18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 19:38
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:55
🔥 Pożar - teraz popularne
🔥 Pato VS Bandera - teraz popularne
🔥 Nie dzisiaj... nie dzisiaj. - teraz popularne
🔥 Czysty rów to podstawa - teraz popularne
Reklama Nike
H................g • 2012-05-18, 16:15
Nie wiem jak wam, ale mi się na maxa podoba ta reklama.
Zgłoś
Avatar
Manik 2012-05-19, 12:52
ee..Ja tam zawsze bylem Henrym albo Piresem. Ogolnie kiedys gra opierala sie na trickach gracza i tych magicznych dryblingach. Teraz jak messi zrobi zwod w lewo i przewieszka w prawo to sie jaraja jak to on zrobil wszystkich...
Zgłoś
Avatar
Wdr 2012-05-19, 13:30
Hacerking trzeba być niesamowicie pierdolniętym aby segregować ludzi na rase pochodzenie kolor skóry...no ale cóż typowy kurwa polaczek z ciebie i tyle:) tak cyganie to ludzie tak samo jak ty kurwa gamoniu ale dla ciebie zrobię coś czego nie robię też cię podsumuje jesteś zajebiście ograniczonym człowiekiem jeśli twój ograniczony świat ocenia ludzie po danych kategoriach które są jakieś wyciągnięte z dupy uj w to debil to debil:D
Zgłoś
Avatar
pozeracz_kotow 2012-05-19, 13:30 1
Koncepcja reklamy fajna, szkoda, że teraz mamy takich a nie innych piłkarzy na topie... Kiedyś to byli prawdziwi mistrzowie: Del Piero, Totti, Davids, Figo, Zidane, Nedved, Ronaldo (ten pierwszy), Raul, Giggs, Trezeguet, Maldini, Inzaghi, a teraz promowane są same pizdeczki typu żeluś CR7 i laluś Messi. :/
Zgłoś
Avatar
erni13 2012-05-19, 17:01 2
Ja to kiedys zakladalem nawet okulary przeciwsloneczne i gralem by byc jak Edgar Davids...
Zgłoś
Avatar
Milan397 2012-05-19, 23:29
Na oficjalnym kanale ta reklama staje się jeszcze lepsza,jest sporo po ukrywanych zajebistych tuneli,pojawia się też Lewandowski i Błaszczykowski
youtube.com/nikefootball
Zgłoś
Avatar
Luis 2012-05-20, 12:17
mnie się nie podoba, bo trwa ponad 3 min...
Zgłoś