18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:49
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:56
🔥 Jeb w łeb - teraz popularne
Avatar
d................k 2011-10-24, 19:16
Sick DUBSTEP. Nie znasz - nie pierdol.
Zgłoś
Avatar
xiontZ 2011-10-24, 19:25 5
Złowroga Pralka ! napisał/a:



jak sie komuś nie podoba to po co go wpierdalać tam gdzie nie trzeba ?



Synek, kurwa jak się nie podoba to filmik należy zatrzymać i nie oglądać tylko przejść do następnego a nie pierdolić jaki to świat jest okrutny bo dal nam dubstep...

kupan napisał/a:

za chwile jakis pierdolec napisze ze ta nuta jest zajebista i to mnie boli



Ta nuta jest zajebista...zabolało? Mogę jeszcze jeśli to lubisz
Zgłoś
Avatar
donfelipe29 2011-10-24, 20:07
mnie nie musiał się przejeść żeby mieć podobne odczucia...
Zgłoś
Avatar
sarssk 2011-10-24, 20:14
GameBoy1990 napisał/a:



Akurat ten co leci w tle jest jedym z moich ulubionych jesli chodzi o dubstep...



chyba to nikogo nie obchodzi
Zgłoś
Avatar
Simply 2011-10-24, 20:16
Kiedyś był dubstep.

Teraz skrillexy i kurwa inne gówna, pierdolona komercja.

Filmik niezły, piwo leci
Zgłoś
Avatar
p................x 2011-10-24, 20:25
xiontZ napisał/a:

skrillex wymiata i precz z malkontentami...kolega autor pewnie jest fanem maryli rodowicz



Skrillex może i wymiata, ale w swoim gatunku. Większość "prawdziwych fanuw dabstepu" wiąże dubstep tylko z nim, jakoby on był ojcem dubstepu.

Złowroga Pralka ! napisał/a:



jak sie komuś nie podoba to po co go wpierdalać tam gdzie nie trzeba ?



jeszcze się taki nie narodził, co by wszystkim dogodził. jednym nie podejdzie kompilacja rzygów z dubstep'em, innym metalcore'owe gówno z trzepaniem łbem. chcesz, żeby twoje gówno było tolerowane? toleruj i czyjeś.

Simply napisał/a:

Kiedyś był dubstep.

Teraz skrillexy i kurwa inne gówna, pierdolona komercja.

Filmik niezły, piwo leci



Pierdolisz, Waść. Dubstep jest, był i będzie, tylko trzeba wiedzieć, gdzie szukać. Na wrzucie dubstep'u, co kot napłakał. Mógłbym podesłać srylion kont na youtube'ie, które wrzucają naprawdę dobry dubstep.
Zgłoś
Avatar
mack_k 2011-10-24, 20:42
o kurwa ja tak w sobote mialem
Zgłoś
Avatar
KrokodylZaginacz 2011-10-24, 21:41
Jakby ktoś chciał to " First Of The Year (Equinox) - Skrillex [OFFICIAL] " jak ktoś już podał tytuł to przepraszam.
Zgłoś
Avatar
Złowroga Pralka ! 2011-10-24, 22:22 2
paix napisał/a:


jeszcze się taki nie narodził, co by wszystkim dogodził. jednym nie podejdzie kompilacja rzygów z dubstep'em, innym metalcore'owe gówno z trzepaniem łbem. chcesz, żeby twoje gówno było tolerowane? toleruj i czyjeś.



po pierwsze ja nie wpierdalam mojego gówna wszędzie gdzie się da i nie torturuje nim "normalnych " ludzi

xiontZ napisał/a:



Synek, kurwa jak się nie podoba to filmik należy zatrzymać i nie oglądać tylko przejść do następnego a nie pierdolić jaki to świat jest okrutny bo dal nam dubstep...

Ta nuta jest zajebista...zabolało? Mogę jeszcze jeśli to lubisz



synek ? Moi rodzice dawno zmarli nawet gdy są 5 metrów pod ziemią są lepsi niż ty i twój pusty wypchany dupstepem łeb idź fapuj to skrilexa czy innego gówna bo nic w życiu innego ci nie pozostało pierdolony ignorancie

4 ALL OF U
Zgłoś
Avatar
mubel25 2011-10-24, 22:23 1
wkurwia mnie to ze Dubstep robi sie taki znany na cały swiat
Zgłoś
Avatar
_................_ 2011-10-24, 22:50 5
mubel25 napisał/a:

wkurwia mnie to ze Dubstep robi sie taki znany na cały swiat


Hm?? Co to znaczy, że robi się znany na cały świat? Ten gatunek najlepsze czasy ma już dawno za sobą, od jakichś 3-4 lat zjada własny ogon.
A ta eksplozja popularności w ostatnim czasie? Dubstepu słuchają głównie ludzie, którzy nie mają wyrobionego gustu ergo słuchają tego co jest popularne, co pozwala im błyszczeć w towarzystwie: "ej słyszałeś nowy wykurwisty kawałek Skrillexa? Masakra". Za 2 lata nie będą potrafili wymienić żadnego wykonawcy, bo wtedy będą "trv fanami" jakiegoś nowo wylansowanego gatuneczku, o którym scena już dawno zapomniała, więc trzeba nabić kabzy w mainstreamie (Co oczywiście samo w sobie jest zrozumiałe, zabawnie tylko wygląda puszenie się jakichś wsiowych studencików na zasadzie: "słucham dubstepu i przeglądam kfejka, ależ ja jestem zajebisty").

Podobna sytuacja. Jakąś dekadę temu był wielki szał na rap. Wszędzie leciały jakieś murzyńskie rytmy, jak grzyby po deszczu wyrastały pseudo twory typu Mezo czy 18L, a na bazarach jak ciepłe bułeczki schodziły spodnie z krokiem do kolan i każdy gimbus był elo gangsta ziomem.

Ludzie bez własnego gustu zawsze chłoną to co jest na topie, żeby się dowartościować, choćby nie wiem jak gówniane to było. Jakby na facebooku zaczęto na szeroką skalę promować jedzenie gówna jako wyznacznik zajebistości, to byście żarli taczkami.
Zgłoś
Avatar
needweed 2011-10-24, 23:08 1
nie rozumiem jak ktoś może trawić Skrillexa ... komercyjny syf.
a dla ludzi, którzy tak najeżdżają na dubstep - posłuchajcie 16Bit - Shallow. To nie tylko napierdalanie
Zgłoś
Avatar
kwscore 2011-10-25, 19:47
niech ta era zasranego dubschitu się skończy i lud powróci do Breakcoru
Zgłoś
Avatar
xiontZ 2011-10-25, 20:49
Złowroga Pralka ! napisał/a:

synek ? Moi rodzice dawno zmarli nawet gdy są 5 metrów pod ziemią są lepsi niż ty i twój pusty wypchany dupstepem łeb idź fapuj to skrilexa czy innego gówna bo nic w życiu innego ci nie pozostało pierdolony ignorancie



Skąd w tobie tyle agresji? Przykro mi, ze twoi rodzice nie żyją ale jeszcze bardziej mi przykro, ze zmarli zanim zdążyli nauczyć cie kultury.
Zgłoś
Avatar
Złowroga Pralka ! 2011-10-26, 8:32
xiontZ napisał/a:



Skąd w tobie tyle agresji? Przykro mi, ze twoi rodzice nie żyją ale jeszcze bardziej mi przykro, ze zmarli zanim zdążyli nauczyć cie kultury.



Wkurwia mnie obecność jednostek rasy niższej na tym forum :<
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie