18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Pyta.pl & Pis
siwers3 • 2013-01-14, 13:54
Kolejny materiał pyty.pl dla telewizji rbl.tv.
Dla tych, którzy lubią oglądać polecam, trzymają formę.



Niestety Ci, którzy chłopków z Pyty nie tolerują, nie odnajdą tu nic dla siebie - taka oczywista oczywistość.

Rozkmina o "pedale, kurwie i śmieciu" mocarna
Zgłoś
Avatar
Barthuss 2013-01-14, 14:08 1
Cytat:

Pita.pl


Chciałeś chyba napisać coś innego
Zgłoś
Avatar
Archeolog 2013-01-14, 14:10 36
Prawi i sprawiedliwi- kwiat narodu polskiego. Idioci nie potrafiący ułożyć prostego zdania w języku ojczystym. Syf, kiła, mogiła i regres umysłowy. Tyle w rzeczonym temacie.
Zgłoś
Avatar
siwers3 2013-01-14, 14:33
Barthuss napisał/a:


Chciałeś chyba napisać coś innego



Zgadza się, dziękuje
Zgłoś
Avatar
Darson666 2013-01-14, 14:42
Czy piz da nam wolność, ale to dalej jest śmieszne ha ha ha
Nie.
Zgłoś
Avatar
Pater patriae 2013-01-14, 14:48 18
Cytat:

Prawi i sprawiedliwi- kwiat narodu polskiego. Idioci nie potrafiący ułożyć prostego zdania w języku ojczystym. Syf, kiła, mogiła i regres umysłowy. Tyle w rzeczonym temacie.



Dokładnie, to są idioci, tak jak twoi idole z SLD, czy tam z PO, ale że tu jest temat o PiS, to jedziemy po PiSie i jego ograniczonych wyborcach, którzy sprzeciwiają się okupacji UE, zapominając, że ich były wódz spod wawela podpisał szlachetny traktat lizboński, a za ratyfikacją była większa część posłów PiSu.

Są to także ludzie, którzy nie lubią zbytnio Żydów, często oskarżają kogoś o pochodzenie żydowskie, ale tutaj także nie pamiętają, że ich były wódz, jako jeszcze minister sprawiedliwości zablokował sprawę Jedwabnego, gdy zaczęło wychodzić na jaw, że to Niemcy wyrżnęli tych żydków.

Pan Kaczyński w swej walce o niepodległość Polski sprytnie wprowadził zwyczaj świętowania Hanuki w Pałacu Prezydenckim.

Jak ludzka pamięć jest słaba..

PS. ale pyta też coś z formy wychodzi, bo trochę nudnawe to było.
Zgłoś
Avatar
CzlowiekKupa 2013-01-14, 16:59 6
Pyta rządzi, Koza to mistrz.
Zgłoś
Avatar
cappy_dk 2013-01-14, 17:04 9
Prezydent Stanów Zjednoczonych Reagan,Dżordż, miło mi
Zgłoś
Avatar
losvitos 2013-01-14, 17:06 4
Dziękuje bardzo. Spierdalaj.
Zgłoś
Avatar
Mathii90 2013-01-14, 17:40 2
Pyta ? leci browar w ciemno
Zgłoś
Avatar
Ivo 2013-01-14, 17:41
widzę że i tutaj jest moda na wpisywanie w komentarze, cytatów z powyższego filmiku.
aż brak mi kurwa słów.
Zgłoś
Avatar
army 2013-01-14, 17:42
"Pan śmieć", "Pan kurwa", "Pan pedał" haha:D
Zgłoś
Avatar
Tworas 2013-01-14, 17:42 1
Archeolog z twoich postów wnioskuję, że jesteś czerwonym skurwysynem więc łap przykład kwiat czerwonej inteligencji.

"Drukarnię GL na pl. Grzybowskim względnie ul. Twardej przekazałem do Gestapo w celu likwidacji, w przekonaniu, że jest to drukarnia akowska. (...) O tym, że jest to drukarnia GL dowiedziałem się (...) jakieś 10 dni po przekazaniu adresu."

Notatka służbowa (AAN, zesp. 509, t.51, k.28) - fragment zeznań Mariana Spychalskiego.

Wolę być pisiorem niż czerwonym skurwysynem sprzedającym własny naród, jak widać w przykładzie wyżej, nawet tego nie potraficie robić.

Żryj gruz.
Zgłoś
Avatar
DeDeKR 2013-01-14, 17:43
pyta to syf
Zgłoś
Avatar
Gawroon7 2013-01-14, 17:50 4
ci wszyscy pisowcy zachowuja sie jak najebani, albo jacys z polowa mozgu, przycpani czy co..
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie