18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:31
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Rasista dostaje wpierdol
B................n • 2015-08-12, 17:21
W Fińskim obozie dla uchodźców rasista szukał zaczepki za co dostał wpierdol. Coś czuję, że wszyscy nasi bohaterowie z ONRu i innych cwelgrupek dostaliby taki sam oklep od losowego imigranta.

Zgłoś
Avatar
maderfakermen 2015-08-12, 18:01 16
@BlckSn skończ już pierdolić, ty czarnym chujem robiony. hehehe
Zgłoś
Avatar
B................n 2015-08-12, 18:03 3
Maderfakermen napisał/a:

@BlckSn skończ już pierdolić, ty czarnym chujem robiony. hehehe



Po tym twoim "hehehe" widać, że niedługo plecaczek spakujesz i ruszysz do szkoły. Albo jesteś po prostu kretynem.
Zgłoś
Avatar
maderfakermen 2015-08-12, 18:10 2
@blcksn skończ się podniecać bo jak zwykle napierdolisz w bryczesy i będzie koniec kariery...

ps. kretynem to ty jesteś. i to konkretnym...
Zgłoś
Avatar
premium122 2015-08-12, 19:09 14
Sasker napisał/a:

Zalogowałem się tylko po to żeby ci powiedzieć że jesteś kurwą. Po nicku wnioskuje że któraś z tych małpek na filmie to twój mąż a ty jak przystało na dobrą żonę go bronisz. I tak jak oni też jesteś przezeoczysty wypełniony gównem. Po 1 nikt by nie dostał po ryju bo nikogo tu nie będzie. Nawet jak przyjadą to od razu spierdolą na zachód a ci którzy zostaną nie będą mieli życia. sposób na nich jest prosty. Zażynać świnie na ulicach albo zamiast wodą od czasu do czasu przemyć krwią ulice. I nie tródź się na jakiś błyskotliwy komentarz bo z gównem nie dyskutuje. Nie pozdrawiam



Przez wlasnie takie idiotyczne myslenie bedzie ich tu bardzo duzo.

Pomysl jelopie ze oni juz tu sa!
Aktualnie w malej ilosci ale zadna krzywda im sie nie dzieje.
Rusz dupe do lokali w wiekszym miescie w weekend wieczorem.
Pelno tego juz lazi.
Nikt tego nie tyka.

Zaden onr czy nop tez nic z tym nie zrobi bo to pewnie kilkaset osob w skali kraju i o niczym nie decyduja.

A imigranci jacy trafia z nakazu UE do Polski nigdzie nie uciekna bo tutaj beda mieli mieszkania i socjal.I nie chrzan ze nie dostana, unia nakaze to tobie z pensji zabiora a im dadza i gowno zrobisz.
Jak zaczna chodzic grupami czy przejmowac dzielnice to ty pierwszy sie posrasz i zarznac to sie mozesz najwyzej w palec bo nawet zeby ubic swinie troche sily i pomyslunku potrzeba.
Zgłoś
Avatar
B................n 2015-08-12, 19:48 1
Maderfakermen napisał/a:

@blcksn skończ się podniecać bo jak zwykle napierdolisz w bryczesy i będzie koniec kariery...

ps. kretynem to ty jesteś. i to konkretnym...



Czy ty chłopczyku wiesz chociaż co to są bryczesy czy tak tylko powtarzasz za kolegami z podwórka?
Zgłoś
Avatar
Namex 2015-08-12, 20:29 1
Biały bije się z białym. Co niby jest w tym rasistowskiego ?
Zgłoś
Avatar
Sayagin666 2015-08-12, 21:49 1
BlckSn i Maderfakermen skonczcie z tym pierdoleniem, klotnia po to tylko, zeby byl pozniej seks na zgode... dajcie spokoj
Zgłoś
Avatar
B................n 2015-08-12, 22:57 2
Sayagin666 napisał/a:

BlckSn i Maderfakermen skonczcie z tym pierdoleniem, klotnia po to tylko, zeby byl pozniej seks na zgode... dajcie spokoj



Nawet gdybym był waginosceptykiem to on jest za głupi na coś innego niż oranie pola.
Zgłoś
Avatar
maderfakermen 2015-08-12, 23:28 2
BlckSn napisał/a:



Czy ty chłopczyku wiesz chociaż co to są bryczesy czy tak tylko powtarzasz za kolegami z podwórka?



tak wiem, właśnie ci się w nie gruz posypał...
Zgłoś
Avatar
bleblebator1 2015-08-12, 23:29 3
O ja pierdolę.
To aż tylu jest tutaj ONR-owców?
Zgłoś
Avatar
B................n 2015-08-12, 23:30 1
Maderfakermen napisał/a:



tak wiem, właśnie ci się w nie gruz posypał...



Dokładnie. Posypał mi się gruz na myśl o tym, że takich debili jak ty nie poddali aborcji, żeby podwyższyć jakość populacji.
Zgłoś
Avatar
SmileyRipper 2015-08-13, 8:39 4
No kur*a, brawo Panowie, albo raczej panowie. Je*ać się nawzajem od najgorszych, pod filmikiem, w którym jakaś niehonorowa pizda (w kordonie kolegów) wali w ryj grubaska (sam pewnie zachowałby się tak samo w stosunku do czarnego kadłubka). Sadistic, sadistic-iem, ale ktoś tu chyba wylewa swoje żale i epitety, bo mama pokój kazała posprzątać, a przecież wakacje.

Mnie boli to, że są w naszym kraju ludzie, którzy po mimo wyraźnych przesłanek z zachodniej i pólnocnej części europy jest gotów przyjąć watahy tego kalectwa umysłowego do Naszego kraju i zagwarantować im dostatnie życie (i tak będzie mało), gdzie rodzinom zabiera się dzieci, ludzie zaharowują się na śmierć za najniższą krajową, a rząd pod stołem wprowadza ustawy, które mają nam ograniczyć wolność słowa i czynu do minimum, przy wychodzeniu na jaw kolejnych przekrętów na miliony złotych, gdzie zamiast ruszyć dupę i zaprotestować, żale wylewacie w komentarzach, obrażając własne matki (które Was ku*wy wychowały). Przynajmniej mięlibyście trochę honoru, by nie mieszać w Waszą gównoburzę rodziców.
Zgłoś
Avatar
Obywatel88 2015-08-13, 12:51
Nie jestem z ONR czy innych organizacji. Co do tego filmiku dostał siadł na dupie i tyle z tego. Chciałbym by taka akcja się wydarzyła gdzieś w mojej okolicy lecz jest to nie możliwe bo rasistów nie ma a lewackie cipki czyt. rurkowcy i inne cioty mieszkają daleko po za moimi rewirami. Pozdrawiam z Lublina Tatary
Zgłoś
Avatar
Asgharoth 2015-08-14, 2:56
Aż musiałem dwukrotnie obejrzeć i dalej nie widzę wpierdolu. Za opis murzyński chuj ci w dupsko. I skończ wylewać swoje żale BlckSn bo aż smutno patrzeć - wrzucasz jakąś chujnie że się oglądać nie da i potem bronisz swoich poglądów jak Rejtan. Masz niedojebanie umysłowe i pogódź się z tym. Smiley piwko za komentarz.
Zgłoś
Avatar
B................n 2015-08-14, 3:27
Asgharoth napisał/a:

Aż musiałem dwukrotnie obejrzeć i dalej nie widzę wpierdolu. Za opis murzyński chuj ci w dupsko. I skończ wylewać swoje żale BlckSn bo aż smutno patrzeć - wrzucasz jakąś chujnie że się oglądać nie da i potem bronisz swoich poglądów jak Rejtan. Masz niedojebanie umysłowe i pogódź się z tym. Smiley piwko za komentarz.



To nie oglądaj i nie komentuj - będzie ci lżej na dupie
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie