18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 12 minut temu
Avatar
MojaAdrenalina 2013-12-17, 20:43
głęboki opis
Zgłoś
Avatar
g................k 2013-12-17, 20:43
wydawało by się, że największa pizda, a zareagował porządnie brawo:) pewnie myślał, że porucha
Zgłoś
Avatar
Zimniok 2013-12-17, 20:43 19
Znajomy wpadł na sytuację, gdzie gościu szarpał kobietę. Podszedł do niego i chciał go uspokoić.
Na komisariacie wyszło, że to on (kolega) ich zaczepił, napadł, czy chuj wie co, bo...
... laska zeznała przeciwko niemu.

Tak więc ten kij ma dwa końce i czasem trzeba się zastanowić...
Zgłoś
Avatar
t................x 2013-12-17, 20:45
Ale tak obiektywnie o pomoc nie wołała, a zapewne wielu by skoczyło pomóc. Zazwyczaj jest tak jak jak ktoś wyprowadza psa i go kopie itp. Zwrócisz uwagę, dasz w mordę a w domu pies ( czy baba) zamiast przepychanki będzie solidny wpierdol co by się wyżyć.
Problem mnie jest pomoc babie jak ją ktoś leje na ulicy, problem jest jak sąsiedzi słyszą jak baba dostaje co noc i nigdzie tego nie zgłoszą.
Zgłoś
Avatar
The.prophecy 2013-12-17, 20:49 1
Odkąd pamiętam, czekam na taką sytuację, gdzie mógłbym z przyjemnością wjechać takiemu z butem na ryj
Zgłoś
Avatar
g................k 2013-12-17, 20:51 5
The.prophecy napisał/a:

Odkąd pamiętam, czekam na taką sytuację, gdzie mógłbym z przyjemnością wjechać takiemu z butem na ryj



siedząc cały czas przed kompem nie doczekasz się takiej sytuacji:)
Zgłoś
Avatar
adex69 2013-12-17, 20:54 1
Wot równouprawnienie, gdyby jeden gościu napierdalał drugiego to też nikt by nie pomógł, każdy się własnymi sprawami zajmuje.
Zgłoś
Avatar
x................s 2013-12-17, 20:58 2
PancerIV napisał/a:

kroplowa, No to żeś zabłysnął, a z takim podejściem to Ty nigdy kobiety nie będziesz miał, a jakieś kurwiszony co najwyżej. Rozumiem, że lubisz napierdalać kobiety jak się zachowują niestosownie? A może po prostu mówi to ktoś kto nigdy nie miał do czynienia z żadną przedstawicielką płci żeńskiej i nie był z żadną w związku? Kto tu jest ofiarami żon, bo z tego co wiem i z własnego doświadczenia, które nie jest małe mimo mojego wieku.



Kobieta nie bije. Jeżeli baba na ciebie łape wyciąga to jest gównem.

Kobiety się nie biję. Gówno można uspokoić z plaskacza, żeby się nie rzucało.

ofc jeżeli "kobieta" jest agresorem
Zgłoś
Avatar
Tassadar 2013-12-17, 20:59
Cały czas liczyłem że mu ktoś przypierdoli w czerep. Zimniok, bo widzisz jak masz miękkie serce, to musisz mieć twardą dupę.
Zgłoś
Avatar
Wolf3D 2013-12-17, 21:03
W Polsce koleś nie zdążyłby powiedzieć że to żart.. i za kocham tych dresiarzy itp.. bo sie nie pierdolą jak przychodzi co do czego. Piwo dla wszystkich dresów.
Zgłoś
Avatar
x................s 2013-12-17, 21:07 2
Wolf3D napisał/a:

W Polsce koleś nie zdążyłby powiedzieć że to żart.. i za kocham tych dresiarzy itp.. bo sie nie pierdolą jak przychodzi co do czego. Piwo dla wszystkich dresów.



z tobą też by się nie pierdolili gdybyś jechał "lepszym" rowerem
Zgłoś
Avatar
corrado1111 2013-12-17, 21:12 6
W 90% przypadków po jebnięciu takiemu bokserowi dostanie się strzała od pobitej damy bo uderzyło się jej Misia, także ja postoję.
Zgłoś
Avatar
siwyglc 2013-12-17, 21:24
ciekawe czy po takich filmikach ludzie pomogą komuś kto będzie tego naprawdę potrzebował
Zgłoś
Avatar
Herhard 2013-12-17, 21:31
Kolorowe pedałki się za laską wstawiły.No chyba że chcieli gościa puknąć w krzakach.
Zgłoś
Avatar
Matt88 2013-12-17, 21:41
jak by zebrał w morde, to by pamiętał długo tego "prank'a "
a twarz ma taką "do ręki "

Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie