18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
brudny 2015-02-18, 12:24 21
ja sadistic przeglądam w telegazecie.
Zgłoś
Avatar
Norbek 2015-02-18, 13:04 12
ja pierdole, nie wiem czy to kurwa jakaś moda czy co że wszyscy pierdolą że tv nie oglądają...
Czy jest coś kurwa złego w tym że czasem sobie obejrzę mecz bądź jakiś dokument na discovery czy innym kanale?
Ludzie przez cały czas oglądali telewizje ale teraz znalazła się grupa osób które pierdolą jak to nie oglądają bo syf i kiła przez tv przesiąka. Jak się nie potrafi ogarnąć co jest propagandą a co faktem to lepiej to wyłączyć...
Zgłoś
Avatar
Bułka_bez_Masła 2015-02-18, 13:11 4
taki internet lat 90 fajne czasy...
Zgłoś
Avatar
~Angel 2015-02-18, 13:23 123
Norbek napisał/a:

obejrzę mecz bądź jakiś dokument na discovery



Dokumenty na discovery to były 5 lat temu teraz tylko ustawione gówno puszczają, zjebane licytacje byle gówna które okazuje się być warte tysiące dolarów, survival nago, zaplątani w survival, survival z kijem w dupie, poszukiwacze złota, poszukiwacze poszukiwaczy poszukujących złota, janusze handlujący autami, komisy, lombardy rozbiórki gdzie w zamkniętym garażu stoi mustang z 68 roku i inne gówna powtarzane do usranej śmierci.

Człowiek wraca z pracy i jedząc obiadek rzuciłby okiem na TV a tam totalne odmóżdżacze od Szpitale, trudne sprawy, 1849 odcinek wenezuelskiego serialu, badziewie na discovery no dosłownie nic.
Zgłoś
Avatar
Norbek 2015-02-18, 13:36 2
Owszem, są takie programy, ale ja staram się ich unikać.
Wolę obejrzeć dokument o zwierzętach bądź jakiś program o motoryzacji.
Tak jak mówisz, są programy gówno warte ale znajdą się też takie warte zobaczenia
Zgłoś
Avatar
Szczam_na_Zakrystii 2015-02-18, 13:41 8
Norbek napisał/a:

ja pierdole, nie wiem czy to kurwa jakaś moda czy co że wszyscy pierdolą że tv nie oglądają...
Czy jest coś kurwa złego w tym że czasem sobie obejrzę mecz bądź jakiś dokument na discovery czy innym kanale?
Ludzie przez cały czas oglądali telewizje ale teraz znalazła się grupa osób które pierdolą jak to nie oglądają bo syf i kiła przez tv przesiąka. Jak się nie potrafi ogarnąć co jest propagandą a co faktem to lepiej to wyłączyć...



No skoro nie oglądam to co? Mam pisać że oglądam?
A tak szczerze to powiedz mi na chuj mam płacić za jakiś pakiet TV skoro wszystko co mnie interesuje znajdę w sieci? Może i czasem z opóźnieniem ale jednak. TV zwyczajnie staje się niepotrzebny.
Zgłoś
Avatar
~Angel 2015-02-18, 13:44 10
Szajba_Man napisał/a:

TV zwyczajnie staje się niepotrzebny.



TV jest potrzebny aby podpiąć pod niego kompa i zobaczyć to co się chce
Zgłoś
Avatar
Norbek 2015-02-18, 13:50 2
Nie chodzi o to że masz pisać że oglądasz.
Ale po co to "szpanowanie" że nie wiem bo nie oglądam TV.
Ja nie czytam gazet i jakoś nie piszę o tym przy każdym artykule w którym poruszany jest temat z gazety.
Zgłoś
Avatar
cys23 2015-02-18, 14:00
Telewizja jest potrzebna. Trzeba trzymać ludzi za mordy, bo jak by zaczęli sami sobie selekcjonować informacje, to by nie było kontroli. Propaganda za propagandą i ogłupianie głupich. ha!
Zgłoś
Avatar
G................C 2015-02-18, 14:25
Proszę wskazać mi 10 wartościowych edukacyjnie lub rozrywkowo programów w kablówce. Tym razem nie żartuję.
Zgłoś
Avatar
Norbek 2015-02-18, 14:57 1
HBO,Canal+ Sport,EuroSport,Polsat Sport,TVN Turbo,BBC,Discovery,National Geographic Channel, Planete +,Animal Planet,National Geographic Wild

Proszę bardzo
Zgłoś
Avatar
Xian5 2015-02-18, 15:34 10
Ja walilem konia do,telegazety, byly czasem z pikseli cycki
Zgłoś
Avatar
dumad 2015-02-18, 18:36 2
@up Potwierdzam

były też ogłoszenia sex i był też czat. jakoś się wysyłało smsa i tam się pojawiało i można było pisać ze wszystkimi jak w sumie na czacie

tylko to czasy były kiedy nie było sekundowego naliczania i się płaciło 1.80 za minutę w swojej noki 3310
sms kosztował też dużo
Zgłoś
Avatar
~Vuko 2015-02-18, 18:58 6
Norbek napisał/a:

HBO,Canal+ Sport,EuroSport,Polsat Sport,TVN Turbo,BBC,Discovery,National Geographic Channel, Planete +,Animal Planet,National Geographic Wild


Discovery, TVN Turbo i BBC? Chyba sobie kurwa jaja robisz xD
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie