18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 60 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
kokz666 2013-03-03, 0:28 9
Ja nie wiem kurwa jego mac co Wy widzicie w tym całym kurwa Żyle, toz to skonczony gbury, cymbał i patafian. Kurwa, prostak nie potrafi sie wypowiedziec, jak juz cos pruboje sklecic to aż uszy bolą. Noż kurwa.
Zgłoś
Avatar
R................Q 2013-03-03, 0:57 3
Chuj z Żyłą, liczy się to, że mamy brąz Brawa dla tych panów
Zgłoś
Avatar
d................r 2013-03-03, 1:21 26
@kokz666
Jesteś imbecylem i ignorantem.
Zgłoś
Avatar
j................e 2013-03-03, 3:33 6
Ten kot mnie wkurwia.
Zgłoś
Avatar
konto1981 2013-03-03, 7:50 7
@kokz666
jakbyś zobaczył ten widok z góry to zesrałbyś się w gacie, obrzygał i 3 razy zemdlał więc nie pierdol farmazonów... szacunek dla tych panów
Zgłoś
Avatar
marianobora 2013-03-03, 11:33 177
Zgłoś
Avatar
kanapkasmalec 2013-03-03, 12:25 3
Kot co bufon i jeszcze te inteligentne szłem...
Zgłoś
Avatar
cocaine.animals 2013-03-03, 12:26
Piotrek za dużą krechę wciągnął przed drugą serią i do wywiadu go trzymało
Zgłoś
Avatar
thewhitestar 2013-03-03, 12:39 4
Rzygać mi się chce jak widzę te dziennikarskie miernoty tvp... I do tego ten wąsacz opalający się w blasku sukcesów Małysza a teraz Kruczka. Niech spierdala, przez lata gówno zrobił, tylko szczerzy się w każdy zimowy weekend do kamery. Ale kurwa ruszyć dupę i coś zrobić by znaleźć dwie kobiety z nartami co by wystawić skład na drugi konkurs drużynowy to już nie ma komu. A od lat wiadomo było że będzie konkurs mieszany.
Trenerem Małysza był Jan Szturc (Tajner był dla niego raczej selekcjonerem); skoki poszły do przodu same na fali małyszomanii oraz... po odejściu Tajnera; Kowalczyk to samorodny talent i... tyle jeśli chodzi o pracę wąsacza. Boli mnie że takie zera przez lata zajmują tak ważne stanowiska i są hamulcowymi w swojej dziedzinie. A te dziennikarskie miernoty nawet nie zająkną się o tym, tylko się szczerzą i słodko popierdują sobie nawzajem. Bo ma być miło, fajnie i przyjemnie. I słodko do porzygu.
Zgłoś
Avatar
olosz 2013-03-03, 12:44 1
Ja pierdole, chłopaki zamiast siedzieć w szkole to brali narty i szli skakać więc czego się spodziewać, że będą "ę" "ą". Żyła jest zajebisty bo ma dystans do świata i robi dobrą atmosferę w kadrze. Kot znów ma wysokie ambicje i narzeka bo chciałby osiągnąć więcej. Oby mu się to udało. Dzięki chłopaki za medal!
Zgłoś
Avatar
g................z 2013-03-03, 12:48
kokz666, tym postem pokazałeś prostactwo ( przekleństwa, kulawa interpunkcja, błędy ortograficzne, slang).
Zgłoś
Avatar
czupakabros 2013-03-03, 13:00
jak mnie już k*urwa to denerwują.To jest gówno a nie sport
Zgłoś
Avatar
geohound88 2013-03-03, 13:13
olosz napisał/a:

Dzięki chłopaki za medal!



Nie ma za co. Na pewno będziesz mógł powiesić go sobie w pokoju albo dzięki niemu zarobisz na chleb...

Jedno jest prawdą - Żyła to totalny analfabeta, który zdolność składania zdań i mówienia ma na poziomie 5letniego dziecka, ale 95% kretynów powyżej, którzy po nim jadą zrobiło PRZYNAJMNIEJ jeden błąd gramatyczny/ortograficzny/interpunkcyjny.

Tak więc zamknijcie ryje i do lekcji.
Zgłoś
Avatar
truskawkowabuba 2013-03-03, 13:23
dajcie spokój żyle . przypomnijcie sobie początkowe wywiady małysza . też nie mógł sklecić porządnie jednego zdania . małysz jest przykładem na to, że można się wyrobić w dawaniu wywiadów .
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie