18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Ranking pedofilii
Alien_12 • 2013-10-10, 19:57
Według naukowców zajmujących się problemem pedofilii na 1000 pedofilów 400 (40%) to geje, a 1 (0,1%) to ksiądz.

Ciekawe dlaczego zatem nie słyszymy o pedałach-pedofilach tylko cały czas ksiądz-pedofil, ksiądz-pedofil.

Taki jeden cytat (nie pamiętam czyj ale pewnie bardzo mądrego człowieka) się przypomina: ,,Chcesz wiedzieć kto tobą rządzi? To dowiedz się kogo nie wolno ci krytykować"

Jak to nie jest absurd dnia codziennego to ja, kurwa, nie wiem co
Zgłoś
Avatar
Captcha47 2013-10-10, 20:01 2
A ile % ludzi zostaje księdzem? Może akurat 0,1% ,więc wychodzi na to, że wszyscy księża są pedofilami
Zgłoś
Avatar
Alien_12 2013-10-10, 20:06 4
Litwin47 napisał/a:

A ile % ludzi zostaje księdzem? Może akurat 0,1% ,więc wychodzi na to, że wszyscy księża są pedofilami


Gdyby tak było to wszyscy ludzie byliby pedofilami. Czyżbyś wiedział coś czego ja nie wiem?
Zgłoś
Avatar
zwirz13 2013-10-10, 20:45
hmmm.... tuska ???
Zgłoś
Avatar
Maślak 2013-10-10, 21:19 94
Ja odpowiem na ten argument jak i na podobny "księża to tylko ludzie jak wszyscy inni". Otóż drodzy Sadole opowiedz dlaczego tak nagłaśnia się (choć nie tak bardzo jak trzeba) przypadki pedofilii wśród kleru jest prosta. Księdza od innego człowieka odróżnia to ,że ma być od przewodnikiem moralnym i wzorem cnót. On uczy ludzi jak mają żyć by byli dobrzy. To ksiądz wybierając tą drogę życia odrzuca wiele by poświęcić się dla ludzi (w teorii). Dlatego gdy osoba mająca być wzorem grzeszy czy mówiąc inaczej krzywdzi ludzi powinna być piętnowana podwójnie. Identyczna sytuacja występuje gdy policjant, który łamie słowa tej przysięgi:
"Ja, obywatel Rzeczypospolitej Polskiej, świadom podejmowanych obowiązków policjanta, ślubuję: służyć wiernie Narodowi, chronić ustanowiony Konstytucją Rzeczypospolitej Polskiej porządek prawny, strzec bezpieczeństwa Państwa i jego obywateli, nawet z narażeniem życia. Wykonując powierzone mi zadania, ślubuję pilnie przestrzegać prawa, dochować wierności konstytucyjnym organom Rzeczypospolitej Polskiej, przestrzegać dyscypliny służbowej oraz wykonywać rozkazy i polecenia przełożonych. Ślubuję strzec tajemnicy państwowej i służbowej, a także honoru, godności i dobrego imienia służby oraz przestrzegać zasad etyki zawodowej"
Również powinien być podwójnie za to osądzony. To tyczy się wszystkich ludzi którzy z własnej woli występują z ogółu przyjmują na swoje barki różne zobowiązania, a gdy się im sprzeniewierzą są winni podwójnie. Takie jest moje zdanie w tym temacie.
Zgłoś
Avatar
tds1974 2013-10-10, 21:29 14
,,Chcesz wiedzieć kto tobą rządzi? To dowiedz się kogo nie wolno ci krytykować" - no więc baaardzo długo nie wolno było krytykować kościoła
Zgłoś
Avatar
łysa_pała 2013-10-10, 21:37
Maślak, dobrze napisałeś, tylko za długo...
Zgłoś
Avatar
j................x 2013-10-10, 21:48 10
swoją drogą jestem zafascynowany tą statystyką, z jakiej dupy ty ją wytrzasnąłeś, strzelam że czemuś bliskiemu frondzie, wiesz jaka jest definicja pedofilii i że są jej różne "stopnie" ? bo ja tu widzę że jak koleś przeprócha małego chłopca to dla autora statystyki jest on gejem, wiesz że to broń obusieczna i nie najlepiej świadczy o nas heteroseksualistach?
co to w ogóle za taktyka "bo oni gwałcą więcej" to rozumiem druga linia obrony zaraz po tym że to dziecko mnie sprowokowało bo miało za kłuse spodenki.
oburzenie i atak na księży nie wynika z tego ze jakiś promil gwałcił dzieci, wynika to z tego że robił to latami bezkarnie przy wsparciu kolegów księży i biskupów w razie wpadki ofiary zastraszano a typa przenoszono do innej parafii, w przypadku tych 40% gejów taka sytuacja nie występowała
Zgłoś
Avatar
Alien_12 2013-10-10, 21:55 3
Maślak napisał/a:

Ja odpowiem na ten argument jak i na podobny "księża to tylko ludzie jak wszyscy inni". Otóż drodzy Sadole opowiedz dlaczego tak nagłaśnia się (choć nie tak bardzo jak trzeba) przypadki pedofilii wśród kleru jest prosta. Księdza od innego człowieka odróżnia to ,że ma być od przewodnikiem moralnym i wzorem cnót. On uczy ludzi jak mają żyć by byli dobrzy. To ksiądz wybierając tą drogę życia odrzuca wiele by poświęcić się dla ludzi (w teorii). Dlatego gdy osoba mająca być wzorem grzeszy czy mówiąc inaczej krzywdzi ludzi powinna być piętnowana podwójnie. Identyczna sytuacja występuje gdy policjant, który łamie słowa tej przysięgi:
"Ja, obywatel Rzeczypospolitej Polskiej, świadom podejmowanych obowiązków policjanta, ślubuję: służyć wiernie Narodowi, chronić ustanowiony Konstytucją Rzeczypospolitej Polskiej porządek prawny, strzec bezpieczeństwa Państwa i jego obywateli, nawet z narażeniem życia. Wykonując powierzone mi zadania, ślubuję pilnie przestrzegać prawa, dochować wierności konstytucyjnym organom Rzeczypospolitej Polskiej, przestrzegać dyscypliny służbowej oraz wykonywać rozkazy i polecenia przełożonych. Ślubuję strzec tajemnicy państwowej i służbowej, a także honoru, godności i dobrego imienia służby oraz przestrzegać zasad etyki zawodowej"
Również powinien być podwójnie za to osądzony. To tyczy się wszystkich ludzi którzy z własnej woli występują z ogółu przyjmują na swoje barki różne zobowiązania, a gdy się im sprzeniewierzą są winni podwójnie. Takie jest moje zdanie w tym temacie.


Mimo że nie zgadzam się z tą nagonką (mającą jedynie na celu zniechęcenie ludzi do religii) to zaimponowałeś mi treścią. W końcu ktoś ,,po drugiej stronie" kto nie pisze jak gimbus po klasówce. Oby więcej takich ,,przeciwników". Brawo!
PS Jesteś wierzącym czy ateistą?

jabolmax napisał/a:

swoją drogą jestem zafascynowany tą statystyką, z jakiej dupy ty ją wytrzasnąłeś, strzelam że czemuś bliskiemu frondzie, wiesz jaka jest definicja pedofilii i że są jej różne "stopnie" ? bo ja tu widzę że jak koleś przeprócha małego chłopca to dla autora statystyki jest on gejem, wiesz że to broń obusieczna i nie najlepiej świadczy o nas heteroseksualistach?
co to w ogóle za taktyka "bo oni gwałcą więcej" to rozumiem druga linia obrony zaraz po tym że to dziecko mnie sprowokowało bo miało za kłuse spodenki.
oburzenie i atak na księży nie wynika z tego ze jakiś promil gwałcił dzieci, wynika to z tego że robił to latami bezkarnie przy wsparciu kolegów księży i biskupów w razie wpadki ofiary zastraszano a typa przenoszono do innej parafii, w przypadku tych 40% gejów taka sytuacja nie występowała


Zauważam tylko pewną niesprawiedliwość mediów. Z jednej strony atakują Kościół i starają się wbić ludziom do głowy że każdy ksiądz jest pedofilem i każdy pedofil jest księdzem, a z drugiej stawiają zasłonę dymną chroniącą pedałów.
BTW, ostatnio ponoć jeden z liderów jakiegoś czołowego lewackiego ruchu (sorry, wypadła mi nazwa) został oskarżony o pedofilię. Gdzie są media?
Zgłoś
Avatar
Precz_z_Preczem 2013-10-10, 21:57 2
Alien_12 napisał/a:

Jak to nie jest absurd dnia codziennego to ja, kurwa, nie wiem co



Jak to nie jest absurd dnia codziennego to ja, kurwa, nie wiem co
Zgłoś
Avatar
Zarammoth 2013-10-10, 21:57
A jak księża najczęściej poza byciem pedofilem okazują się być właśnie pedałami? Moim zdaniem istnieje coś takiego jak pedało-pedofil. Bo niby dlaczego ich tak ciągnie akurat do chłopczyków, a nie dziewczynek?

Sądzę, że jak ktoś decyduje się zrezygnować z kobiet to musi ukrywać jakąś inną orientacje - albo jest pedał, albo pedofil, albo aseksualny. Innego wyjścia nie widzę. Chyba, że jednak są tacy co rzeczywiście potrafią trzymać swoją chuć na uwięzi przez całe życie. No to szacunek.
Zgłoś
Avatar
j................x 2013-10-10, 22:05
Alien_12 napisał/a:

Zauważam tylko pewną niesprawiedliwość mediów. Z jednej strony atakują Kościół i starają się wbić ludziom do głowy że każdy ksiądz jest pedofilem i każdy pedofil jest księdzem, a z drugiej stawiają zasłonę dymną chroniącą pedałów.
BTW, ostatnio ponoć jeden z liderów jakiegoś czołowego lewackiego ruchu (sorry, wypadła mi nazwa) został oskarżony o pedofilię. Gdzie są media?

może dlatego zę środowiska gejowskie odcięły się od kolesia a jeden z głównych przywódców nie mówi że to dzieci prowokują ich do gwałtu? przeczytaj jeszcze raz uważne drugi akapit mojej wypowiedzi, tam masz powód tej nagonki
Zgłoś
Avatar
Alien_12 2013-10-10, 22:23 2
jabolmax napisał/a:

może dlatego zę środowiska gejowskie odcięły się od kolesia a jeden z głównych przywódców nie mówi że to dzieci prowokują ich do gwałtu? przeczytaj jeszcze raz uważne drugi akapit mojej wypowiedzi, tam masz powód tej nagonki


Prostował swoją wypowiedź 2 razy...
Chciał załagodzić, ale nie wyszło. No pierdolnął się, nie ma co, ale na chuj drążyć temat?
Zgłoś
Avatar
j................x 2013-10-10, 22:32 8
Alien_12, on się wcale nie pierdolnął, on dokładnie tak myśli to jedynie nacisk mediów skłonił go do tłumaczenia się, to jest ta sama logika co w przypadku gwałciciela, że ona z nim flirtowała bo miał za krótką sukienkę że nie powinna wychodzić tak ubrana o tej porze. istnieje chyba różnica między zastępowaniem komuś ojcowskiej troski a wyruchaniem w kakao, jeśli nie widzisz tej delikatnej różnicy to pozostaje mi jedynie współczuć dzieciństwa
Zgłoś
Avatar
MPPLG 2013-10-11, 13:12 1
Bo... Ksiądz pedofil to też gej?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie