18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 34 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
Rasista dostaje wpierdol
BlckSn • 2015-08-12, 17:21
W Fińskim obozie dla uchodźców rasista szukał zaczepki za co dostał wpierdol. Coś czuję, że wszyscy nasi bohaterowie z ONRu i innych cwelgrupek dostaliby taki sam oklep od losowego imigranta.

Zgłoś
Avatar
PieronJasnySzlag 2015-08-12, 17:26 189
Nie, nasi bohaterowie z ONRu i innych grupek nie dostali by po ryju.
Ty za to na pewno dostałeś czarnym fiutem po twarzy.
Zgłoś
Avatar
trabus 2015-08-12, 17:27 20
Autorze, czy możesz wkleić tu zdjęcie TK swojej głowy? Chcę się tylko upewnić
Zgłoś
Avatar
BlckSn 2015-08-12, 17:29 8
Spiderowski napisał/a:

Nie, nasi bohaterowie z ONRu i innych grupek nie dostali by po ryju.
Ty za to na pewno dostałeś czarnym fiutem po twarzy.



Czyżbyś był wojownikiem ONRu, sługusem niejakiego Mariana Kowalskiego, niedoszłego prezydenta po podstawówce? W sumie jaki pan taki kram.
Zgłoś
Avatar
4x4offroad 2015-08-12, 17:31 27
BlckSn, czyli nie lubisz motocyklistów tylko czarne kule do zabawy? Dziwny jesteś...
Zgłoś
Avatar
BlckSn 2015-08-12, 17:36 6
4x4offroad napisał/a:

BlckSn, czyli nie lubisz motocyklistów tylko czarne kule do zabawy? Dziwny jesteś...



A czy ja napisałem gdzieś, że pałam miłością do murzynów? Ostatnimi czasy niebezpiecznie jest obnosić się tu ze swoimi poglądami dotyczącymi innych ras, orientacji czy wyznań bo krąży tu lewactwo i podpierdala.

A co do filmu to idealnie pokazuje jak środowisko skrajnie prawicowe będzie walczyło w razie jakiejkolwiek inwazji czy to muzułmanów czy ruskich. Skoro padł po strzale takiego cherlaka to strach pomyśleć co mu zrobi wyszkolony żołnierz.
Zgłoś
Avatar
maderfakermen 2015-08-12, 17:37 55
BlckSn już nie pierwszy raz udowadnia (i to nie poprzez materiały, tylko bzdury które wypisuje), że lubi być ostro jebany czarnym chujem w doopę. Dajcie mu spokój.
Zgłoś
Avatar
BlckSn 2015-08-12, 17:39 6
Maderfakermen napisał/a:

BlckSn już nie pierwszy raz udowadnia (i to nie poprzez materiały, tylko bzdury które wypisuje), że lubi być ostro jebany czarnym chujem w doopę. Dajcie mu spokój.



Typowy polaczek z ciebie. Jak ktoś ma inne zdanie to już wypisuje bzdury. Co dziś na obiadek mamusia ci zrobiła? Cebulkę?
Zgłoś
Avatar
Sasker 2015-08-12, 17:41 29
Zalogowałem się tylko po to żeby ci powiedzieć że jesteś kurwą. Po nicku wnioskuje że któraś z tych małpek na filmie to twój mąż a ty jak przystało na dobrą żonę go bronisz. I tak jak oni też jesteś przezeoczysty wypełniony gównem. Po 1 nikt by nie dostał po ryju bo nikogo tu nie będzie. Nawet jak przyjadą to od razu spierdolą na zachód a ci którzy zostaną nie będą mieli życia. sposób na nich jest prosty. Zażynać świnie na ulicach albo zamiast wodą od czasu do czasu przemyć krwią ulice. I nie tródź się na jakiś błyskotliwy komentarz bo z gównem nie dyskutuje. Nie pozdrawiam
Zgłoś
Avatar
maderfakermen 2015-08-12, 17:42 21
@blcksn

Przestań się mazać śmierdząca cipo...

Cytat:

Jak ktoś ma inne zdanie to już wypisuje bzdury



Jak ktoś pierdoli bzdury, to pierdoli bzdury... Ale przecież jak ty możesz to pojąć skoro masz dziedzicznie syf zamiast mózgu.
Zgłoś
Avatar
BlckSn 2015-08-12, 17:43 1
Maderfakermen,

Patrząc na twój nick to masz w domu często kontakt ze śmierdzącą cipą.

Sasker,

W dupie mam twoje zdanie.
Zgłoś
Avatar
maderfakermen 2015-08-12, 17:46 26
BlckSn napisał/a:

Maderfakermen,

Patrząc na twój nick to masz w domu często kontakt ze śmierdzącą cipą.



Ewidentnie w tym momencie zużyłeś się jak kondon... Skończ już pierdolić bo mnie (Nas) nudzisz. Parówo dęta...
Zgłoś
Avatar
Pchla89 2015-08-12, 17:48 1
trzeba im było rzucić banana to by się odczepili...
Zgłoś
Avatar
BlckSn 2015-08-12, 17:49 4
Maderfakermen napisał/a:



Ewidentnie w tym momencie zużyłeś się jak kondon... Skończ już pierdolić bo mnie (Nas) nudzisz. Parówo dęta...



Pisze się kondom. Spoko, że mówisz o sobie w liczbie mnogiej. Jakieś problemy, wyimaginowani przyjaciele? Jak ci się nie podoba to po co chłopczyku czytasz? Idź po cebulkę bo za mało jej zjadłeś dziś.
Zgłoś
Avatar
Górnik_Roku 2015-08-12, 17:54
Nosisz glany
Jesteś łysy
Masz wpierdol od wszystkich.
Zgłoś