18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 23 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:25
🔥 Żydów nie obsługujemy - teraz popularne
Avatar
Cloverface 2020-10-29, 13:42 33
"you hit the girl?" i to dostałą w łeb no piękne te kompilacje. Jednak bardziej białorycerzyki ryją banie, baba się drze, atakuje, niszczy mienie - dostaje w łeb i nagle zbiega się chmara stulejek
Zgłoś
Avatar
intermag 2020-10-29, 14:16 33
Mozecie mnie kurwa zjechać... uwielbiam te serię
Zgłoś
Avatar
pytolsky 2020-10-29, 14:28 83
Z niecierpliwością oczekujemy odcinka specjalnego z październikowymi oklepami polskich feminazistek
Zgłoś
Avatar
Asuritta 2020-10-29, 14:34 5
Ja pierdole ale mam zaciesz ! zajebiste te filmy kurwa jakbym miał jaja bym wyszedł na ulice i tak samo feminazistce zajebał .... ale wiem że to ustawione i bym na ługo trafił do pierdla... ale zajebiste zaraz wrócę i oglądam jeszcze raz
Zgłoś
Avatar
Hyyc 2020-10-29, 14:42
cos pięknego
Zgłoś
Avatar
c................k 2020-10-29, 14:52 6
To nie są kobiety tylko zwyczajne kurwiska
Zgłoś
Avatar
trebles121 2020-10-29, 14:59
ale mnine wkurrrwia te denajd
Zgłoś
Avatar
plastic 2020-10-29, 16:02 4
facet zasługuje na wpierdol, dostaje wpierdol, wszyscy są zadowoleni

kobieta zasługuje na wpierdol, dostaje wpierdol, wszystkim jest jej żal

nie mówię, że to źle, bo to naturalny mechanizm, czysta biologia, ale tak strasznie nie pasuje do dzisiejszych standardów... to dlatego lewica musi postulować kierunki typu: ZMIENIĆ BIOLOGIE i to wszystko co Z NIEJ WYNIKA.

Kupie Pełną Zbroję Płytową. oferty na pw.
Zgłoś
Avatar
s................l 2020-10-29, 16:04 6
Już niebawem na ulicach naszych miast. Plan działa jak w zegarku, było u nas względnie spokojnie, ale jak widać na nas też się znalazł sposób. Będzie rozpierdol podobny jak w USA i to nie tylko w PL. Piątek i sobota będą ciekawe. Niejedna drąca się głupia idiotka dostanie w ryj od polskiego zomo i narodowców. Pozostaje nam wziąć popcorn i czekać na materiały.
Zgłoś
Avatar
Geigi 2020-10-29, 16:43
moja ulubiona seria
Zgłoś
Avatar
Budrys2000 2020-10-29, 16:46 8
plastic napisał/a:

facet zasługuje na wpierdol, dostaje wpierdol, wszyscy są zadowoleni
kobieta zasługuje na wpierdol, dostaje wpierdol, wszystkim jest jej żal



Wszyscy jestesmy zadowoleni
Zgłoś
Avatar
sard 2020-10-29, 17:49 3
Pizda opluła typa i zdziwiona, że wywalił ją z autobusu, a ta druga pindzia idzie jej z pomocą... co za skuriwałe dziurawce. A ta ostatnia patolka... klasyczna Karyna dresiara najpierw się rzuca, a jak przegrywa to dzwoni na psiarnię.
Zgłoś
Avatar
borelli 2020-10-29, 18:28 1
Ostatnia to taka typowa protestująca pipa.
Zgłoś
Avatar
szarastrefa 2020-10-29, 19:10 10
pytolsky napisał/a:

Z niecierpliwością oczekujemy odcinka specjalnego z październikowymi oklepami polskich feminazistek



Nie rozumiem aluzji... To nie jest walka feministek, tylko walka o to, żeby Polska nie była Białorusią. Dziwi mnie ilość piw... Na prawdę nie kumacie powagi sytuacji?

satariel napisał/a:

Już niebawem na ulicach naszych miast. Plan działa jak w zegarku, było u nas względnie spokojnie, ale jak widać na nas też się znalazł sposób. Będzie rozpie**ol podobny jak w USA i to nie tylko w PL. Piątek i sobota będą ciekawe. Niejedna drąca się głupia idiotka dostanie w ryj od polskiego zomo i narodowców. Pozostaje nam wziąć popcorn i czekać na materiały.



Powinieneś być na ulicy i bronić siostry, matki, sądiadki przed narodowcami. Nie wstyd ci pisać o setkach tysiecy ludzi, że to idiotki?
Zgłoś