18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:10
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:10
Avatar
UkrainskaOnuca 2022-04-29, 14:04
Między te ścierwa tylko granaty rzucić.
Zgłoś
Avatar
pipi71 2022-04-29, 14:09 1
piękny prezent sierp, młot i do tego przyklepany dżisus
Zgłoś
Avatar
35i 2022-04-29, 16:30
S_Z_A_L_O_N_Y napisał/a:

I byś się mocno zdziwił. Można im zarzucić wiele. Że ruchają kozy czy wielbłądy. Tylko jednego nie można im zarzucić. Higieny. Oni myją się 3-5 razy dziennie. Więcej niż typowy Janusz na miesiąc.



Tak, też słyszałem tę bajkę. Na pewno bym się zdziwił na widok beduina na pustyni, myjącego się 3-5 razy dziennie. Po prostu się mniej pocą, żeby wytracać mniej wody, cecha naturalna.
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2022-04-29, 16:31
htp napisał/a:

baronturbina napisał/a:

O Podlasie.
Już mi ostatnio zaczęło brakować uwag o Podlasiu Sam chciałem coś dodać.


To nawet nie są uwagi, tylko najprawdziwsze fakty !
Zgłoś
Avatar
pankruk 2022-04-30, 6:59
nowynick napisał/a:

Wyobrażacie sobie taki cyrk pod kościołem w Wielkanoc? No ni chuja nie ma takiej możliwości! Każda religia jest słaba ale islam jest nastawiony na agresje i przemoc, tezy o pokoju i miłości to chyba najbardziej tępe lewaki łykają...



U nas nie bo przecież co ludzie powiedzą. W samym kościele obczajka kto kurwa jak ubrany i z jaką babą albo baba z jakim lub którym chłopem. Za bramą kościoła na parkingu targi motor-show bo przecież samochód to wyznacznik statusu społecznego i to ciepło w serduszku, że "nam lepi, tamtym gorzy". Przynajmniej w lubuskim taki klimat.
Zgłoś
Avatar
radel1996 2022-04-30, 15:47
I jeszcze ta muza z Mortal Kombat 3 :3
Zgłoś
Avatar
zona_rolnika 2022-04-30, 23:33
Taki filmik można nagrać co roku... To jest tradycja i nic brutalnego. Jak ktoś nie wie to niech zapyta wujka w google o co tu chodzi w tym islamie...
Zgłoś
Avatar
ArtoldStolzmannn 2022-05-01, 10:21
Haha muza zajebista do tego
Zgłoś
Avatar
staryAgłupi 2022-05-02, 16:13
nowynick napisał/a:

Wyobrażacie sobie taki cyrk pod kościołem w Wielkanoc? No ni chuja nie ma takiej możliwości! Każda religia jest słaba ale islam jest nastawiony na agresje i przemoc, tezy o pokoju i miłości to chyba najbardziej tępe lewaki łykają...



Islam pokojowo chce nam przekazac , ze kazdy innowierca jest wrogiem..
Zgłoś