18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:41
Putin się nie pierdoli
Voltas • 2014-03-01, 15:24
Witajcie drodzy sadole.

Wiadomości z 14:55 mówią o tym, że Putin złożył wniosek do parlamentu o zgodę na użycie sił zbrojnych na terytorium Ukrainy.
Rosyjskie wojska zajmują coraz to więcej terenów na Krymie oraz przejmują strategiczne miejsca w tym obszarze. Sikorski przerywa wizytę w Iranie i wraca pierwszym samolotem do Polski, a Rosja wydaje berkutowcom paszporty w trybie przyśpieszonym a w Charkowie i Doniecku kolejne zamieszki i padają strzały.

Drodzy sadole, czy w związku z takimi doniesieniami, można już iść do sklepu kupić broń, zapasy żywności i picia oraz zabunkrować się w piwnicy i liczyć na uspokojenie się sytuacji? Osobiście mieszkam w Niemczech w pobliżu baz Amerykańskich Sił Powietrznych i nie daleko mam też do Rammstein, dlatego zastanawiam się czy by nie sprowadzać jak najszybciej mojej rodziny do mnie gdy to jeszcze jest możliwe. Co o tym wszystkim sądzicie?

Prosił bym Was o poważne komentarze.

[edit]

"15:47
PILNE
Rosyjski komitet ds. obrony wnioskuje o wyrażenie zgody przez Radę Federacji na użycie sił zbrojnych na terytorium Ukrainy."
już nie mam więcej pytań....
Zgłoś
Avatar
remik93 2014-03-01, 15:28 3
Proponuje Ci zawieźć tam rodzinę, a samemu wracać tu i czekać na wezwanie do służby wojskowej.
Zgłoś
Avatar
s................s 2014-03-01, 15:33 4
W razie konfliktu chętnie wpierdoliłbym kulke w pape jakiemuś ruskowi albo ukraincowi. W sumie szkopowi i francuzowi też.
Nawet kilku z pośród naszego narodu też się należy kulka.
Zgłoś
Avatar
1hehe 2014-03-01, 15:38
hmm czy ktoś juz wcześniej o tym nie mówił ?
Zgłoś
Avatar
santaxl 2014-03-01, 15:41 1
ginąć za ten kraj? gdzie jest więcej limuzyn w rządzie niż karetek? gdzie za drakońskie podatki otrzymuje się chujową służbę zdrowia i śmiesznie niską emeryturę? gdzie policja i urzędy są tylko od ruchania obywateli i wyciągania z nich kasy, a nie żeby społeczeństwu służyć? gdzie politycy bezkarnie się śmieją ludziom w twarz, jak dostają 2tyś/1h ? Nigdy.
Zgłoś
Avatar
kickyourheadoff 2014-03-01, 15:44
@up wokół wszystko do dupy tylko ty jeden sprawiedliwy
Zgłoś
Avatar
le_Roi_des_fous 2014-03-01, 15:44
Jak niedaleko masz do "Rammstein" to załatw mi autograf.
Zgłoś
Avatar
Dethulus 2014-03-01, 15:44


tak widzę twojego posta voltas... zacznij mniej ćpurać....
Zgłoś
Avatar
hello_world 2014-03-01, 16:17
Jakby pomyśleć to Ukraina jest spichlerzem Europy. Jakiekolwiek manewry wojskowe mające na celu jej przywłaszczenie grozi globalnym konfliktem. Zapad 2013 to była tylko próba generalna przed III Wojną Światową.
Zgłoś
Avatar
erhard 2014-03-01, 16:57 1
Ruskie to już raz wkroczyli na czyjeś tereny pod pretekstem obrony jakiejś tam mniejszości...
Zgłoś
Avatar
kamilekmln 2014-03-01, 19:40 3
Zgłoś
Avatar
Ork.Fajny 2014-03-01, 21:25
simpekaes napisał/a:

W razie konfliktu chętnie wpierdoliłbym kulke w pape jakiemuś ruskowi albo ukraincowi. W sumie szkopowi i francuzowi też.
Nawet kilku z pośród naszego narodu też się należy kulka.


Sobie wpakuj. Spokój będzie...
Zgłoś
Avatar
kroplowa 2014-03-01, 22:32
A ja za tydzień wracam do Polski. Mam nadzieję, że zdążę zanim wstrzymają loty
Zgłoś
Avatar
Polandball 2014-03-01, 23:43
Serio? Myślicie że Putin wkroczy wojskami do UE?
Polska jest pod butem Złotej Pani z Berlina - póki nic w tej sprawie się nie zmieni jesteśmy bezpieczni.
Większy problem będzie stanowić ta sowłocz banderowców lgnąca do Niemiec. Jeszcze będą chcieli sobie zrobić przestrzeń życiową pod Rzeszowem.
Zgłoś