18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:58
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Refleks
o................9 • 2012-07-20, 11:20
Było blisko

Zgłoś
Avatar
mare30ks 2012-07-20, 11:21 33
takie wybiegajace zza samochodu kurwy trzeba rozjezdzac, nawet jak biegna po pasach
Zgłoś
Avatar
genghiskhan 2012-07-20, 14:02 1
ahhh stabilne te łady...pewnie wszystko dzięcki zaawansowanym systemom abs i tc

mare30ks napisał/a:

takie wybiegajace zza samochodu kurwy trzeba rozjezdzac, nawet jak biegna po pasach


dzisiaj wracając do domu rozjechałbym tak 5-6latke, która wybiegła mi zza samochodu... na nieszczęście wasze i harda zauważyłem ją wcześniej i się zatrzymałem
Zgłoś
Avatar
pawlonkon 2012-07-20, 14:40
Mistrz kierownicy powraca.
Zgłoś
Avatar
jackalski 2012-07-20, 15:05
Czy mi się zdaje, czy filmowaciel ma zajebiście ciężki zachodni akcent?
Zgłoś
Avatar
xon123x 2012-07-20, 15:08 4
refleks i perfekcyjne opanowanie samochodu
Zgłoś
Avatar
S4jm0n 2012-07-20, 15:14
xon123x napisał/a:

perfekcyjne opanowanie samochodu



W chuj perfekcyjnie opanował go prawie na drzewie
Zgłoś
Avatar
sv600 2012-07-20, 15:21
w nic nie zajebal skubany
Zgłoś
Avatar
MisioIgliwiec 2012-07-20, 15:21 27
S4jm0n napisał/a:



W chuj perfekcyjnie opanował go prawie na drzewie


Nie wiem czy zauważyłeś, że miał niewiele czasu na reakcję, a i tak zdołał zatrzymać auto i niczego nie potrącić. Ciekawe, jak ty byś się zachował?
Zgłoś
Avatar
Leothyr 2012-07-20, 15:24
Jebany mistrz kierownicy
Zgłoś
Avatar
mutant 2012-07-20, 15:25
bez abs ogarnoł temat szacunek dla gościa
Zgłoś
Avatar
S4jm0n 2012-07-20, 15:37 2
korndddd napisał/a:


Nie wiem czy zauważyłeś, że miał niewiele czasu na reakcję, a i tak zdołał zatrzymać auto i niczego nie potrącić. Ciekawe, jak ty byś się zachował?



Miał niewiele czasu na reakcję - zgadza się, dlatego refleksu nie zaprzeczyłem. Ale błagam, nie mów mi o opanowaniu auta kiedy typ wdepnął heble opór, skręcił kierą w lewo co w tej sytuacji było naturalnym odruchem, potem odbił w prawo tak mocno jak tylko mógł co też było naturalnym odruchem żeby nie przyjebać w inne samochody ale skręt był na tyle głęboki, że prawie wylądował na drzewie więc nie mów mi o opanowaniu auta. Miał farta, że te zblokowane koła zdołały go w porę zatrzymać.

Na moje nieszczęście akurat mogę sobie mniej więcej wyobrazić co bym zrobił w tej sytuacji bo miałem o wiele gorszą, zimą, z której wybrnąłem cało pomimo tego, że przeleciałem skrzyżowanie (po 2 pasy w każdą stronę) na czerwonym świetle starając się przez cały czas wyprowadzić samochód z poślizgu przy czym trwał on tak długo (łącznie ok. 5 przekładek) tylko dlatego, bo musiałem ominąć dwa inne samochody, i wrócić na swój pas zanim przydzwoniłbym za skrzyżowaniem czołówkę. Kumpel jadący za mną, który zatrzymał się normalnie przed skrzyżowaniem obstawiał już w co przyjebię...

Jasne, brzmi jak opowieść gimnazjalisty. Niestety jestem przekonany, że gdyby nie fakt, że jestem pasjonatem motoryzacji, motorsportów i jazdy wyścigowej (nie na ulicy) od wielu wielu lat, a poślizgi w samochodzie nie są mi obce (od ok. 8 lat), to prawdopodobnie jebnąłbym w ten samochód przede mną jeszcze przed skrzyżowaniem.
Zgłoś
Avatar
Marbi 2012-07-20, 16:20 13
Taaa... Sami mistrzowie kierownicy... Kurwa, nie istotne jak, wazne, że nie potrącił co chyba było najwazniejsze. Do tego jeszcze nic nie uszkodził. Dlatego BRAWA dla tego kierowcy ! i to jest niezaprzeczalny fakt.
Zgłoś
Avatar
Alonso 2012-07-20, 16:48 1
Zauważcie, że on nie skręcił w lewo. Patrzcie na koła.
Po prostu miał starą ładę, która ściąga na lewo przy hamowaniu.
Przyhamował, zaczęło go ściągać w lewo na samochody, więc skręcił wprawo i puścił hamulce. Gdy koła się zaczęły obracać, samochód mocno zawinął w prawo.

Pieszy miał szczęście, że łada nie ściągała na prawo. Byłby hard.

Ale oczywiście piwko za szybkie wciśnięcie hamulca!
Zgłoś
Avatar
majkelson 2012-07-20, 17:28 2
@ S4jm0n

Trzeba było od razu powiedzieć, że chcesz sie pochwalić historyjką. Gratuluję ci, to dobrze, że się udało. Nie mniej, typ tu odjebał niesamowitą robotę.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie