18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 19:49
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:52
Rasizm po duńsku
ExtraBladź • 2014-02-16, 16:23
Siema.

Ostatnio rozmawiając z koleżanką Dunką, zeszliśmy na temat rasizmu. Powiedziałem jej ,że ja osobiście jestem za sformułowaniem:
"Tylko biała rasa,
murzyn, ciapaty ssą kutasa"
ona do mnie z tekstem.
"wiesz, ja też kiedyś byłam rasistką i byłam bardzo przeciwna migracji kolorowych na teren Danii. Jednak odkąd posuwał mnie pewien przystojny arab, stwierdzam że są to nawet spoko ludzie"

Mnie osobiście zabrakło argumentów po jej słowach. Rozjebała mnie tym tekstem na milion kawałków.
Zgłoś
Avatar
Loaloa 2014-02-16, 22:07
Znowu się polactwo żali, że u Duńczyków ma niższe notowania nawet od ciapatych.
Zgłoś
Avatar
Cyrkiel1 2014-02-17, 1:23 1
BongMan napisał/a:

Wikingów w Walhalli kurwica bierze jak widzą co lewactwo uczyniło z ich kraju.



Jestem zdania, że tym wikingiem obrońcą jest Breivik (tyle że nie z Danii). Tyle że kiedyś broniono się przez zbrojnym najazdem, teraz przed imigranckim. Osobiście podziwiam typa. Dobrze zrobił, gdyby każdy z nas miał tyle motywacji co on, to tusk już by przy korycie nie siedział.
Zgłoś
Avatar
Catacombe 2014-02-17, 8:24
Cyrkiel1 napisał/a:



Jestem zdania, że tym wikingiem obrońcą jest Breivik (tyle że nie z Danii). Tyle że kiedyś broniono się przez zbrojnym najazdem, teraz przed imigranckim. Osobiście podziwiam typa. Dobrze zrobił, gdyby każdy z nas miał tyle motywacji co on, to tusk już by przy korycie nie siedział.



Trynkiewicza też podziwiasz?
Zgłoś
Avatar
seracon 2014-02-17, 16:00


Jak ja taki arab posuwał to wiem, są filmiki w necie. Ale jak koń może być przystojny?
Zgłoś