18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:27
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:34
🔥 Ratowanie jaszczurki - teraz popularne
Avatar
t................0 2023-04-26, 16:40 15
Kot żyw!

Kacap na drzewie póki co też.
No, ale to stan przejściowy.
T-54 pod Bachmutem już czeka na nową załogę
Zgłoś
Avatar
Kriski 2023-04-26, 16:50 1
I kot cały i światła więcej.
Zgłoś
Avatar
KremufkowyPotwor 2023-04-26, 17:36 3
Kiedyś dzwoniłem na straż jak jeden kot spierdalał przed psem i wlazł na 20 metrową sosnę z której nie schodził i miałczał, to mnie wyśmiali i powiedzieli że jak wszedł to i zejdzie jak zgłodnieje XD
Zgłoś
Avatar
~Velture 2023-04-26, 17:41 7
KremufkowyPotwor napisał/a:

Kiedyś dzwoniłem na straż jak jeden kot spierdalał przed psem i wlazł na 20 metrową sosnę z której nie schodził i miałczał, to mnie wyśmiali i powiedzieli że jak wszedł to i zejdzie jak zgłodnieje XD



Jak miałem ok 19-20 lat i jechałem samochodem w warszawie po ursynowie w nocy to mi wyjebały dziki przed maskę na środku drogi. zadzwoniłem na straż aby o tym powiedzieć bo może coś się stać a gośc przez tel do mnie bez pierdolenia się w konwenanse "nigdy panie nie widziałeś dzika w mieście wcześniej?"
heh.
Zgłoś
Avatar
a................a 2023-04-26, 17:46 5
Kocie pazury są zagięte do środka łapy. Świetnie sprawdzają się jako haki przy wspinaczce. Ciężar ciała kota dodatkowo mocniej zahacza pazury w korze drzewa. By tak samo działały w drodze powrotnej, kot powinien schodzić głową do góry, a większość mruczków woli poruszać się „do przodu”, a nie cofając się. Łatwiej jest im wspiąć się jeszcze wyżej, niż zejść na ziemię.

koty.pl

Mój staruszek miał problem- pazur wrastający w opuszkę. U weta stres i bez rękawic, ale jak obcy to atak. Antybiotyk i ekstrakcja.
Zgłoś
Avatar
mazga50 2023-04-26, 18:19 33


Główny bohater nayebany w trzy dupy oczywiście.
Zgłoś
Avatar
Jarema_W 2023-04-26, 19:32
KremufkowyPotwor napisał/a:

Kiedyś dzwoniłem na straż jak jeden kot spierdalał przed psem i wlazł na 20 metrową sosnę z której nie schodził i miałczał, to mnie wyśmiali i powiedzieli że jak wszedł to i zejdzie jak zgłodnieje XD



Jak widzisz ryby w stawie to też dzwonisz do straży aby je ratowali przed utopieniem?
Zgłoś
Avatar
britishcomedy 2023-04-26, 19:44 5
Jarema_W napisał/a:

Jak widzisz ryby w stawie to też dzwonisz do straży aby je ratowali przed utopieniem?



Widzieliście kiedyś szkielet kota na drzewie? Ja też nie, więc schodzą same

Zgłoś
Avatar
Geraldinio 2023-04-26, 20:17 5
KremufkowyPotwor napisał/a:

Kiedyś dzwoniłem na straż jak jeden kot spierdalał przed psem i wlazł na 20 metrową sosnę z której nie schodził i miałczał, to mnie wyśmiali i powiedzieli że jak wszedł to i zejdzie jak zgłodnieje XD



Dokładnie. Mamy w domu kota, nie wypuszczamy go, ale często lubi spierdolić. Ostatnio stwierdziliśmy że chuj, nie gonimy go, zgłodnieje to wróci. Po 2 godzinach słyszymy skakanie na klamkę od drzwi. Otwieram, a on pierwsze co, to sprintem do kuwety
Zgłoś
Avatar
Duczki1234 2023-04-26, 21:11 3
mazga50 napisał/a:

Główny bohater nayebany w trzy dupy oczywiście.



Ja pierdole cccp w pełnej krasie

Zgłoś
Avatar
arasosoft 2023-04-27, 13:47
Ma jeszcze 8 żyć.
Zgłoś