18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Ranking pedofilii
Alien_12 • 2013-10-10, 19:57
Według naukowców zajmujących się problemem pedofilii na 1000 pedofilów 400 (40%) to geje, a 1 (0,1%) to ksiądz.

Ciekawe dlaczego zatem nie słyszymy o pedałach-pedofilach tylko cały czas ksiądz-pedofil, ksiądz-pedofil.

Taki jeden cytat (nie pamiętam czyj ale pewnie bardzo mądrego człowieka) się przypomina: ,,Chcesz wiedzieć kto tobą rządzi? To dowiedz się kogo nie wolno ci krytykować"

Jak to nie jest absurd dnia codziennego to ja, kurwa, nie wiem co
Zgłoś
Avatar
EvulMastah 2013-10-11, 13:14 2
90% statystyk w internecie nie jest zgodnych z prawdą.


Ta też nie jest.
Zgłoś
Avatar
kam332 2013-10-11, 13:21 3
Kod:
Według naukowców zajmujących się problemem pedofilii


Według jakich naukowców? To chyba autor tematu jest jest tym naukowcem.

Zgłoś
Avatar
pawu95 2013-10-11, 13:27 4
Wkurwiaja mnie takie informacje. Zaraz wymysle sobie jakas statystyke, dopisze ze sonde przeprowadzili amerykanscy naukowcy i zgarne kilka zjebanych wirtualnych piw... Zenada.
Zgłoś
Avatar
Sarkazm1 2013-10-11, 13:34 1
już chyba sam fakt tego że ksiądz lubi sie "pobawić" z chłopcami robi z niego pedała czyż nie?
Zgłoś
Avatar
BoomShakaLaka 2013-10-11, 13:53
Pedofilia sama w sobie jest problemem. O ile ksiądz pedofil jest tutaj kontrowersyjnym przypadkiem, to każdy inny pedofil powinien być piętnowany równie mocno.

Pedofilia w kościele to temat nagłaśniany bo taka jest moda i komuś to na reke, a ludzie jak to ludzie, łykają to i jeszcze to propagują(mechanizm podobny jak żarty z rudych i z sosnowca). Powinniśmy się zająć prawdziwą zmorą dotyczącą kościoła-nietykalnością. Jest to państwo w państwie, a do tego kler posiada prawa o których osoba świecka może pomarzyć(no może poza politykami).

Zamiast łączyć na każdym kroku kościół i pedofilii (tylko po to by przypiąć kościołowi taką łatkę, całkiem niesłuszna wg mnie) powinniśmy wygarniać to, że są złodziejami i niemoralnymi pasożytami, a do tego hipokrytami. Katolicy powinni wymusić na klerykach zachowania zgodne z ideałami tejże religii.

Apel do wszystkich: przestańcie dawać sobą manipulować barany, zarówno lobbystom i mediom, jak i kościołowi.

edit. to pierwsze moje zdanie totalnie nie tak miało brzmieć. Pedofilia to ogromny problem, ale w tym wypadku jest używana tylko jako narzędzie do zwalczania kościoła.
Zgłoś
Avatar
w................4 2013-10-11, 14:23
Maślak napisał/a:

Ja odpowiem na ten argument jak i na podobny "księża to tylko ludzie jak wszyscy inni". Otóż drodzy Sadole opowiedz dlaczego tak nagłaśnia się (choć nie tak bardzo jak trzeba) przypadki pedofilii wśród kleru jest prosta. Księdza od innego człowieka odróżnia to ,że ma być od przewodnikiem moralnym i wzorem cnót. On uczy ludzi jak mają żyć by byli dobrzy. To ksiądz wybierając tą drogę życia odrzuca wiele by poświęcić się dla ludzi (w teorii). Dlatego gdy osoba mająca być wzorem grzeszy czy mówiąc inaczej krzywdzi ludzi powinna być piętnowana podwójnie.


To jest najbardziej popierdolony argument jaki słyszałem o piętnowaniu pedoksięży. Myślisz, że dla dziecka skrzywdzonego na całe życie jest ważne czy molestował je ksiądz czy czesiek hydraulik? No chyba z chuja spadliście. Idąc dalej tym tropem, gdy rodzice są oprawcami dzieci, wtedy powinni być piętnowani "popiątnie"? Ja pierdolę pedofil to pedofil kula w łeb i po sprawie, więc nie rozumiem tej medialnej nagonki podchwyconej przez debili i waszego jęczenia.

Tak jakby dzieci były krzywdzone tylko przez księży a co z tymi molestowanymi przez nauczycieli? Co z dziećmi gwałconymi przez długie lata w swoich domach? W mediach cisza o takich przypadkach, czyżby ich nie było? Statystycznie sprawcami czynów pedofilskich są osoby najbliższe. Czemu media z tego nie robią burzy?
Zgłoś
Avatar
Zkirtaem 2013-10-11, 14:33
Tak, niby nagłaśnia się głównie księży-pedofili i nikogo innego, ale zauważ że jest w tym pewna logika: żeby uchronić dziecko od potencjalnego pedofila na podwórku, w internecie, wystarczy mu powiedzieć żeby nie spotykał się z kolegami z internetu. Jednak pedofil w miejscu księdza to zagrożenie znacznie poważniejsze, to coś jak pedofil w przedszkolu - ciągły dostęp do dzieci, jakieś tam zaufanie, te sprawy.

Na ogół to i mnie wkurwia trochę ta wybiórczość*, ale koniec końców to nagłaśnianie niemal tylko księży chyba jest w jakiś pokręcony sposób dobre.

*zapewne głównie dlatego, że kojarzę ją z tymi wieśniackimi podjazdami na kościół marki "ej, patrzcie, jadę kościół, jestem oświecony, fajny i nowoczesny!"
Zgłoś
Avatar
McMenel 2013-10-11, 15:16
Może i ja coś powiem w miarę konstruktywnego.
Otóż jako ateista dostrzegam to iż w kościele jest mniej więcej taka sama proporcjonalna ilość osób o skłonnościach pedofilskich. Lecz największy problem to nie sami pedofile to zachowanie hierarchii związane z tym problemem. W USA diecezje po otrzymaniu sygnałów o molestowaniu dzieci przez księdza zamiast zawiadamiać organy ścigania ukrywały delikwentów w obawie przed aferą. Podobnie było w Irlandii i Australii. Teraz przychodzi czas na Polskę gdzie mamy beton wśród episkopatu. Beton przyzwyczajony do tego iż o kościele nie mówi się źle. Ci ludzie żyli i dorabiali się stanowisk w czasie PRL gdzie kościół odgrywał rolę ( czy dobrą czy złą nie będę się rozpisywał). Wtedy był na cenzurowanym bo SB nie przepuściło by szantażu księdza pedofila. A SB-cy znali się na rzeczy. Teraz nie ma kagańca i księża się rozbestwili. Lecz mniejsza z tym. Bo ów beton nie potrafi zaakceptować iż złe jednostki należy karać i oddzielać od społeczeństwa. Świadczą o tym wypowiedzi szych w kościele. Tu namiętność , tam "wyrok nie jest prawomocny", i gdzieś jeszcze pan Michalik. Z tym jest dla mnie największy problem. I twierdzę , ba mam 100% pewność że natychmiastowe odsuwanie, po zgłoszeniu kurii przypadku molestowania, od pracy z dziećmi i zawiadamianie prokuratury skutkowało by biciem braw a nie aferami. Bo złym jest pedofilia lecz czymś jeszcze gorszym jest ukrywanie degeneratów pod jakimkolwiek pretekstem. I ostatnie stanowisko kurii na temat iż do nich nie należy powiadamianie prokuratury ? Przecież to jawne chamstwo.
Zgłoś
Avatar
jacataca 2013-10-11, 15:30
Jacy naukowcy? Może podasz jakieś źródło?
Zgłoś
Avatar
EdmundKemper 2013-10-11, 15:51 1
Maślak napisał/a:

Ja odpowiem na ten argument jak i na podobny "księża to tylko ludzie jak wszyscy inni". Otóż drodzy Sadole opowiedz dlaczego tak nagłaśnia się (choć nie tak bardzo jak trzeba) przypadki pedofilii wśród kleru jest prosta. Księdza od innego człowieka odróżnia to ,że ma być od przewodnikiem moralnym i wzorem cnót. On uczy ludzi jak mają żyć by byli dobrzy. To ksiądz wybierając tą drogę życia odrzuca wiele by poświęcić się dla ludzi (w teorii). Dlatego gdy osoba mająca być wzorem grzeszy czy mówiąc inaczej krzywdzi ludzi powinna być piętnowana podwójnie. Identyczna sytuacja występuje gdy policjant, który łamie słowa tej przysięgi:
"Ja, obywatel Rzeczypospolitej Polskiej, świadom podejmowanych obowiązków policjanta, ślubuję: służyć wiernie Narodowi, chronić ustanowiony Konstytucją Rzeczypospolitej Polskiej porządek prawny, strzec bezpieczeństwa Państwa i jego obywateli, nawet z narażeniem życia. Wykonując powierzone mi zadania, ślubuję pilnie przestrzegać prawa, dochować wierności konstytucyjnym organom Rzeczypospolitej Polskiej, przestrzegać dyscypliny służbowej oraz wykonywać rozkazy i polecenia przełożonych. Ślubuję strzec tajemnicy państwowej i służbowej, a także honoru, godności i dobrego imienia służby oraz przestrzegać zasad etyki zawodowej"
Również powinien być podwójnie za to osądzony. To tyczy się wszystkich ludzi którzy z własnej woli występują z ogółu przyjmują na swoje barki różne zobowiązania, a gdy się im sprzeniewierzą są winni podwójnie. Takie jest moje zdanie w tym temacie.



W tym rzecz, że księża są krytykowani głównie przez ateistów, których to nie dotyczy przewodnictwo moralne księdza ani ich wzór cnót.
Zgłoś
Avatar
mpalonka 2013-10-11, 15:55
Widzę, że mamy księdza na sadisticu...
Zgłoś
Avatar
l................8 2013-10-11, 15:59
@Maślak zgadzam się, ale przecież w policji, która jak napisałeś również powinna być moralnie sądzona podwójnie również są pedofile, a nikt z policji nie robi instytucji pro-pedofilskiej czemu na przykładzie garstki osób osądza się wszystkich księży?
Zgłoś
Avatar
j................x 2013-10-11, 16:31 1
leszek8 napisał/a:

@Maślak zgadzam się, ale przecież w policji, która jak napisałeś również powinna być moralnie sądzona podwójnie również są pedofile, a nikt z policji nie robi instytucji pro-pedofilskiej czemu na przykładzie garstki osób osądza się wszystkich księży?

bo nikt w policji nie ukrywa pedofili, a komendant główny policji nie mówi że to dziecko może sprowokować policjanta jak jest z rozbitej rodziny, nie mówi że pedofila to namiętność a zdecydowanie ważniejszy jest seks bez antykoncepcji i walka z inwitro
Zgłoś
Avatar
Rusznic 2013-10-11, 17:35
Generalnie nie obchodzą mnie procenty, ile ich tam jest itd. Z mojej perspektywy szum medialny oraz złość ludzi jest z 2 powodów:

1. Księża aspirują do pozycji przewodników moralnych, dlatego gdy oni upadają tak bardzo wszystkich boli.

2. KK ukrywa i broni pedofilów w swoich szeregach. Robili to od dawna i nadal po części robią. Żadna organizacja tak nie robi, nawet więźniowie w celach gardzą pedofilami i często ich szykanują. W KK tacy są chowani i bronieni. Nie rozumiem dlaczego to robią, czemu nie wyrzucić zepsutych jabłek?

I to właśnie ukrywanie i tuszowanie zboczeńców dla mnie ukazuje dobitnie kompletne bankructwo moralne kościoła katolickiego. Wierzyć w Boga lub nie to nie ważne. Nie wiem jak można moralnie popierać organizację o udokumentowanych zbrodniach datujących ponad tysiąc lat wstecz. Jak wam nie wstyd?
Zgłoś
Avatar
Tajulek 2013-10-11, 18:08
"Według naukowców". Bardzo solidne źródło wiedzy, polecam.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie