18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
poligon6 2018-10-05, 12:48 12
Cytat:

W sumie to masz obowiązek zgłosić przestępstwo



To było jeszcze w normalnych czasach zdaje sie 1996 rok, gdzie jak trzymałes paliwo w komórce i okno miałes podłaczone pod prąd i złodzieja "popiesciło" to nie leciał na policje, bo by mu tam jeszcze wjebali do końca. Dziś dostałbys wyrok, a złodziej odszkodowanie.
Zgłoś
Avatar
SkipiBoom 2018-10-05, 13:04
Pies z padaczką jak jużnapisano i jakiś znachor ludowy, a wy tu cuda wymyślacie ...
Zgłoś
Avatar
sasza-86 2018-10-05, 13:25 11
Kurde to jest jeszcze sadol? czy jakis klub miłośników pchlarzy??
Jak czytam Wasze komentarze w obronie zwierząt do mdli mnie... Wszędzie Was pełno.
Zgłoś
Avatar
t................r 2018-10-05, 13:42 15
Zgłoś
Avatar
J................o 2018-10-05, 14:24 2
poligon6 napisał/a:



Daje porady jak najlepiej otruc pchlarza.


\To o psach, a na koty ten denaturat też ujdzie? Aczkolwiek wolałbym coś, po czym trochę pocierpią zanim zdechną.
Zgłoś
Avatar
miskolargol 2018-10-05, 14:42 5
Nie popieram trucia psów,ale faktycznie prawie każdy dom jednorodzinny wyposażony jest w jebanego wyjca.Popierdoleni ludzie.
Jak jeden zacznie wyć to zanim zaraz drugi.Kurwa symfonia.
Zgłoś
Avatar
Magnic 2018-10-05, 14:50 8
sasza-86 napisał/a:

Kurde to jest jeszcze sadol? czy jakis klub miłośników pchlarzy??
Jak czytam Wasze komentarze w obronie zwierząt do mdli mnie... Wszędzie Was pełno.



Ty to taki męski, że cie dwóch facetów musiało robić, co?
Zgłoś
Avatar
poligon6 2018-10-05, 14:56 1
Jaczuro napisał/a:

To o psach, a na koty ten denaturat też ujdzie? Aczkolwiek wolałbym coś, po czym trochę pocierpią zanim zdechną.



Nie wiem u nas koty sie topiło, pewnie dlatego że kurwie drapia okrutne jak sie je kłuje. Topienie do przyjemnych nie nalezy wiec masz odpowiedź.
Zgłoś
Avatar
spoons 2018-10-05, 15:29 7
[quote="poligon6" Starsze pokolenie kiedys truło ujadajace kundle, ktore im przeszkadzały jak szli do koscioła.....



chętnie wytruł bym ujadające bydło które w niedziele zapierdala do kościoła, przestali by chodzić, kościoły by pozamykali, i skończyło by się napierdalanie dzwonami w niedziel rano.
Zgłoś
Avatar
A................r 2018-10-05, 15:48
Pantilion napisał/a:



Żeby ciebie ktoś otruł ty popaprańcu jebany



Wyjeb się po pijaku na trawnik pełen gówien, to też będziesz truł. Każdy się kiedyś złamie, kwestia psychiki.
Zgłoś
Avatar
TB303 2018-10-05, 15:51 5
Czy jest jakikolwiek temat, z którego szanowni sadole nie zrobią gówno-burzy? Nie? Wspaniały portal
Zgłoś
Avatar
sasza-86 2018-10-05, 16:04
Niektórzy przerobiliby go na smalec. Nie musiałby się męczyć.
Zgłoś
Avatar
kszan 2018-10-05, 16:59 9
Po pierwsze powinno być to prawnie uregulowane. Dlaczego pies ma prawo szczekac co noc chociaz wplywa tym na ludzi i WKURWIA ich poprostu niemoznosc wyspania się czym wpływa na zarobki i jakość życia? Jakby człowiek tak wydzierał pizde co noc to dawno by został "społecznie otruty" i to w bardziej brutalny sposób. Nie pozwole, żeby moim życiem kierował jakis pojebany pies(argumenty typu - zmiana miejsca zamieszkania sa nie na miejscu). To człowiek powinien kierować zwierzyną a nie na odwrót. Chyba tylko psiarze myslą inaczej ale oni to by sie pozwolili swojemu psu wyruchać bez najmniejszych oporów.

REASUMUJAC chuj mnie obchodzi co se trzymasz tam u SIEBIE na posesji dopoki nie zacznie TO REALNIE WPLYWAC NA MOJE ZYCIE. Tak samo chuj mnie obchodzi co sobie prowadzisz przy nodze dopoki ma KAGANIEC bo ci NIE UFAM, ze twoj piesek NIE GRYZIE a tym bardziej ze potrafisz go utrzymac na SMYCZY i sie ciebie SLUCHA.
Zgłoś
Avatar
dsads 2018-10-05, 17:52 1
poligon6 obys zdechl jebany pchlazu
Zgłoś
Avatar
TB303 2018-10-05, 17:55 3
dsads napisał/a:



Dojade cie pchalazu jebany za ten komentarz , znajde i dojade kurwo


O ja pierniczę, jaki groźny typ! Czuję respekt w chuj
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie