18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 25 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
lllll 2010-12-23, 23:27 6
Dno i metr mułu.
Zgłoś
Avatar
Magik2501 2010-12-24, 0:02 4
...mimo to zdołałeś się wygrzebać, żeby zostawić komentarz na Sadolu! Gratuluję zaciętości!
Zgłoś
Avatar
s................h 2010-12-24, 0:46 18
Magik, widzę zarówno po filmiku jak i po komentarzu, że i cięty jesteś, i masz moje poczucie humoru!

Zgłoś
Avatar
TheColt 2010-12-24, 22:14 8
Zauwazyłęm że hejterzy na sadolu w wiekszości nie podaja prawdziwych dat urodzenia stich i sipsy tylko potwierdzaja tą zasadę. Tak sie zastanawiam co jest tego przyczyną, czyżby wewnetrzna obawa przed tym, że ktos w jakis zajebisty sposób odkryje po dacie urodzenia kim tak naprawdę są i gdzie mieszkają poczym przyjdzie do nich i najebie garsci w te nastoletnie ryje? Mam nadzieje ze nie bo to by było żałosne i zarazem smutne
Zgłoś
Avatar
zły wilk 2010-12-24, 22:36
Od razu wiedziałem po nazwie że o chuja chodzi
Zgłoś
Avatar
lllll 2010-12-24, 23:06
TheColt napisał/a:

Zauwazyłęm że hejterzy na sadolu w wiekszości nie podaja prawdziwych dat urodzenia stich i sipsy tylko potwierdzaja tą zasadę. Tak sie zastanawiam co jest tego przyczyną, czyżby wewnetrzna obawa przed tym, że ktos w jakis zajebisty sposób odkryje po dacie urodzenia kim tak naprawdę są i gdzie mieszkają poczym przyjdzie do nich i najebie garsci w te nastoletnie ryje? Mam nadzieje ze nie bo to by było żałosne i zarazem smutne



1. Sypsy, nie sipsy
2.
Zgłoś
Avatar
~Tołdi 2010-12-24, 23:17 2
sypsy napisał/a:



1. Sypsy, nie sipsy
2.
Obrazek



Zgłoś
Avatar
base 2010-12-25, 3:14
TheColt napisał/a:

Zauwazyłęm że hejterzy na sadolu w wiekszości nie podaja prawdziwych dat urodzenia stich i sipsy tylko potwierdzaja tą zasadę. Tak sie zastanawiam co jest tego przyczyną, czyżby wewnetrzna obawa przed tym, że ktos w jakis zajebisty sposób odkryje po dacie urodzenia kim tak naprawdę są i gdzie mieszkają poczym przyjdzie do nich i najebie garsci w te nastoletnie ryje? Mam nadzieje ze nie bo to by było żałosne i zarazem smutne



bo gdyby wpisali prawdziwą datę to by na harda nie mogli wejść... a wiesz, wiek już ten że, powoli teoretycznie zaczynają się interesować dziewczynami to i kawałek cycka by chcieli zobaczyć.
Tak więc krótko mówiąc Jebać ich!
Zgłoś
Avatar
yadam 2010-12-25, 23:01
wypierdalać wszyscy! pytka nazębna wcale nie jest śmieszna. drogie i ciężkie leczenie
nie polecam
Zgłoś
Avatar
PaczekDNA 2010-12-25, 23:03 1
gdyby chcieli zobaczyć kawałek cycka to by na redtuba weszli bo na hardzie to sprzedaż wiązana do każdej pary cycków pytka gratis
Zgłoś