18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
donbianchi 2012-09-23, 13:38 1
Dorabiam sobie w kinie... i naprawde dawno nie pamietam, zeby na salach byl taki syf, taki brak kultury jak na "Jestes Bogiem". Oczywiscie, nie dotyczy sie to wszystkich ogladajacych, ale zamiast 1 osoby do sprzatania, to taka sale sprzatamy w 5 i to nie zawsze jestesmy w stanie zdazyc przed nastepnym seansem, pomijajac juz zalosne komentarze i 'dowcipy' ogladajacych.
Zgłoś
Avatar
xai 2012-09-23, 13:39 2
strasznie wszyscy pierdolicie
powstał film i zaczęło się zbiorowe najeżdżanie na pfk i na nowych fanów.
przybyło im fanów (czy pseudofanów) po filmie to fajnie, nie wiem co to "starym" fanom przeszkadza.
pfk to dla ciebie syf i śmieszy Cie ze Magik wyskoczył z oka?
ok, masz prawo. każdy słucha tego co chce i nie ma lepszej ani gorszej muzyki.
nudno by bylo jak by wszyscy sluchali tego samego typu muzyki.

ja jakoś w podstawówce zaczęłam słuchać hip-hopu ( hiphop-syfu bo - mezo, liber, doniu itp - to wtedy bylo na czasie) i dostałam wtedy od taty ( btw fana ostrej muzyki, grającego wtedy w zespole punk-rockowym) płytę Paktofoniki - kinematografie za co mu do dzisiaj bardzo dziękuje.

obecnie często wracam to kawałków pfk, na zmianę z całkiem innymi stylami muzycznymi.
nie uważam sie za fanke hiphopu bo nie jestem w stanie słuchać większości z obecnych składów hiphopowych ale za to za fanke Paktofoniki jak najbardziej,
Zgłoś
Avatar
zawszespoko 2012-09-23, 13:46 5
Nie ma to jak słuchać metalu i zjebać wszystkie inne gatunki muzyczne, bo metal.
Zgłoś
Avatar
kalosz90 2012-09-23, 13:49 2
Ale ziomale na tym filmie, właśnie dla tego tak nie lubię większości przedstawicieli tej popkultury (większości kurwa, dlatego drogie zjeby proszę się nie przypierdalać, gdyż wszędzie są wyjątki), te ich jebane neologizmy, zapożyczenia itd. Tworzyć jakieś zjebane słowa żeby brzmieć "ziomalsko" czy chuj wie jak oni to nazywają, no ja jebię.

Sam HH nie lubię, moim zdaniem jest to mówienie do mikrofonu, i to na dodatek do jakiegoś chujowego bitu (niektórzy to muzyką nazywają). Moim zdaniem równie dobrze mogli by stać na scenie, ładnie mówić swe przejmujące teksty do mikrofonu i oszczędzić ludziom tego jebanego podkładu.
Zgłoś
Avatar
M4rkOPL 2012-09-23, 13:50 2
A mnie najbardziej wkurwiają dwie rzeczy:
- pierdolenie gimnazjalistów i innych chorych umysłowo tępaków, jacy to oni są fani tego syfu. A zapewne 90% z nich nie ma płyty paktofoniki.
- pisanie komentarzy na fb " PFK <3" i innego gejowskie wpisy. Kurwa ludzie ogarnijcie się też jestem fanem, ale nie afiszuję się z tym jak pedałki na marszu.
Zgłoś
Avatar
ApologiZZe 2012-09-23, 14:03
sukubek napisał/a:

kurwa mać czytam wasze komentarze i chciałabym zebrać was wszystkich w jednym miejscu i zrobić to jest jedynym słusznym wyjściem w tej sytuacji wszystkich was wystrzelać ......
Paktofonika w tym magik zasługują na szacunek bo tworzyli hip hop na poziomie jak ktoś miał 2 z polskiegoi nie był w stanie zrozumieć większości tekstów wiec jak widać połowa z was miała 2 po za tym jebani fani metalu rzygam na wasze szarpidrucenie i sikam na was bo chłopcy z PFk coś w życiu zrobili choć nie było łatwo a wy piedolicie smuty przed kompem z reszta kiedy oni grali połowa z was na kupe mowiła papu ....zero szacunku


BLAGAM, zacznij uzywac znakow interpunkcyjnych, bo tych Twoich wypocin nie da sie czytac, wszystko sie pierdoli
Zgłoś
Avatar
mare30ks 2012-09-23, 14:03
hah kurwa, jakich pro elo ejmsi gangsterow wylapali do tego wywiadu ja pierdole
przedstawia prawdziwa historie magika- a skad te pedaly moga wiedziec jaka byla prawdziwa historia?

a by the way: SLAYER KURWA!
Zgłoś
Avatar
socjalmmv 2012-09-23, 14:16 3
Uwaga, uwaga... Brudasy się buntują.
Zgłoś
Avatar
urtel 2012-09-23, 14:35
zawszespoko napisał/a:

Nie ma to jak słuchać metalu i zjebać wszystkie inne gatunki muzyczne, bo metal.



to samo dzieje sie z wyznawcami hip-hopu, reszta dla nich sie nie liczy:D
Zgłoś
Avatar
tigerqaz 2012-09-23, 14:45
Wszystko fajnie pięknie ale...
Polski film własną pierwszą premierę powinien mieć w Polsce a tu lipa już w kilku krajach była a u nas troszkę późno. Aż się przykro robi człowiekowi...

wolfisko napisał/a:

Jeszcze raz usłyszę, lub zobaczę coś o Magiku, Paktofonice, K44 to kurwa wyskoczę z okna...



No fakt... jak się lubi Justina B. Britney S. to potem tak się na to reaguje ja Ci się nie dziwię...
Zgłoś
Avatar
o................c 2012-09-23, 14:57 2
hehe wszystkie hip hopowe cioty z osiedla na tym były a jak ja zobaczyłem reklame tego gówna to sie zastanawiałem co za idiota na to pójdzie....
Zgłoś
Avatar
giboniastykiurwa 2012-09-23, 15:22 1
@up Tylko cioty są w stanie oceniać coś bez zagłębienia się w temat...
Zgłoś
Avatar
k................k 2012-09-23, 15:24
alchemsit napisał/a:



Nad jednym utworem zespołu grającego cięższą muzę pracuje więcej ludzi (muzyków nie amatorów ściągających z internetu podkłady) niż Wasi hip hopowcy mogli by pomarzyć.



i co w związku z tym ?
Zgłoś
Avatar
manieeek 2012-09-23, 15:40
Magik nie wyskoczył oknem bo miał schizofremię. On był jasnowidzem, przewidział ten filmik z sadola.
Zgłoś
Avatar
mateuszowy 2012-09-23, 16:26
HAHAHAHAHHA uwielbiam to w polskim internecie. Wstawiają wrzutki z hardstyle - "ale gówno dla technozjebów" etc. wstawiają woodstock - "brudasy, co za gówno" etc. Teraz jest głośno o filmie i paktofonice i w internecie zrobiła się nagonka na wszystkich gimbusiarskich serwisach " nie posrajcie się z tą paktofoniką" albo "sezon na pfk rozpoczęty". I kurwa pod danym zdjęciem masa kurwa hejtujących komentarzy, że dana osoba jest normalna i ma w dupie paktofonikę. Do czego to kurwa prowadzi w ogóle kurwa gimbusy jebane? Kiedyś ludzie szanowali paktofonikę i ma rzeszę fanów i nikt się tego nie dopierdalał, nawet typ metalowca mówił, że to jest kawał dobrej muzyki. Wyszedł film i od razu fala kurwa hejtu Lepiej siedzieć w dupie na domu i pierdolić farmazony. Ale to jest internet, gdy nawet jest coś dobrego to i tak byle jaki pacan musi napisać, że jest chujowe mimo, że nawet nie oglądał. To jest swojego rodzaju przynależność do grup społecznych. W tym przypadku np. kwejk napisane jest, że "sezon na pfk zaczęty" i już stada gimbusów muszą napierdalać. Jesteście strasznie kurwa manipulowani środkami masowego przekazu, dla ludzi starszych jest to tvn i telewizja. Młodsi wolą przeglądać zjebane strony kwejk,4chan.gag itp. i to dana strona wyznacza trendy, które obowiązują dla młodych ludzi i to jest smutne:(.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie