18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 22:44
🔥 Indie w minutkę - teraz popularne
Avatar
gazowany_spirytus 2018-05-27, 20:23 1
Ale za co on ją tak pogłaskał?
Zgłoś
Avatar
o................o 2018-05-27, 20:29 23
Pewnie wypowiedziała słowa, które z ust kobiety paść nie powinny. Denerwuje strasznie, gdy suka nie zna swego miejsca w stadzie.
Zgłoś
Avatar
bloodwar 2018-05-27, 20:56 1
Źle odpowiedziała na pytanie "Dlaczego nie jesteś w kuchni?"
Zgłoś
Avatar
kolosasz 2018-05-27, 22:57 5
Głośno pomyślała: "Co robi łysiejący gość z okularami na czole w dziale z damskim obuwiem? To pewnie jakiś pedał!"
Zgłoś
Avatar
daro7557 2018-05-27, 23:04 2
Dostałą tak, aż jej farba ustami poszła.
Zgłoś
Avatar
buczkog 2018-05-28, 0:14
Tak w ogóle co tam się odjebało?. Za co ta panna dostała po ryju?.
Zgłoś
Avatar
Erni90 2018-05-28, 0:52 3
ale pantofel. Babsztyl przegrał w rozmowie z inną babką to nasyła swojego BOJA na inną babkę. Zarąbiasta taktyka
Zgłoś
Avatar
e................2 2018-05-28, 2:07 1
wielkie halo ja pierdole



sól kosztuje trochę rozwagi!!
Zgłoś
Avatar
grzegzimierz 2018-05-28, 2:46 36
Tak mi się przypomniało:
Międzynarodowy kongres feministek. Na podium wchodzi jedna z delegatek i rzuca hasło.
- Siostry, dość wyzysku. Nie będziemy im prać i gotować.
Uchwałę przyjęto jednogłośnie. Na kolejnym spotkaniu wojowniczych pań, delegatki dzielą się swymi spostrzeżeniami. Zaczyna Angielka.
- Wróciłam do domu i mówię: John, od dzisiaj nie piorę i nie gotuję. Pierwszego dnia - nic nie widzę, drugiego dnia - nic nie widzę, trzeciego dnia - widzę - gotuje jajko.
Sala zatrzęsła się od oklasków. Na mównicę wchodzi Francuzka.
- Wróciłam do domu i mówię: Pierre, od dzisiaj nie piorę i nie gotuję. Pierwszego dnia - nic nie widzę, drugiego dnia - nic nie widzę, trzeciego dnia widzę - pierze majtki.
Owacje na stojąco. Na podium wchodzi Rosjanka.
- Wróciłam do domu i mówię: Iwan, od dzisiaj nie piorę i nie gotuję. Pierwszego dnia - nic nie widzę, drugiego dnia - nic nie widzę, trzeciego dnia nadal nic nie widzę. Czwartego dnia - zaczynam widzieć na prawe oko.
Zgłoś
Avatar
licho_nie_spi 2018-05-28, 7:38
no pantofel fest...takie pedały mnie wkurwiają najbardziej.... zazwyczaj jest tak,że głupia pizda zaczepi a później leci po swojego "inteligenta" znam takich przypadków wchuj wiele...
Zgłoś
Avatar
Vakjo86 2018-05-28, 11:57 1
agresywny mężczyzna uderzył za odmowę zwrotu pieniędzy za buty, które jego przyjaciel bądź przyjaciółka przyniosła do sklepu.
Zgłoś
Avatar
ciastek0302 2018-05-28, 14:19
za darmo nie dostała
Zgłoś
Avatar
Piotru70 2018-05-28, 15:00
Erni90 napisał/a:

ale pantofel. Babsztyl przegrał w rozmowie z inną babką to nasyła swojego BOJA na inną babkę. Zarąbiasta taktyka



Ty pewnie byś chuja położył jakby ci kobietę nawet gwałcili.
Zgłoś
Avatar
domat1 2018-05-28, 16:26
Piotru70 napisał/a:



Ty pewnie byś chuja położył jakby ci kobietę nawet gwałcili.


serio?
lepiej może się nie wypowiadaj
widać, że goguś bez ostrzeżenia zdzielił sprzedawczynię, takie rzeczy to z ciemnoskórymi bym się spodziewał
jak taki chojrak, to na pół roku do więzienia, gdzie paru chłopaków dupę mu rozwali
takie męty nie powinny łazić po ulicach
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie