18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
MudPie 2013-06-20, 3:31
Nie no po czymś takim ja bym się musiał zatrzymać i ochłonąć.. gdybym to ja kierował motorem.
Zgłoś
Avatar
JURIJ_77 2013-06-20, 11:37
pawu95 napisał/a:



Troll czy zwykly idiota? Motocyklista zawsze jest wspolwinny, bo jechal z niedozwolona predkoscia! Chuj z tym, ze to jest bezpieczne w przypadku braku pacanow w puszkach, ktorzy wpierdalaja sie tuz przed rozpedzony pojazd, oczywiscie nie majac pierwszenstwa!



ale co to za pierdolenie? A jak wypierdoliłby w pieszego na drodze - to też by był płacz "rozglądaj się, bo mogę zapierdalać 200km/h, jadę bezpiecznie bo mogę zabić tylko siebie"? Prosta sprawa - chłop zajechał drogę bo liczył, że PIERDOLONY MOTOCYKL BĘDZIE JECHAŁ PRZEPISOWO i spokojnie zdąży. Także mimo, że chłop wymusił i jest to jego bezpośrednia wina, to cała sytuacja sprokurowana była ZAPIERDALANIEM kosiarki. Ocenić prędkość takiego piździelca jest trudno - kiedy jadąc 250km/h w sekundę pokonuje się 70m i w dodatku pod kątem prostopadłym do Twojego auta ...
Zgłoś
Avatar
pawu95 2013-06-20, 18:03
JURIJ_77 napisał/a:



ale co to za pierdolenie? A jak wypierdoliłby w pieszego na drodze - to też by był płacz "rozglądaj się, bo mogę zapierdalać 200km/h, jadę bezpiecznie bo mogę zabić tylko siebie"? Prosta sprawa - chłop zajechał drogę bo liczył, że PIERDOLONY MOTOCYKL BĘDZIE JECHAŁ PRZEPISOWO i spokojnie zdąży. Także mimo, że chłop wymusił i jest to jego bezpośrednia wina, to cała sytuacja sprokurowana była ZAPIERDALANIEM kosiarki. Ocenić prędkość takiego piździelca jest trudno - kiedy jadąc 250km/h w sekundę pokonuje się 70m i w dodatku pod kątem prostopadłym do Twojego auta ...



Pocisnalbym cie, ale nawet nie chce mi sie nic wymyslac na takiego pacana.
Zgłoś
Avatar
Marllix 2013-06-20, 20:06
JURIJ_77 napisał/a:



ale co to za pierdolenie? A jak wypierdoliłby w pieszego na drodze - to też by był płacz "rozglądaj się, bo mogę zapierdalać 200km/h, jadę bezpiecznie bo mogę zabić tylko siebie"? Prosta sprawa - chłop zajechał drogę bo liczył, że PIERDOLONY MOTOCYKL BĘDZIE JECHAŁ PRZEPISOWO i spokojnie zdąży. Także mimo, że chłop wymusił i jest to jego bezpośrednia wina, to cała sytuacja sprokurowana była ZAPIERDALANIEM kosiarki. Ocenić prędkość takiego piździelca jest trudno - kiedy jadąc 250km/h w sekundę pokonuje się 70m i w dodatku pod kątem prostopadłym do Twojego auta ...



pawu95 napisał/a:



Pocisnalbym cie, ale nawet nie chce mi sie nic wymyslac na takiego pacana.



A to ja pocisne tego pana.

Mi się wydaje że ten motocykl jechał z taką samą prędkością co inne samochody,a ten samochód to nie przepisowo skręci(jeśli nie widzisz)ominął stojących i po sprawie.A co jak by samochód się w niego wpierdolił,to co bys powiedział.

mógł jechać trochę szybciej ale to raczej nieznacznie,jak se zatrzymałem filmik to samochód,od pasów do końca ekranu(czyli jak go nie było widać) pokonał trasę w 3 sekundy a motor tylko w 2 sec. ,więc pomyśl zanim coś napiszesz.
Zgłoś