18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 19:49
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:52
Rasizm po duńsku
ExtraBladź • 2014-02-16, 16:23
Siema.

Ostatnio rozmawiając z koleżanką Dunką, zeszliśmy na temat rasizmu. Powiedziałem jej ,że ja osobiście jestem za sformułowaniem:
"Tylko biała rasa,
murzyn, ciapaty ssą kutasa"
ona do mnie z tekstem.
"wiesz, ja też kiedyś byłam rasistką i byłam bardzo przeciwna migracji kolorowych na teren Danii. Jednak odkąd posuwał mnie pewien przystojny arab, stwierdzam że są to nawet spoko ludzie"

Mnie osobiście zabrakło argumentów po jej słowach. Rozjebała mnie tym tekstem na milion kawałków.
Zgłoś
Avatar
DrAres 2014-02-16, 19:16 1
Marny troll z ciebie brovski. Wnosząc po pisowni, jeszcze nie odrobiłeś lekcji z języka polskiego.
Zgłoś
Avatar
zwirz13 2014-02-16, 19:46 1
mogłeś ją nawrócić pokazując jej swojego białego kutasa i wyjebać ją na kilka sposobów , podziałało by
Zgłoś
Avatar
ellsworth 2014-02-16, 20:06 3
No i słusznie ci powiedziała. Najczęściej uprzedzenia do kogoś biorą się z braku wiedzy i łataniu pustek swoimi obawami. To tak jak przed wejściem do UE najgłośniej o tym, że przyjdą Niemcy i nas wykupią wołali mieszkańcy ściany wschodniej, którzy w życiu Niemca na oczy nie widzieli, a mieszkańcy zachodu Polski pukali się w głowy na te ich chore rojenia
Zgłoś
Avatar
g................k 2014-02-16, 20:09 1
spoko do czasu, aż kwas na ryj jej wyleje
Zgłoś
Avatar
final_w_ustach 2014-02-16, 20:11 3
Ech, niestety takie sa w Danii realia. ciapaki ciągną socjal, chuściary siedzą w domu, niesakażone pracą, ciągną się o 12 w biały dzień z gromadką brudnych małych smrodów po sklepach, odbijając bez celu od ścian, jak ktoś ci ukranie rower - arab, samochod - arab, pobije arab, ale najgorsze ścierwo to Polak. No bo na araba nie wypada kurwić, przeciez ma inny kolor skóry - to razizm, a razizm w Danii jest be
Zgłoś
Avatar
Alex_De_Large 2014-02-16, 20:29 3
ExtraBladź napisał/a:

Siema.

Ostatnio rozmawiając z koleżanką Dunką, zeszliśmy na temat rasizmu. Powiedziałem jej ,że ja osobiście jestem za sformułowaniem:
"Tylko biała rasa,
murzyn, ciapaty ssą kutasa"
ona do mnie z tekstem.
"wiesz, ja też kiedyś byłam rasistką i byłam bardzo przeciwna migracji kolorowych na teren Danii. Jednak odkąd posuwał mnie pewien przystojny arab, stwierdzam że są to nawet spoko ludzie"

Mnie osobiście zabrakło argumentów po jej słowach. Rozjebała mnie tym tekstem na milion kawałków.



Według mnie był to ironiczny pocisk, zniżyła się do twojego poziomu.
Zgłoś
Avatar
brovski 2014-02-16, 20:36
Alex_De_Large napisał/a:



Według mnie był to ironiczny pocisk, zniżyła się do twojego poziomu.



za trudnych slow uzywasz. rasista nie wie co to ironia
Zgłoś
Avatar
hardowski 2014-02-16, 20:48 1
A niech tych duńców jebią ciapate i inne brudne kurewstwo. Bo czego można się spodziewać po kraju, który podczas drugiej wojny został podbity przez jednego ss-mana na rowerze...
Zgłoś
Avatar
boot212 2014-02-16, 21:00 1
A brońcie sobie tych brudasów, ale zobaczymy co który powie później jak jego laska pójdzie pracować do jakiejś restauracji czy dużego kebaba i brudas ją będzie usilnie podrywał a kiedy ta powie nie to zwolni ją z pracy.
Tacy wszyscy kurwa tolerancyjni bo w sumie przed komputerem i bez kontaktu z kobietami to sobie można myśleć wszystko. Jebani imbecyle obudzą się jak już będzie za późno...
Ta kultura po prostu nie pasuje do naszej, która pomimo że momentami pojebana to jednak w jakiś tam sposób jest poukładana.
Zgłoś
Avatar
Aneta18 2014-02-16, 21:19 1
Ja sie ciesze, ze udalo mi sie wyzbyc polskiego akcentu i nikt za granica nie identyfikuje mnie z zaparzanstwem, pijactwem i menelstwem.
Zgłoś
Avatar
brovski 2014-02-16, 21:30
Chetnie_zjesz_kupe znow sie spotykamy!

Tym razem popieram Cie w 100%! Ty mnie chyba tez, bo nawet piwo mi dales!
Zgłoś
Avatar
Catacombe 2014-02-16, 21:37
ExtraBladź napisał/a:

Tylko biała rasa,
murzyn, ciapaty ssą kutasa



Ja pierdole, nie jebałeś się w wieku, i nie ustawiłeś o 10 lat za dużo?

Idź może wyprać swoją białą szatę KKK, a potem wypucuj portret Hitlera na ścianie.
Zgłoś
Avatar
Alex_De_Large 2014-02-16, 21:40 1
brovski napisał/a:



za trudnych slow uzywasz. rasista nie wie co to ironia



Jesteś w błędzie, jestem rasistą i nie dość że rozumiem czym jest ironia to sam się nią posługuję. Twoja lewacka teoria padła jak Kwaśniewski po zebraniu partii.
Zgłoś
Avatar
SharpSe 2014-02-16, 21:42
Siema

Naucz się wcześniej zasad interpunkcji Polaku. Zachód jest zepsuty jak Donaldinio. Ameryki to ty nie odkryłeś.
Zgłoś
Avatar
brovski 2014-02-16, 22:00
Catacombe napisał/a:



Ja pierdole, nie jebałeś się w wieku, i nie ustawiłeś o 10 lat za dużo?

Idź może wyprać swoją białą szatę KKK, a potem wypucuj portret Hitlera na ścianie.



nie, on juz duzy chlopak, na imie ma pawel. tata pawla kilka lat temu dostal kontrakt na zbieranie pomidorow w danii i po jakims czasie olal i zostawil jego matke w polsce dla jakiejs innej baby, ktora tak jak on mieszkala w barakach przy szklarni. przez to traumatyczne wydarzenie, za ktore pawel obwinia unie europejska, chlopak postanowil zostac prawdziwym polakiem i patriota. niestety, pawel nigdy nie byl zbyt inteligentny i jako ze nie dostal sie do zadnej szkoly, matka wyjebala go na zbity pysk do ojca do danii zapierdalac na pomidorach. nie potrafiac odnalezc sie w nowej rzeczywistosci, pawel postanowil, ze tym razem wszystkiemu winni sa ludzie o innych kolorach skory i przekonaniach. nie zdajac sobie sprawy, ze jego ograniczony umysl jest i zawsze bedzie przeszkoda, by cokolwiek osignac, pawel wieczorami wypisuje swoje wyimaginowane przygody na internetowych forach, szukajac ludzi, ktorzy podobnie jak on, zostali skrzywdzeni przez postep i tolerancje obywateli zachodniej europy przyjmujacych z otwartymi ramionami zacofanych polakow.
jak pokazuja statystyki oraz komentarze na sadistic.pl, takich pawlow jest w polsce miliony, na szczescie ich umyslowe ograniczenie samoistnie eliminuje ich z zycia publicznego, sprawiajac, ze sa oni widoczni zazwyczaj tylko na meczach pilki noznej i nacjonalistycznych marszach 11 listopada.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie