18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
Avatar
zeroo123 2014-08-15, 12:03
shinigamiONE napisał/a:

Piwko dla gościa. Tylko o co chodzi z jego brzuchem- ktoś potrafi wyjaśnić?



genetyka... ja tez mam krzywy brzuch

dla goscia propsy .. rak to kurewska choroba i musial miec zajebiscie duzo motywacji zeby sie po niej pozbierac ...
Zgłoś
Avatar
thoms0n 2014-08-15, 12:06 6
Trochę mu odjebało. Jak można na siłkę przychodzić w takim kurwa stroju.
Po drugie widać, że ćwiczenia robi niepoprawnie, co zatrzymało go w rozwoju.
Ale chuj tam, teraz tylko żel, szminka, koszulka po siostrze i szał w miasto...
Zgłoś
Avatar
4................h 2014-08-15, 12:08 3
@shinigamiONE nikt nie ma równego położenia mięśni. Ba niektórzy maja 4 inni 6, a jeszcze inni 8 "kostek" mięśniowych
Zgłoś
Avatar
niebylowolnychnickow 2014-08-15, 13:03 2
thoms0n napisał/a:

Trochę mu odjebało. Jak można na siłkę przychodzić w takim kurwa stroju.
Po drugie widać, że ćwiczenia robi niepoprawnie, co zatrzymało go w rozwoju.
Ale chuj tam, teraz tylko żel, szminka, koszulka po siostrze i szał w miasto...



Chuj z tym w czym przychodzi na siłownię i jak ćwiczy, ma jaja większość się załamuje i poddaje. Pokazał na swoim przykładzie że warto walczyć a co do szminki i ciuchów siostry to możesz zacząć się już stroić weekend się zaczyna pajacu
Zgłoś
Avatar
J................S 2014-08-15, 13:10
było sadistic.pl/gosc-walczyl-z-rakiem-vt220189.htm2394466
Zgłoś
Avatar
S................k 2014-08-15, 13:31 1
Łę, nic ciekawego. Mało mięsa.
Zgłoś
Avatar
K................a 2014-08-15, 13:34 1
Ciekawe w ilu z was rośnie już guz.
Zgłoś
Avatar
o................i 2014-08-15, 13:40 1
kolejny dowód, że masa nie jest potrzebna, aby robić rzeźbę

a poważniej: zawsze powtarzałam, że z ciałem można zrobić wszystko, a zatem najważniejsza jest inteligencja i buzia
Zgłoś
Avatar
Markiewicz 2014-08-15, 13:46 3
A nogi?
Zgłoś
Avatar
J................r 2014-08-15, 13:55 1
Co to za koszulka wyglada jak duzy krawat..
Zgłoś
Avatar
jebackfc 2014-08-15, 14:03 1
fightback widac juz bez dziewczyny za to z kolczykiem w prawym uchu...
Zgłoś
Avatar
nobas 2014-08-15, 14:39
od szczypiora do szczypiora nic wielkiego troche masy zbudowal
Zgłoś
Avatar
Kryszti666 2014-08-15, 14:39 3
beatka19_86 napisał/a:

@up innterp i sir_Alex

Wy to jestescie ładnie pojebani. Nie wiecie jakie to uczucie w mlodym wieku dowiedziec sie ze ma sie raka. Pewnie zyjecie sobie bezstresowo na garnuszku rodzicow zapychając pasozytniczą morde mc donaldem i popijaca dietetyczna cola. Koles nie zalamal sie, pokonal chorobe i w przeciwienstwie do was cos zaczal robic. Za pokonanie ciezkiej choroby piwko.



O kurwa jaka wczuta. Ja owszem jestem pojebany, a to pojebana strona dla pojebanych ludzi. Dla mnie obrazą byłoby nazwanie mnie normalnym. Mało kto w Polsce ma jakieś wymarzone życie. Bezstresowe życie to miałbym gdyby wszyscy zdechli wokół Żarty to tylko żarty, wyznaczanie ich granic na sadisticu... jest po prostu głupie. Nie wiem jakie to uczucie mieć raka za młodu i mam na to wyjebane, dzieki rakowi doznał przewartościowania. Tkwiąc w matni i apatii codziennej monotonii jako niewolnik tego zjebanego systemu ciężko od tak się za siebie zabrać. Serio wyskakiwanie z nadwrażliwością i przesadzoną empatią, każe się zapytać co robisz na tej stronie
Zgłoś
Avatar
argen 2014-08-15, 16:53 1
Ale tragiczna forma ćwiczeń. Szacunek za walkę z chorobą itd. ale on niemal wszystkie ćwiczenia wykonał nieprawidłowo, aż ciężko było na to patrzeć. Efekt końcowy pokazuje w sumie, że żeby wyglądać "ok" wystarczy dobra dieta i JAKIKOLWIEK wysiłek fizyczny ;d
Zgłoś
Avatar
takija 2014-08-15, 17:17 1
Fakt, niektóre ćwiczenia totalnie bez techniki, byle robić. Póki sie kontuzji nie nabawił to spoko, ja przez źle robione ćwiczenie rozjebałem łokieć ;/. Gość ma mega silną wole i spoooro chęci Oby więcej ludzi tak sie zbierało po tragicznych przejściach
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie