18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:41
Avatar
jantrzaskalski 2013-01-19, 17:19
ty jestes chujhunter
Headhunterz
Zgłoś
Avatar
aopia 2013-01-19, 17:20
W ostatnim roku Qlimax rozjebał mi mózg. Na prawdę świetna impreza ale trochę za duży burdel się zrobił potem na płycie.
Zgłoś
Avatar
Nomineus 2013-01-19, 17:21 1
na chuj mu prześcieradło???
Zgłoś
Avatar
MrSpook 2013-01-19, 17:26
Siedem napisał/a:


Gówno byś zrobił.
Jedyne co to poszedłbyś do nich i grzecznie zapytał się czy mogą być ciszej bo nie możesz się skupić na kiblu.

Filmik ogólnie gówniany, ale nie mnie to oceniać... oj, za późno.



Faktycznie, jestem za leniwy..., wyciągnąłbym wiatrówkę, dziurawe mębranki głośników ładnie by zaczęły pierdzieć dzięki dodatkowej wentylacji...
Zgłoś
Avatar
maxvolumePL 2013-01-19, 17:32
jantrzaskalski napisał/a:

ty jestes chujhunter
Headhunterz


Widzę że mało wiesz, HEADHUNTERZ, było kiedy robili muzę w duecie, teraz został tylko HEADHUNTER, więc nie pierdol....

A co do chujhantera, nie wnikam w twoje życie prywatne... JA tam wolę byc PUSSYHUNTEREM
Zgłoś
Avatar
bioweapon 2013-01-19, 19:03 1
Jak zawszę sapią ci co sami słuchają gówna.
Some people say Hardstyle has no message
You want a message?
I give you a message:
Fuck you all up
Zgłoś
Avatar
leaveit 2013-01-19, 19:07
maxvolumePL napisał/a:


Widzę że mało wiesz, HEADHUNTERZ, było kiedy robili muzę w duecie, teraz został tylko HEADHUNTER, więc nie pierdol....

A co do chujhantera, nie wnikam w twoje życie prywatne... JA tam wolę byc PUSSYHUNTEREM



Ziomek, ten track to nie jest żaden Headhunterz tylko tak, jak ktoś wspomniał wcześniej Technoboy & Activator - Steam Train.
Headhunterz na samym początku grał w duecie jako jeszcze Nasty D-Tuners i to było tak dawno temu, że pewnie nie wiedziałeś co to hardstyle.

Takich znafców jak Ty z takim trackiem jakim wrzuciłeś od Coone'a nam tutaj nie potrzeba.

Pomysł jak najbardziej pozytywny, muzyka jak każda inna - ma swoich zwolenników i przeciwników.
Zgłoś
Avatar
ErmEr1908 2013-01-19, 19:17
oczywiście wieś
Zgłoś
Avatar
lukazh 2013-01-19, 19:59
Ten kamerzysta to chyba parkinsona ma:D
Zgłoś
Avatar
kl3juuu 2013-01-19, 20:23
Najlepiej do tego pasuje
Zgłoś
Avatar
timmy77 2013-01-19, 22:12
Już wiem, po chuj wydawałem kasę na wiatrówkę.
Zgłoś
Avatar
juki 2013-01-19, 22:25 1
maxvolumePL napisał/a:


Widzę że mało wiesz, HEADHUNTERZ, było kiedy robili muzę w duecie, teraz został tylko HEADHUNTER, więc nie pierdol....

A co do chujhantera, nie wnikam w twoje życie prywatne... JA tam wolę byc PUSSYHUNTEREM



Headhunterz kiedys gral w duecie i nazywali sie nasty d-tuners.... Wtedy mial jeszcze wlosy teraz zostal jako headhunterz. No i oczywiscie sie sprzedal.
Zgłoś