludziom pobierającym zasiłek dla bezrobotnych to śpieszyłem się do pracy.
Pozdro sadole
Wszelką krytykę przyjmę na klatę, postaram się ripostować.
Temat własny więc na pewno nie było, a i tak pewnie trafi do sucharów.
Zgłoś
Avatar
O................p 2013-09-12, 22:34 9
Już wiem dlaczego Nowa Prawica jest tak krytykowana. Po prostu większość nierobów boi się zlikwidowania zasiłków, nie dziwię się w końcu te pasożyty musiałby iść do pracy.
Zgłoś
Avatar
Scareface101 2013-09-12, 22:37 3
No to ładnie.
Powiem tak.
Jak dają to bierz, jak biją to uciekaj.
Żeby mieć zasiłek to trzeba do niego nabyć prawo, a to prawo zdobywa się przez pracę.
Mi też zapierdalali z pensji w huj PLN jak pracowałem na legalu.
Wolał bym pracować na umowie bo wiem na czym stoję, mogę sobie coś zaplanować, niestety nadal dla pracodawców lepiej jest zatrudnić pracownika na czarno.
Sytuacja w moim mieście z pracą wygląda słabo bezrobocie na poziomie ok 24%.
Nie jestem uwiązany do mojego miasta, chętnie wyjadę ale za godziwe pieniądze, fucha w Wawie za 2000 na łapke mnie nie obchodzi bo 70% tego wydam na to żeby mieć żarówkę nad głową.
Inżynier jest traktowany jak koleś z średnim wykształceniem ten tytuł niewiele daje, co innego jak bym miał przed inżynierem magistra.
Nie zgadzam się z tym że was, pracujących na legalu, wzorowych obywateli okradam, że wasze podatki idą na moje utrzymanie. ( Już widzę jak WY z prawem do zasiłku stajecie w takiej sytuacji i idziecie do UP mówiąc że nie możecie przyjąć tych pieniędzy bo macie hajs z nielegalnej pracy )
Wszystkim którzy mnie w tym temacie wyzywali życzę HUJ WAM W DUPĘ I KAWAŁEK SZKŁA CO BY NIE BYŁO WAM ZA WYGODNIE
Resztę serdecznie pozdrawiam.
Zgłoś
Avatar
Loaloa 2013-09-12, 22:43 1
Uwielbiam patrzeć jak sobie do gardeł skaczecie. Tusk byłby kompletnym frajerem gdyby nie doił takiej zgrai nieudaczników.
Zgłoś
Avatar
Pilotn22 2013-09-12, 22:53 8
Scarface, a ja Ci od siebie i komentujących życzę, żeby Ci łapki tam w pracy na czarno ujebało za tak perfidne skurwysyństwo i jeszcze przyznawanie się do tego.
Wielki kurwa wygodnicki, któremu nie pasuje "2000 na łapke w Warszawie". To jest mniej więcej 2800 brutto czyli pensja, za którą wiele osób musi się utrzymać i jeszcze wyżywić rodzinę. Na dodatek brudas, który nie potrafi sobie paznokci przed pracą wyczyścić (sam napisałeś, że dopiero szedłeś do pracy, więc oszczędności na mydło albo pilniczek, co nie? ;]).
Ale wiesz co, po prawdzie to mi Cię trochę żal. Zasiłek się kiedyś skończy, będziesz chciał wziąć kredyt na cokolwiek albo ujebie Ci jednak tą rękę i nie będzie ani zdolności kredytowej, ani ubezpieczenia. O emeryturze nie mówię bo to chuj nie pieniądze będą.

Życie Ci się jeszcze z nawiązką odpłaci za bycie chujowym "informatykiem" i złodziejem ;]

EDIT: I uprzedzając Twoje pierdolenie: nie mów mi, że nie da się rąk wyczyścić po pracy. Mój ojciec był mechanikiem i jakoś nigdy nie jadł obiadu upierdolonymi łapami ;]
Zgłoś
Avatar
T................X 2013-09-12, 23:18
Ni chuja piwa nie dostaniesz Prędzej w morde
Zgłoś
Avatar
Scareface101 2013-09-12, 23:27
Pilotn22 napisał/a:

Scarface, a ja Ci od siebie i komentujących życzę, żeby Ci łapki tam w pracy na czarno ujebało za tak perfidne skurwysyństwo i jeszcze przyznawanie się do tego.
Wielki kurwa wygodnicki, któremu nie pasuje "2000 na łapke w Warszawie". To jest mniej więcej 2800 brutto czyli pensja, za którą wiele osób musi się utrzymać i jeszcze wyżywić rodzinę. Na dodatek brudas, który nie potrafi sobie paznokci przed pracą wyczyścić (sam napisałeś, że dopiero szedłeś do pracy, więc oszczędności na mydło albo pilniczek, co nie? ;]).
Ale wiesz co, po prawdzie to mi Cię trochę żal. Zasiłek się kiedyś skończy, będziesz chciał wziąć kredyt na cokolwiek albo ujebie Ci jednak tą rękę i nie będzie ani zdolności kredytowej, ani ubezpieczenia. O emeryturze nie mówię bo to chuj nie pieniądze będą.

Życie Ci się jeszcze z nawiązką odpłaci za bycie chujowym "informatykiem" i złodziejem ;]

EDIT: I uprzedzając Twoje pierdolenie: nie mów mi, że nie da się rąk wyczyścić po pracy. Mój ojciec był mechanikiem i jakoś nigdy nie jadł obiadu upierdolonymi łapami ;]



No bez pracy nie dadzą ci kredytu, ubezpieczenie masz z UP nawet jak nie masz prawa do zasiłku wystarczy się zarejestrować,
emerytura... życzę ci żebyś dożył do wieku emerytalnego.
Nie będę cię oceniał bo cie nie znam, ale sądząc po twojej wypowiedzi masz 16 lat więc rusz dupę złap łopatę i hurra na budowę jak już będziesz mógł pochwalić się tym że potrafisz odróżnić młotek od śrubokręta to rwij pracę gdzie nie będziesz musiał tyrać 60 kg tylko 30kg
Pozdro dla Ojca dla niego szacun chłop robotny ty tego pewnie w życiu nie zrozumiesz
Zgłoś
Avatar
vassili 2013-09-12, 23:47
Aby zyskać trzeba zainwestować. Jeśli nie zaryzykujesz, to do końca życia będziesz doił kase podatników.
Zgłoś
Avatar
Pilotn22 2013-09-12, 23:56 4
Świetna riposta, porównać kogoś do 16-latka, prawie udało Ci się mnie urazić.

Ty naprawdę nie wiesz, skąd ten cały hejt na Ciebie, prawda? Dla większości ludzi samo zarejestrowanie się w UP jest swojego rodzaju poniżeniem i oznaką nieudolności. Nie wiem, jak to tam u Ciebie w mieście wygląda, ale zarówno w Warszawie, jak i we Wrocławiu praca jest dla każdego, kto tylko chce pracować. Zatem do UP udają się albo kombinatorzy tacy jak Ty, a uczciwi ludzie muszą zapierdalać na Twoje bezpłatne ubezpieczenie i zasiłek, albo brudasy typu cyganie, albo kompletni nieudacznicy, którym marzy się ciepła menadżerska posadka i nic innego nie wchodzi w grę. Chuj z tym, że nie mają kwalifikacji po swoich studiach zarządzania polem namiotowym.

W wieku 27 lat nie dość, że jesteś złodziejem, to jeszcze przekreślasz sobie szansę na przyszłość. Naprawdę sądzisz, że jakiś pracowawca zatrudni Cię legalnie (a kiedyś będziesz chciał, choćby po to, żeby mieć gdzie mieszkać z dzieckiem) po tym, jak w CV wpiszesz mu 5 lat pobierania zasiłku z UP?

I życzę Ci, żeby na sadisticu nie znalazł się przypadkiem jakiś społeczniak, który Cię zwyczajnie zgłosi do skarbówki. Może i masz te 27 lat, ale żeby "SPECJALISTA INFORMATYK" nie wiedział, że po adresie IP (nawet tym "niby zmiennym"), albo chociażby po mac'u można Cię namierzyć i skontrolować i chwalił się na publicznym forum łamaniem prawa... Cóż, powodzenia!
Zgłoś
Avatar
l_witek 2013-09-13, 0:09 1
Scareface101 napisał/a:

Gnido j***na to na takich pasożytów zajebują mi 1/3 wypłaty . j***ł Cie pies

Weź się łajzo ogarnij bo marudzisz



Bym Cie gnoił dla własnej satysfakcji
ale widzę żeś po prostu głupi i nie sprawi mi to przyjemności.

Idź pobieraj jałmużnę, na niepełnosprawnych umysłowo nie będę żałował.
Zgłoś
Avatar
Paskudny Stary Dżon 2013-09-13, 0:15
@Scarface

Ale kontrekonomię to ty szanuj.
Zgłoś
Avatar
El Caudillo 2013-09-13, 0:27
@Pridais

27 lat nie słyszałem słowa o rodzinie tak przy okazji od autora tematu. Jakie kurwa przejścia?! Strata pracy ja też straciłem robotę i nie robię z siebie kurwa weterana Stalingradu. Kilka razy zmieniałem prace a UP nie widziałem na oczy nigdy ani tam skąd jestem ani we Wrocławiu. No i to Wasze zgodne pitolenie zawistne, ma mi/ nam być przykro, że nasi rodzice nie mieszkali w zajebanej z budowy latrynie i coś po sobie zostawili? Że mogę od rodziców pożyczyć trochę kasy jakby co? Z takim nastawieniem ulicznego złodziejaszka nigdy nic nie osiągniecie. Będziecie się mogli poklepywać po ramieniu i pluć na wszystkich w około, a potem zbierać baty w necie i w realu. Ale co kto lubi.

@ do autora weź się za siebie wyprowadź się gdzie indziej albo z Polski, możesz nawet zajebać wkład z UP na pamiątkę...
Zgłoś
Avatar
S................n 2013-09-13, 0:48 3
Składam wniosek do prokuratury...
Zgłoś
Avatar
Slipak 2013-09-13, 1:38 2
Cytat:

Kilka lat pracy za sobą, zapie**alania nie raz po 16 godzin żeby mieć na chleb i przysłowiowe piwo, nie wspominając że za nadgodziny kasy nie dostałem a ty sie bulwersujesz.
Widać że nie popracowałeś w życiu.
Mam 27 lat a dłonie takie jak cegła.
Ba tak uczyłem się , mam inżyniera informatyki + kilka kursów operatorów maszyn z doświadczeniem i co ....
I gówno z tego mam.



Boże, ale Ty musisz być nieporadny, żeby mając inżyniera z informatyki robić w smarach i olejach.
Albo tytuł z Wyższej Szkoły Gotowania Na Gazie i gówno umiesz, bo jesteś tępy.
Tak czy inaczej - jebie nas to.
Zgłoś
Avatar
skarpety_atlety 2013-09-13, 2:41 2
chodzisz z lustrzanka do UP? Bo zdjęcie dojebałeś jak profesjonalista. No chyba, że masz gejfona jak na bezrobotnego hipstera przystało.
Zgłoś
Avatar
jacek44 2013-09-13, 3:00 2
I jeszcze ci taka kurwa jebana pojdzie do urzedu, zeby sie laskawie podpisac i ci bedzie takie kurestwo narzekalo ze dlugopisu nie dostalo porzadnego. A co bambusie jebany, chcialbys moze zeby czerwony dywan przed toba rozkladali?! Urzedy pracy i tak sa zbyt duze. Nastepnym razem podpisz sie wlasnym gownem wyjetym z glowy, bo sadzac po tym co tu napisales, musisz miec tego gowna tam pelno.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie