18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
Jak_chcesz_to_chodz 2015-02-18, 21:37 2
taki internet bez internetu
Zgłoś
Avatar
Norbek 2015-02-18, 21:45 1
Nie nie robie sobie jaj...
Zgłoś
Avatar
djoshin 2015-02-18, 23:37 2
jak w stanach byłem i im powiedziałem że mamy telegazete to zrobili takie oczy że to internet za darmoche bo wiadomości z kraju zagranicy kupię sprzedam pan pozna panią gielda akcje obligacje... tępe chuje mi nie uwierzyli
Zgłoś
Avatar
Jab7kO 2015-02-18, 23:44 3
"Dla ludzi z ińcjatywą"
Zgłoś
Avatar
Lyck 2015-02-19, 0:18
TELEGAZETA- pierwszy internet
Zgłoś
Avatar
Jason-X 2015-02-19, 9:38
na 301 był program telewizyjny głąby :]
Zgłoś
Avatar
zsakuł 2015-02-19, 9:50
Norbek napisał/a:

HBO,Canal+ Sport,EuroSport,Polsat Sport,TVN Turbo,BBC,Discovery,National Geographic Channel, Planete +,Animal Planet,National Geographic Wild

Proszę bardzo



Hbo - kiedys mialem, gowno bo wszystko lecialo w kolko to samo. Miliard powtorek, czasem jakis fajny film. Seriali nie ogladam.

Sportowe sa spoko

Tvn turbo - nie ogladam, nie wiem co tam pamiętam ze kiedys w nocy lecial tam turbo erotyk xd

Bbc - może chodziło Ci o BbcHd. Tam leca często bardzo dobre programy a na zwykłym bbc wątpię

Cala reszta ktora wymieniles - kiedys byly super. Oglądało sie to zapartym tchem. Teraz porazka. Raz na ruski rok leci cos wartego uwagi. A na planet, nie wiem jak teraz, ale kiedyś lecialy swietne dokumenty.

A co do telegazety to całkiem dużo starszych ludzi do dziś z niej korzysta. Szczególnie szybko sprawdza się sportowe wyniki. Polecam i pozdrawiam.
Zgłoś
Avatar
Verbatim369 2015-02-19, 10:13 1
To samo się z History zrobiło... kurwa Wojny magazynowe... to są programy historyczne? H2 jeszcze jakoś poziom trzyma. Idiokracja wszędzie.
Zgłoś
Avatar
eterhal 2015-02-19, 10:51
Angelowi i Verbatim369, a także wszystkim innym rozczarowanym tym gównem polecam BBC. Ich dokumenty dalej trzymają poziom. Czasem też National Geographic się popisze, ale już wchodzą tam ci poszukiwacze poszukiwaczy złota :/
Zgłoś
Avatar
Verbatim369 2015-02-19, 11:24
@eterhal mam wszystkie BBC jakie są w Polsce dostępne... NG i Animal też jeszcze nadają ciekawie. Nawet TVP Kultura czasami zabłyśnie. Discovery History i Planet też.

Nie oglądam TVN-ów, Polsatów i ich dzieci.
Zgłoś
Avatar
Lucian201 2015-02-19, 11:32
Planete utrzymuje stary poziom i na Fokus TV czasami coś ciekawego leci
Zgłoś
Avatar
InnyName 2015-02-19, 11:43
Angel napisał/a:



Dokumenty na discovery to były 5 lat temu teraz tylko ustawione gówno puszczają, zjebane licytacje byle gówna które okazuje się być warte tysiące dolarów, survival nago, zaplątani w survival, survival z kijem w dupie, poszukiwacze złota, poszukiwacze poszukiwaczy poszukujących złota, janusze handlujący autami, komisy, lombardy rozbiórki gdzie w zamkniętym garażu stoi mustang z 68 roku i inne gówna powtarzane do usranej śmierci.

Człowiek wraca z pracy i jedząc obiadek rzuciłby okiem na TV a tam totalne odmóżdżacze od Szpitale, trudne sprawy, 1849 odcinek wenezuelskiego serialu, badziewie na discovery no dosłownie nic.



Polecam w takim razie BBC Earth.
Zgłoś
Avatar
baltor2004 2015-02-19, 11:57
Uwaga Uwaga ! Podaję listę kanałów, na których można jeszcze zobaczyć coś wartościowego:
TVP Kultura
TVP Historia
Planete +
H2
Tv Republika

PS Sportowych nie podaje, bo to nie o to chyba chodzi. Teraz National Geografic i Discovery to jakaś kpina z telewidzów.
Zgłoś
Avatar
trumpor113 2015-02-19, 13:11
"TVP Historia"

Mam nadzieję że nie chodzi o History tylko o TVP Historia.
History gdzie leciał przeultazajebisty serial Historia Ludzkości a teraz lecą gwiazdy lombardu i przewoźnicy, przewozimy kurwa węgiel z Arizony do Ochujo, przezjebiście interesujące. I to jeden po drugim, nie tak że raz na rok. Już autentycznie wolę TVP 2 gdzie leci Boso przez świat i Makłowicz niż kurwa Gwiazdy Lombardu i Nagi survival. Kurwa wystarczał Bear Grylls [discovery] (za którym nie przepadam) i Ray Mears [BBC] ( przezjebisty ziomek) którzy jeszcze trzymali jako taki poziom. To nagi survival, o kurwa jakiś spasiony milf popierdalający rowerem po górach i informatyk wpierdoleni gdzieś w sawanne, oczywiście nie dowiesz się z tego jak rozpalić ogień czy zbudować schronienie, ale dowiesz się że milf dostał sraki a informatyk spał 10 dni w jaskini i zaatakowały go żuki.
Już na Polsat Play leci więcej dokumentów niż na Discovery, no i jest instytut rosyjski c:.

Za TV Republika pełen szacunek.
Zgłoś
Avatar
k................m 2015-02-19, 13:23
Wbrew pozorom na naziemnej coś ciekawego też można "upolować". Fokus TV czy jakoś tak. Ale oczywiście trzeba przebierać. No i po miesiącu oglądania ma się wrażenie deja vu, same powtórki.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie