18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
putin w kiciu?
adresikpuma • 2012-02-15, 0:45
nie wiem ale chyba aresztowali putina

jak zna ktos ruskie literki to podam linka bo ciekawi mnie to w chujam
Zgłoś
Avatar
1r0n 2012-02-15, 0:53 38
Dawaj linka. Jako jeden z nielicznych mam dostęp do Tłumacza Google.
Zgłoś
Avatar
adresikpuma 2012-02-15, 1:01
Арест Владимира Путина: репортаж из зала суда‬‬
Zgłoś
Avatar
chudzik2145 2012-02-15, 1:06 3
opis z wykopu ;]

Były premier Federacji Rosyjskiej Władimir Putin został aresztowany. Przypisano mu 7 zarzutów z kodeksu karnego, m. in. kradzież mienia państwowego w wielkich kwotach, defraudacji publicznych pieniędzy, oraz przygotowania do aktu terrorystycznego skierowanego przeciwko obywatelom FR

Tłumaczenie z angielskiego, które ktoś napisał na stronie- godlikeproductions.com/forum1/message1782775/pg1
"Former Prime Minister of the Russian Federation, VV Putin has been arrested. To him are attributed to seven charges under articles of the Criminal Code, theft of state property in especially large amounts, podelnichestvo of financial fraud and participation in the preparation of an act of terrorism against the citizens of the Russian Federation"- na dalszych stronach doczytałem jednak, że to raczej fejk
Zgłoś
Avatar
adresikpuma 2012-02-15, 1:14 17
tez mi sie wydaje ze to fejk bo by bylo raczej glosno o tym w tv chociaz chuj wie co te zydowskie media moga knuć.
Zgłoś
Avatar
chudzik2145 2012-02-15, 1:37
Az się zainteresowałem tematem ;] Prawda to Wać pan Putin siedzi ;] W Gruzji trąbią media..
Zgłoś
Avatar
WWL SQUAD 2012-02-15, 1:41
W większości komentarzy pod tym filmikiem piszą, że to fake.
Jeżeli to rzeczywiście fake to brawa dla tych co montowali, a jeżeli nie to niedługo się o tym dowiemy i będzie pewnie jakieś zamieszanie.
Zgłoś
Avatar
adresikpuma 2012-02-15, 1:57 2
Najpewniej zamieszanie to odbecie sie w iranie..Jebana ameryka z zydami
Zgłoś
Avatar
WWL SQUAD 2012-02-15, 2:32 7
Film jest strasznie długi a ja mam za słabe łącze, więc niestety nie załaduje tego.

/watch?v=shbLER5cmys&feature=player_embedded#!
(youtube)

1:34:00 - to jest oryginalna rozprawa (spójrzcie na ubranie tego za kratami)
1:36:10 - macie nawet tego gostka co się śmieje

Tak więc fake

Modów przepraszam jeżeli tak zostać nie może to usuńcie
Zgłoś
Avatar
Rafal1757 2012-02-15, 11:18 1
fake, przeciez chyba ma immunitet...
Zgłoś
Avatar
Mr.Drwalu 2012-02-15, 12:23
Uważniej oglądając wideo widać jednak, że to montaż. Przebitki z procesu Chodorkowskiego łączone z inscenizowanymi scenami Putina-sobowtóra. A głos? Autorzy materiału "wyjęli" go z autentycznego reportażu o udziale Władimira Putina i jego żony w spisie powszechnym w 2010 r.

Nie wiadomo, kto wrzucił wideo do sieci. Prawdopodobnie jest to sposób na reklamę pełnometrażowego filmu dokumentalnego "Zamach na Rosję", nakręconego na podstawie książki Jurija Felsztinskiego i Aleksandra Litwinienki "Wysadzić Rosję" (tytuł oryginalny: "FSB wysadza Rosję").
Putin, pijak i marionetka. 10 lat historii Rosji w minutę

Jej główna teza mówi, że za zamachami bombowymi na budynki mieszkalne w Bujnaksku, Moskwie i Wołgodońsku w 1999 r. stał Putin i FSB. Winą obciążono natomiast Czeczeńców, żeby mieć pretekst do inwazji na ten kraj, dzięki której z kolei Putin zyskał ogromną popularność i wygrał wybory prezydenckie.

Próby publicznych pokazów filmu "Zamach na Rosję" są w Rosji blokowane przez służby specjalne, a transporty kaset wideo i płyt DVD zatrzymywane na granicy.

źródło T(usk)V(ision)N(etwork) www.tvn24.pl
Zgłoś
Avatar
nemiroff 2012-02-15, 12:53
kurwa wiadomo, że to montaż, to tylko bardzo dobrze przyklejona głowa...
żal typów, którzy bardziej wierzą wykopowi, niż czołowym portalom informacyjnym...
Zgłoś
Avatar
adax88 2012-02-15, 14:00
Nie moge uwierzyć że ktoś pomyślał, że cara zamkną. No kurwa włączyć te mózgi matoły, to może jakieś sensowne wnioski wysnujecie. FEJK KURWA
Zgłoś
Avatar
RafikS 2012-02-16, 0:32
Jakby was nie przekonały osoby piszące wcześniej to napiszę jeszcze raz: to jest fejk.
Zgłoś
Avatar
Jimmy_Atx 2012-02-16, 0:37
fake, w rosji nikt nie moze aresztowac putina
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie