18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
KrisCFC 2014-12-24, 23:45
LilL napisał/a:

Jak zwykle sadol chwiejny. Miło, że wynieśliście z domu szacunek do starszych ludzi. Ale nie pierdolcie, że należy on się każdej osobie w podeszłym wieku. O ile osoba starsza jest sympatyczna i życzliwa, to i ja taki dla niej jestem. Ale nie znoszę takich gburów jak pan na filmie. Większość ma sprane mózgi przez tvtrwam i radio. Zachowują się jakby im było wszystko wolno....

A kierowca może zbiera opierdol bo dziadek przespał przystanek. Chuj wie....

Szanujcie dalej każdego starszego, bez względu czy w czasach młodości gwałcił, był pedofilem, złodziejem, szują, kurwą, zdrajcą czy oficerem SB.

Jaruzelskiego tez szanowaliście?



No już już...zjedz trochę szałotu, przegryź chlebkiem i ciesz się świętami...
Zgłoś
Avatar
pietrasag 2014-12-25, 0:37
Ta blondi na koncu... Ruchallbym
Zgłoś
Avatar
artiee 2014-12-25, 11:45 1
Ten najpierw "zamknij ryj", a potem będzie "oddaj mi buta frajerze jebany, bo na psy zadzwonię"
Zgłoś
Avatar
k................z 2014-12-25, 13:42
Skurwysyński skurwysyn

.
Zgłoś
Avatar
Cienió 2014-12-25, 19:27
zamknij ryj to nie ja powiedziałem, ja tylko zająłem się relacją tego zdarzenia. Nie oceniam.
Zgłoś
Avatar
SharpSe 2014-12-25, 21:38
casimus napisał/a:

Nie dziwię się dziadowi, dla Was gimbusy nadrobić przystanek to parę minut, on będzie ciągnął kulasy pół godziny. Swoje w życiu już przeszedł, a temu lamusowi co mówi "zamknij ryj" wyjebałbym soczystego liścia, tyle że nie jeżdżę autobusami bo siedzę przed kompem.



Ogólnie się zgadzam tylko to mi wygląda na tramwaj a nie autobus. Taka mała uwaga.
Zgłoś
Avatar
kosmaty69 2014-12-25, 21:54 3
Już nie pierdolcie, etyczno-moralni mentorzy, że wszystkim starszym ludziom należy się szacunek, bo jest mnóstwo takich, co nie zasługują na to, aby funkcjonować w społeczeństwie. Pozatym jeżeli wymagacie szacunku, to go dawajcie. Druga sprawa, jak szanować ludzi, którzy na to nie zasługują ?
Nie chodzi mi o ten filmik.
Zgłoś
Avatar
pi73rmaster 2014-12-25, 22:13 1
Sam pamiętam jak ze 3 miechy temu z melanżu wracałem i mi się typ też nie zatrzymał. Niby tylko z 800m dalej, ale średnio przyjemnie zwłaszcza, że już pizgało. A co do filmiku to widać, że chory człowiek.
Cytat:

Starszym ludziom należy się szacunek w większości bo to oni budowali nasz kraj po latach wojny i koniec kropka.


To kurwa zbudowali. Akurat idąc Twoją argumentacją, to właśnie za to nie zasługują na żaden szacunek.
Szacunek jest za coś (tak samo jak miłość itp.). Jeśli szanujemy wszystkich to znaczy, że to słowo nic nie znaczy. Powiedzieć komuś, że go szanujesz, bo jest stary to prawie taka zniewaga jak powiedzieć, że się poświęcę dla kogoś i powiem, że go kocham mimo, że jest taki zły.
Zgłoś
Avatar
EzyTower 2014-12-25, 22:18 1
Ktokolwiek tu się wypowiada źle o dziadku, jest najzwyklejszą pizdą
Zgłoś
Avatar
ala963 2014-12-25, 22:49 4
@ up sam jesteś pizda, nie masz pojęcia ilu takich dziadków to dawni pierdoleni ormowcy/zomowcy. Ilu takich jebanych kapusiów posłało Bogu ducha winnych ludzi za kraty, spałowało albo i gorzej. I gówno mnie obchodzi czy stary czy młody, jak nie umie nerwów trzymać na wodzy to należy się trzeźwiący plaskacz jemu, nie komu innemu.
Stary? Więc powinien być mądrzejszy. Pierdolicie jacy to dziadziusiowie są cacy, najwyraźniej mało widzieliście.
Zgłoś
Avatar
Gollum 2014-12-25, 23:32 5
Śmieszy mnie to wasze 'należy mu się szacunek tylko dlatego, że jest starszy od was!1!!11'
Wiecie kto jest starszy od was wszystkich?

Hitler

Wkurwienie wielu ludzi uzasadnione, jedziesz sobie zmęczony z pracy czy szkoły i musisz wysłuchiwać jak jakiś pan wyklina i używa języka plebsu. Nie wiem kim jest, także jako całokształt go nie oceniam (niektórzy z was twierdzą, że jest pewnie weteranem wszystkich wojen i kurwa byłym prezydentem czeczenii oraz polskim kandydatem na papieża 2014), prawda jest taka, że może równie dobrze być menelem, który jechał bez biletu, dziadkiem wracającym po harówie do wnuków, czy kurwa tajnym agentem jej królewskiej mości, wy chuja wiecie.

Pytam się kurwa grzecznie:
Od kiedy wiek świadczy o należnym komuś szacunku?

Jeżeli tak myślisz, to prawdopodobnie jesteś zbyt leniwy, żeby się nad tym zastanowić głębiej i bierzesz do swojej 'diagnozy' pierwszy, najbardziej widoczny czynnik.

elo
Zgłoś
Avatar
qrvishon 2014-12-25, 23:45 2
casimus napisał/a:

Brak Wam szacunku do starszych ludzi, a należy się im bez względu na zachowanie.


spoko, czyli jakby jakiś dziadek wyzywał Cię na ulicy za darmo to pewnie jeszcze byś mu za to podziękował?
nie będe szanował kogoś kto nie szanuje mnie
casimus napisał/a:

Za zajebany gównem łeb chętnie bym Ci przypierdolił, ale pewnie się nie spotkamy. Szkoda.


nie strasz, nie strasz bo wiesz co
i oczywiście nikt nie wie jak doszło do tego, że dziadek kurwi na kierowce ale oczywiście wszyscy obrońcy dziadka, bo on starszy jemu się należy szacunek
nic się kurwa nikomu nie należy popierdoleńcy, jak na niego nie zasługuje to niby z jakiej racji mam go szanować
Zgłoś
Avatar
revirooo 2014-12-26, 1:53
To wygląda na Wrocław i trasę tramwaju "4" lub "0P" z przystanku "Urząd Wojewódzki" do "Plac Wróblewskiego", tramwaj pokonuje to w jakies 3-5 min, ja młody idę tą trasą około 10 minut, jest sporo schodów do pokonania.
Zgłoś
Avatar
marcin3ck 2014-12-26, 8:24
@up
To trasa między "Dworzec PKP" a "Dworzec autobusowy", więc to praktycznie dwa przystanki obok.
Zgłoś
Avatar
dth 2014-12-26, 10:42 1
Cytat:

Od kiedy wiek świadczy o należnym komuś szacunku?


Pewnie jakoś od XIII wieku czy coś w ten deseń, możliwe że wcześniej. Wiesz, kultura, te sprawy.

Ogólnie to się sracie bez sensu. Z jednej strony szkoda dziadka, bo musiał zapierdalać, ale z drugiej strony jak się słucha takiej wiązanki to też człowiekowi się odechciewa. Można zaklnąć raz i resztę dla siebie zatrzymać, bo reszta ludzi niekoniecznie ma ochotę tego słuchać. Chociaż jak by nie patrzeć, to nie wydzierał się na cały tramwaj, tylko bardziej mamrotał pod nosem.
Partyzanckie "zamknij ryj" to już totalne wieśniactwo i takich ludzi powinno się przywiązywać linami do tylnich zderzaków autobusów i ciągnąć przez całe miasto. Jak widzę takie zachowanie to już wiem, że mam do czynienia z biedą umysłową, która jest już nieuleczalna. Do tego słychać, że jakiś dzieciak z patologicznej rodziny, pewnie jego rodzice w taki sposób z nim rozmawiają i potem nie rozumie co to szacunek do drugiej osoby.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie