18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 15 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
c................s 2014-12-24, 1:22 107
Nie dziwię się dziadowi, dla Was gimbusy nadrobić przystanek to parę minut, on będzie ciągnął kulasy pół godziny. Swoje w życiu już przeszedł, a temu lamusowi co mówi "zamknij ryj" wyjebałbym soczystego liścia, tyle że nie jeżdżę autobusami bo siedzę przed kompem.
Zgłoś
Avatar
S.T.U_Cummins 2014-12-24, 1:30 3
@up Jak ty byś tak bluźnił, to dziadek by ci powiedział "zamknij ryj".
Zgłoś
Avatar
Vongin 2014-12-24, 1:34 5
@Up Co nie zmienia faktu że on jest starszy od Ciebie btw. nie obraża Cie więc w czym Ci to przeszkadza?
Zgłoś
Avatar
w................0 2014-12-24, 1:37 21
Schorowany człowiek przeżył swoje życie w ciężkich latach, a Ty rurkowata pi*do mogłeś olać Isroma i mu chociaż pomóc !
Łajza z telefonem
Zgłoś
Avatar
B................r 2014-12-24, 1:51 2
zamknij ryj ? ja bym Ci tam dał ryj cwelu nie znasz mnie ale jak byś poznał to byś ssał
Zgłoś
Avatar
emptypants 2014-12-24, 2:57
Ciekawe czy bilet miał
Zgłoś
Avatar
M................s 2014-12-24, 5:09 7
skurwysyny boga mać ! - dobre
Zgłoś
Avatar
PiesKracy 2014-12-24, 5:44 18
brzmi jakby czary rzucał
Zgłoś
Avatar
w................0 2014-12-24, 11:38
@ bronek_komar
Lubisz to suko co
Zgłoś
Avatar
evan 2014-12-24, 11:44 1
a to nie jest tak, ze po drugiej stronie ulicy za chwile nadjedzie kolejny autobus? nie musi dziadzia zapierniczac z buta przeciez
Zgłoś
Avatar
qrvishon 2014-12-24, 17:15 9
ostatnio ja byłem świadkiem podobnej sytuacji
stoje w autobusie, wsiada babka z dziadkiem, siadają sobie elegancko
jedziemy sobie radośnie, autobus zatrzymuje się wszyscy, którzy muszą wysiadaja, autobus rusza a wspomniana babcia wstaje z miejsca, dochodzi do drzwi i się przypierdala do kierowcy, że jak on mógł nie poczekać aż ona wysiądzie
drze tą jape przez chwile a dziadek, który z nią wsiadł, do niej: czego się drzesz, trzeba było wcześniej wstać
nie ogarniam starych ludzi czasami

warez1990 napisał/a:

Schorowany człowiek przeżył swoje życie w ciężkich latach, a Ty rurkowata pi*do mogłeś olać Isroma i mu chociaż pomóc !
Łajza z telefonem


kurwa a skąd Ty wiesz co on w życiu przeżył?
po za tym to w czym miał mu pomóc pojebie? trzymać go za fraki żeby się nie wyjebał? czy powiedzieć mu, że ma wysiąść jak się autobus na przystanku zatrzyma?

casimus napisał/a:

Nie dziwię się dziadowi, dla Was gimbusy nadrobić przystanek to parę minut, on będzie ciągnął kulasy pół godziny. Swoje w życiu już przeszedł, a temu lamusowi co mówi "zamknij ryj" wyjebałbym soczystego liścia, tyle że nie jeżdżę autobusami bo siedzę przed kompem.


kolejny kurwa obrońca uciśnionych
a co jak typ jest żulem?
przeszło Ci to przez ten zajebany gównem łeb?
Zgłoś
Avatar
c................s 2014-12-24, 18:14 11
@up
To jest właśnie Wasz problem nygusy. Co z tego, że żul? nie człowiek kurwa czy co? Brak Wam szacunku do starszych ludzi, a należy się im bez względu na zachowanie. Społeczeństwo, które nie szanuje starszych osób jak na równi pochyłej, ale Wy tego nie obejmujecie widocznie. Takie spierdolenie cywilizacyjne. "Obrońca uciśnionych"? a co w tym złego lamo?
Za zajebany gównem łeb chętnie bym Ci przypierdolił, ale pewnie się nie spotkamy. Szkoda.
Zgłoś
Avatar
arkosek07 2014-12-24, 22:58 1
Starszym ludziom należy się szacunek w większości bo to oni budowali nasz kraj po latach wojny i koniec kropka.
Zgłoś
Avatar
LilL 2014-12-24, 23:20 14
Jak zwykle sadol chwiejny. Miło, że wynieśliście z domu szacunek do starszych ludzi. Ale nie pierdolcie, że należy on się każdej osobie w podeszłym wieku. O ile osoba starsza jest sympatyczna i życzliwa, to i ja taki dla niej jestem. Ale nie znoszę takich gburów jak pan na filmie. Większość ma sprane mózgi przez tvtrwam i radio. Zachowują się jakby im było wszystko wolno....

A kierowca może zbiera opierdol bo dziadek przespał przystanek. Chuj wie....

Szanujcie dalej każdego starszego, bez względu czy w czasach młodości gwałcił, był pedofilem, złodziejem, szują, kurwą, zdrajcą czy oficerem SB.

Jaruzelskiego tez szanowaliście?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie