18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
MJLuva 2017-02-28, 12:47 17
co oni, kwa rabowali? sziszkebaby?
Zgłoś
Avatar
~Velture 2017-02-28, 16:54 3
0:45
-Patrz i ucz się młody! Bum i po sprawie a nie będziesz się szarpać, przesłuchiwać i papiery wypełniać później godzinami.
Zgłoś
Avatar
Essent 2017-02-28, 19:09 4
Mi się wydaje,że to była akcja zorganizowana.Kilku kolesi miało kamizelki z napisem POLICE.Pierwszy koleś od 00:12 chociaż mogę się mylić.W drugim ujęciu widać jak czarna szmata z kałachem wykonuje egzekucję na sprzedawcy żarcia.Kurwa,aż mi się żal zrobiło kolesia.Teraz sprzedawał kebaba dla głodnych,a chwilę później sam stał się jadłem dla robaków dwa metry pod ziemią.
Zgłoś
Avatar
kampton 2017-02-28, 23:43
Za towar i kurwy trzeba płacić .
Zgłoś
Avatar
PanDymsza 2017-03-01, 10:04 1
Gdzie leży Honduras z ofiarami?
Zgłoś
Avatar
manieeee 2017-03-01, 10:46 3
byłem w hondurasie, przed kazdym sklepem jest ochroniarz z bronia. Chcialem kupic magnez w aptece, przed apteka stoi dwoch z klamka przez ukfke mowi do farmacetki zeby drzwi otworzyla i dopiero wchodzisz ... a to była apteka. Przed jubilerem stali w kamizelka z tak zwanym shotganem. Policjant mial klamke z podpietym dodatkowym magazynkiem a jak jechali na pikapie to wszyscy z karabinami w reku. wychodzac z marketu typu biedronka gosc z shotganem sprawdza kazdy produkt z paragonu. a dupy brzydkie jak diabli, małe krępe, grube urody dzikich plemion.
Zgłoś
Avatar
trier 2017-03-01, 13:28 2
Honduras to kraj przy którym Brazylia i Meksyk to oazy spokoju i praworządności.
Zgłoś