18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
kir3k 2014-10-25, 20:58 1
Gościu stworzył zagrożenie dla siebie i innych a w szczególności dla pieszych jadąc po chodniku. Tacy turbo ratownicy są najgorsi. Mają się za nie wiadomo kogo i świruja jarzabka . Na miejscu była policja wiec zajęli się rannym do przyjazdu pogotowia . Można pomóc oczywiście ale takie rumakowanie może się kiedys skończyć tragicznie !
Zgłoś
Avatar
wisnia20031988 2014-10-25, 21:22
kir3k napisał/a:

Gościu stworzył zagrożenie dla siebie i innych a w szczególności dla pieszych jadąc po chodniku. Tacy turbo ratownicy są najgorsi. Mają się za nie wiadomo kogo i świruja jarzabka . Na miejscu była policja wiec zajęli się rannym do przyjazdu pogotowia . Można pomóc oczywiście ale takie rumakowanie może się kiedys skończyć tragicznie !



Faktycznie powinien stanąć na końcu korka i zadzwonić po helikopter albo po ryanair'a z przesiądką w Instambule bo przecież akurat po chodniku mogą chodzić chrabąszcze. A chuj z tą poszkodowaną przecież nie ucieknie może poczekać ...
Zgłoś
Avatar
Myzdrael 2014-10-25, 23:17 3
Taki typowy turbo-ratownik, czyli "dużo sprzętu, mało talentu". Nie wiem jakim trzeba być zjebem, żeby na prywatnym samochodzie ładować sobie eskulapa i niczym "bohatyr" popitalać do takiej sytuacji ignorując i mając szczerze w dupie wszelkie przepisy ruchu drogowego. Bo tak jeździć jak "pan ratownik" pokazał, to można pod kogutami w kodzie pierwszym.

Do wszystkich lizodupów, którzy wychwalają "bohatyrskość" "pana ratownika" ... jebnijcie się w czoło. Owszem, jedna osoba do "deptania" więcej zawsze spoko, ale jak się dobrze rozejrzeć, to było tam w chuj samochodów i w chuj kierowców, którzy teoretycznie kurs pierwszej pomocy mieli na kursie na prawo jazdy, więc zwykłe uciskanie klaty nie powinno być jakimś zajebistym wyczynem. Bo szczerze wątpię, że "pan ratownik" zapierdala prywatnym autem z całą apteką, defikiem, tlenem, zestawem do intubacji, itd.

Przede wszystkim należałoby zwiększyć świadomość kierowców na udzielanie pierwszej pomocy i przykładać się solidnie do jej nauki na kursach, kurwa jego mać.

Dobra, idę sobie zwalić, bo mi ciśnienie jebnie ... jak coś to weźcie tego "pana ratownika" na cb wezwijcie do mnie.

P.S.: Sam jestem ratownikiem medycznym, więc chuj wam w dupę specjaliści po paru sezonach "Hałsa" i "Gay's Anatomy".
Zgłoś
Avatar
schranz21 2014-10-28, 19:09
Nawet policja i sąd mają więcej rozumu od was i potrafili docenić co zrobił.Ogłosili że nic mu nie grozi za te wykroczenia, a wy życiowe cipy dalej przypierdalajcie się do każdego o wszystko!! nie pozdrawiam
Zgłoś