18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:50
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:26
🔥 Siadło - teraz popularne
Rasizm a chicago
Nikus69 • 2013-12-02, 13:45
Chcialbym sie podzielic z Wami pewnymi obserwacjami z zycia codziennego w chicago;
1. Wiekszosc prac miastowych (sprzatanie ulic, kierowcy autobusow I kolejek, smieciarze itp itd) wykonywana jest przez czarnych. Na pierwszy rzut oka calkiem spoko nie uwazacie? Z bledu wyprowadzil mnie pewien bialy kierowca smieciarki z ktorym codziennie widuje sie o 5 rano w kawiarni (obaj w drodze do pracy) powiedzial ze 95% tych prac wykonuja czarni ale nie dlatego ze inne rasy nie chca sie zapierdzielac wywozac smieci. Powodem sa zarobki oraz tzw rasizm.
Bo przeciez biedni czarni nie potrafia znalezc sobie normalnej pracy bo wszedzietrzeba miec jakies wyksztalcenie albo doswiadczenie wiec dobroduszne miadto oferuje czarnym te zwykle I raczej proste prace. A zarobki? 40 $ za godzine to srednia stawka przy wywozie smieci/ sprzatania ulic. Minimalna stawka w chicago to 8.50$ na godzine. Dodajac do tego ze jesli taki biedny czarny sie rozchoruje I nie moze isc pracowac dostaje polowe stawki godzinowej. Czyli lezac w domu I zajadajac kurczaka z arbuzem zarabia prawie 2x wiecej niz ja.

Zapomnialem dopisac ze reszta w komentarzach:(
Zgłoś
Avatar
Nikus69 2013-12-02, 14:44 150
2 Szeroko znane kartki zywnosciowe ( link cards) wygladaja jak zwykle karty kredytowe/depeyowe. Kazdy moze sie o nie ubiegac ale jesli nie jestes czarny to mala szansa ze ja dostaniesz. Osoby pracujace w biurze ktore przyznaje ta karte to jak mozna sie domyslic czarni. I to wlasnie oni decyduja czy dostaniesz oraz jak duza kwote co miesiac bedziesz dostawal od miasta.
Ghlownym przeznaczeniem tych kart sa codzienne zakupy spozywcze ale ze nikt nie sprawdza kto co kupuje wiec nie raz bylem swiadkiem gdy czarny kupowal alkohol, fajki, tankowal samochod oraz moj faworyt ktory kupil ps3.
Wracajac z pracy czesto zahaczam o maly sklep rzeznicki bo maja dosc tanie I swieze mieso. Bo przeciez nic nie smakuje lepiej jak rosol na kosciach I jakims malym kawalku miesa.
Jednak czesto w piatki swiadkiem jestem zmasowanego ataku czarnych ktorzy kupuja ogromne ilosci drogich mies. Czuje sie naprawde chu*owo kipujac jakies marne kosteczki kiedy przedemna murzyn ma pelny wozek I widzac kwote do zaplaty 300 $ wyciaga link card I caly czas gadajac przez iphona wsiada do nowego forda mustanga...

3 ostatnio glosno jest o obamacare.
Malo ludzi jednak wie ze zostal on zrobiony specjalnie dla czarnych. Bo przeciez jak biedny czarny ktory nie moze wyzywic rodziny bo przeciez nie ma pracy a link card ledwie wystarcza by kupic chleb mleko I jajka ma znalezc pieniadze by ubezpieczyc siebie I rodzine?

4 kilka miesiecy temu glodno bylo o strzelaninie w poludniowej dzielniicy chicago ( czyt. czarnuszej dzielnicy) media podaly informacje ze dwoch gangsterow podjechalo samochodem pod park okolo 22 I otworzylo ogien z broni pol automatycznej w kierunku rodzin z dziecmi baeiacymi sie na placu zabaw. Zginelo bodajze 11 osob w tym 2letnie dziecko. Zadnej wzmianki ze ofiary jak I dtrzelajacy byly rasy czarnej.
I teraz pytanie: kto o 22 zabiera kilku letnie dzieci do parku zeby sie pobawic?

5 kolejny przyklad ze czarni to nie do konca ludzie...
Kilka lat temu zaraz po przylocie do stanow pracowalem jako pomocnik w malej firmie budowlanej. Dostalem zlecenie pojechac na czarnuchowo postawic niski murek z cegiel.
Praca dla jednej osoby na max 4 godziny ale zostal mi przydzielony pomocnik ktorego zadaniem mialo byc siedzenie w samochodzie I obserwowanie otoczenia czy nikt nie chce mnie okrasc itp. Praca byla juz prawie skonczona gdy moj ochroniarz stwierdzil ze idzie sie odlac. Nie bylo go moze 5 minut gdy nie wiadomo skad pojawilo sie 3 czarnych I bez zbednego pierdolenia otworzyli samochod I zajebali pile za 800 $...

6 a teraz cos na temat oaiedli czarnych.
90% domow nie ma szyb w oknach tylko drewniane sklejki.
Zasyanawialem sie dlugo czy moze ich nie stac na wprawienie szyb jednak odpowiesz czemu tak jest bardziej urocza. Czarni nie maja szyb w oknach zeby ich slonce nie razilo ich kiedy spia...
Tak murzyni spia w dzien I wychodza z domow po zmroku dlatego no 22 na pkacu zabaw sa kilkuletnie murzyniatka...
Zgłoś
Avatar
brudny 2013-12-02, 14:49 5
uprzywilejowane mniejszości
demokracja kurwa
Zgłoś
Avatar
Antybozia666 2013-12-02, 15:08 21
Ciężkie jest życie rasisty...
Zgłoś
Avatar
cenius 2013-12-02, 15:15 4
Od dziecka nie lubiłem czarnych.
Zgłoś
Avatar
SoLUffka 2013-12-02, 15:18
40$ chyba cie pojebalo synu ja jestem dyrektorem firmy i zarabiam 30$ na godzine
Zgłoś
Avatar
Nikus69 2013-12-02, 15:27 30
Soluffka w takim razie zaluj ze nie jestes czarny
Zgłoś
Avatar
rockface123 2013-12-02, 15:40
wysmaruj się gównem i zmień imię na jakieś typowo czarne nazwisko madafakanigga i wszystkie dziwki są twoje (te białe)
Zgłoś
Avatar
Pater patriae 2013-12-02, 15:43 17
Nikus69 napisał/a:

Soluffka w takim razie zaluj ze nie jestes czarny



Kurwa, jakieś poczucie godności trzeba mieć przecież.
Może i te gówna żyją sobie lepiej od większości Polaków, ale co z tego, jeżeli ich życie jest bezwartościowe.

"Ludzie mają swo­je ce­le, mają swo­je am­bicje, mają swo­je ideały i za to wal­czą i umierają, a pan chce tyl­ko żyć."
Zgłoś
Avatar
D................d 2013-12-02, 16:23 4
Ale będę się śmiał jak to wszystko pięknego dnia jebnie a jebnie na pewno, jak tama we Włocławku
Ciekawe co zrobią te socjalrozdawnicze kurwy jak trzeba będzie sięgnąć do ich własnych kieszeni.
Zgłoś
Avatar
i................y 2013-12-02, 16:26
Biedni. Jak można wyżyć za 40$/h? Nawet na złote łańcuchy nie starczy, o kateringu od KFC nie wspominając. Dyskrymynacja!
Zgłoś
Avatar
urteusz 2013-12-02, 16:30 20
Dorzuce i swoje dwa grosze.

Pare lat temu klapłem sobie na ławce w parku i piłem wode mineralną, a że miałem afte to mi ryj wykrzywiało w trakcie picia; tak krzywiła mi się morda. Nagle wyrósł przede mną murzyn twierdząc, że pokazuje jakiejś młodej murzynce żeby mi loda zrobiła. Murzynka mu wtóruje. Nie pozostało mi nic innego jak spierdolic, śmiejąc się pod nosem.

Historia kolejna z udziałem czarnoskórych policjantów. Otóż jechałem sobie z ojcem założyc numer telefonu. Nagle zatrzymuje mnie policja twierdząc, że podczas jazdy rozmawiałem przez telefon usiłując mi wmówic, że z telefonu korzystałem. Troche przestraszony, że mi mandat przypierdolą tłumacze im, że nie mam telefonu i że mogą przeszukac cały samochód, że takowego nie znajdą, że jadę założyc numer itp. Oni dalej swoje. Sprawa skończyła się na tym, że mnie czarnuszki wypuściły bez żadnych mandatów.

Historia kolejna z udziałem NY traffic warden (takie chuje od parkometrów, wchodzący w skład policji), ojciec kupował kartę postojową na której widac do której godziny samochód może stac na miejscu parkingowym. W trakcie jak kupował ów bilet (mószę nadmienic, że maszyna stała ok. 10 metrów od samochodu) czarna funkcjonariuszka wjebała mu mandat tłumacząc, że to, że otwarte drzwi i to, że stoi przy maszynie z biletami nie znaczy, że ten bilet czy tam kartę płatniczą położy na masce samochodu. Skończyło się 30$ mandatu.

Najlepsze na koniec, jechałem sobie metrem. Siedze przyjebany i przestraszony (jedyny biały w tym środku transportu) i obserwuję nastoletnie stado sami wiecie kogo. Wysiadając jebnęli jakiegoś chińczyka przysypiąjącego na ławce przy drzwiach i uhahani wybiegli z metra. Uprzedzając, nie było kierowcy, nikt ich nie powstrzymał i nikt nie bił brawa.
Zgłoś
Avatar
thez 2013-12-02, 16:59 14
Raz, że prace białym zabierają, a później, że śpią cały dzień. Ja tam w Amerykach nie bywałem, ale chaotyczny i przygłupi ten tekst.

No i mistrz SoLUffka, 24-letni dyrektor firmy, chyba tynkarskiej, założonej na spółę, ze szwagrem.
Zgłoś
Avatar
Nikus69 2013-12-02, 17:08
A propo szwagrow pozdrawiam Janusza:)
Zgłoś
Avatar
p................s 2013-12-02, 17:14
po co ten tekst, przecież w poslce jest chujowo, wszędzie kradną. Trzeba wyjeżdżać.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie