18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 19:49
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:52
Rasizm po duńsku
ExtraBladź • 2014-02-16, 16:23
Siema.

Ostatnio rozmawiając z koleżanką Dunką, zeszliśmy na temat rasizmu. Powiedziałem jej ,że ja osobiście jestem za sformułowaniem:
"Tylko biała rasa,
murzyn, ciapaty ssą kutasa"
ona do mnie z tekstem.
"wiesz, ja też kiedyś byłam rasistką i byłam bardzo przeciwna migracji kolorowych na teren Danii. Jednak odkąd posuwał mnie pewien przystojny arab, stwierdzam że są to nawet spoko ludzie"

Mnie osobiście zabrakło argumentów po jej słowach. Rozjebała mnie tym tekstem na milion kawałków.
Zgłoś
Avatar
Spadra 2014-02-16, 16:27 13
Fake. Nie ma przystojnych arabów.
Zgłoś
Avatar
c................r 2014-02-16, 16:29 11
@UP
Własne doświadczenia?
Zgłoś
Avatar
BongMan 2014-02-16, 16:32 123
Wikingów w Walhalli kurwica bierze jak widzą co lewactwo uczyniło z ich kraju.
Zgłoś
Avatar
Pleso93 2014-02-16, 16:33 2
clubber napisał/a:

@UP
Własne doświadczenia?


Po prostu obserwacje.

Do autora: jej argument ma podwaliny, a ściślej: w momencie, gdy arab ją posuwał, to nadal jeszcze była rasistką. Można wywnioskować, że ją zgwałcił ciapaty, a ta okłamuje się, że wszystko jest dobrze
Zgłoś
Avatar
trabus 2014-02-16, 16:34
Zapomniałeś dodać "byłą" przed koleżanką
Zgłoś
Avatar
marcin1630 2014-02-16, 16:47
Chuja prawda Duńczycy nie cierpią ciapatych. Mam info z pierwszej ręki, a po drugie jestem ekspertem.
Zgłoś
Avatar
Policeman 2014-02-16, 17:05 2
Tak swoją drogą,- rozmowa dwóch inteligentów -.-
Zgłoś
Avatar
brovski 2014-02-16, 18:15 2
ExtraBladź napisał/a:

Siema.

Ostatnio rozmawiając z koleżanką Dunką, zeszliśmy na temat rasizmu. Powiedziałem jej ,że ja osobiście jestem za sformułowaniem:
"Tylko biała rasa,
murzyn, ciapaty ssą kutasa"
ona do mnie z tekstem.
"wiesz, ja też kiedyś byłam rasistką i byłam bardzo przeciwna migracji kolorowych na teren Danii. Jednak odkąd posuwał mnie pewien przystojny arab, stwierdzam że są to nawet spoko ludzie"

Mnie osobiście zabrakło argumentów po jej słowach. Rozjebała mnie tym tekstem na milion kawałków.



powiedziala ci ze nie jest rasistka bo nie chciala dac ci do zrozumienia ze uwaza ze jestes parszywa brudna polska swinia i powinienes spierdalac do swojego kraju ze swoimi prostackimi pogladami.
zapewne jestes cebulak i napierdalasz przy rybach lub zbierasz jablka badz maliny, smierdzi ci z pyska, masz lysa pale, ubierasz sie jak wiejski orczyk tym samym przyczyniajac sie do ogolno-europejskiej opinii o polakach. arab poruchal a ty jedynie mozesz sobie gruche walic bo zadna dunka, szwedka, holenderka czy brytyjka nawet aparatu by ci nie dala potrzymac zebys jej zdjecie zrobil.
reasumujac, jestes tepa pizda i chuj ci na imie
Zgłoś
Avatar
atha 2014-02-16, 18:18 9
Mogłeś się odciąć tekstem: Mogę Cię przekonać że Polacy to też spoko ludzie.
Zgłoś
Avatar
Garrone 2014-02-16, 18:20 6
@Brovski: Urzekła mnie twoja historia Znów na walentynki w gimnazjum dostałeś kartki tylko od siebie?
Zgłoś
Avatar
brovski 2014-02-16, 18:25
Garrone napisał/a:

@Brovski: Urzekła mnie twoja historia Znów na walentynki w gimnazjum dostałeś kartki tylko od siebie?



jedna dostalem od ciebie
Zgłoś
Avatar
hudziel 2014-02-16, 18:31
Jeśli koleżanka ma takie podejście to nie zapomnij wrzucić zdjęć z jej autopsji.
Zgłoś
Avatar
ExtraBladź 2014-02-16, 18:36 7
brovski napisał/a:



powiedziala ci ze nie jest rasistka bo nie chciala dac ci do zrozumienia ze uwaza ze jestes parszywa brudna polska swinia i powinienes spierdalac do swojego kraju ze swoimi prostackimi pogladami.
zapewne jestes cebulak i napierdalasz przy rybach lub zbierasz jablka badz maliny, smierdzi ci z pyska, masz lysa pale, ubierasz sie jak wiejski orczyk tym samym przyczyniajac sie do ogolno-europejskiej opinii o polakach. arab poruchal a ty jedynie mozesz sobie gruche walic bo zadna dunka, szwedka, holenderka czy brytyjka nawet aparatu by ci nie dala potrzymac zebys jej zdjecie zrobil.
reasumujac, jestes tepa pizda i chuj ci na imie



Tyle mam Ci do powiedzenia:
Zgłoś
Avatar
lysout 2014-02-16, 18:48 1
kurwiszon autorytetem - masakra jakaś
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie