18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 34 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:52
🔥 Pedalarz i roboty drogowe - teraz popularne
Avatar
E................n 2012-10-10, 12:12 5
@Nie, za to ty już powinieneś być po porannym płukaniu anusa.
Zgłoś
Avatar
x................s 2012-10-10, 12:13 1
muslimy to brudasy
Zgłoś
Avatar
sprzęgaj 2012-10-10, 12:24 2
Brakuje mi linijki, które religie dopuszczają wcinanie wieprzowinki, wołowinki i alko, bo bez tego trudno wybrać...
Zgłoś
Avatar
konował 2012-10-10, 12:31 5
Islam to najbardziej chuja, prymitywna i zacofana religia jaka istnieje. Niestety świat się stał z byt spedalony i politycy nie mają jaj powiedzieć. Araby wypierdalać z Europy, USA a jak nie to każdy zostaję rozstrzelany i chuj. Powinna powstać jakaś ustawa przeciw Islamowi bo ta pseudo religia jest po prostu pojebana. I stopniowo ją likwidować. Czy to przez ograniczenie wierzących, spalenia ksiąg, wymazywania kart z historii. A tym wszystkim Afganistanom Irakom i innym chujowym krają. Osuszyć ze wszystkich dóbr materialnych. Bo po chuj im jak nie potrafią tego wykorzystać a jedynie marnować spore złoża ropy na jakieś prymitywne wojenki między sobą.
Zgłoś
Avatar
Eustachy6 2012-10-10, 12:37 1
Banda tępych, niedouczonych bałwanów z tymi zdjęciami, to nie jest ślub z nieletnimi dziewczynkami sponsorowany przez Hamas, daliście się zmanipulować. Przeczytajcie na necie dokładnie z jakiego wydarzenia są te zdjęcia. Ja sam nie pałam sympatią do muzułmanów, ale myśleć też trzeba i nie łykać wszystkiego co podają na tacy!
Zgłoś
Avatar
Matuus 2012-10-10, 12:42 3
Konował@
Islam nie jest najbardziej chujową, prymitywną i zacofaną religią jaka istnieje - jest równa chrześcijaństwie, czy judaizmie, to że muzułmanów pokazuje się jako buntowników i terrorystów - jest bardzo proste, bo to się sprzedaje, jest głośne, dobrze wygląda w telewizji i łatwo gra na emocjach. Tak samo można pokazać wszystkich ekstremistów, także chrześcijan. Oprócz tego - nie, nie są oni "inni" niż my, dopóki nie wpierdolisz się w ich życie prywatne buciorami. Tak samo z resztą jak Polacy - jak popatrzysz na wszystko z boku, jesteśmy równie buntowniczy jak rodowici muzułmanie z krajów afrykańskich, nie mamy tylko dostępu do broni. Mówię to z własnych doświadczeń - pracuję we Francji, gdzie tych ludzi jest na prawdę dużo, pracowałem również w Niemczech, Włoszech i Hiszpanii, NIGDZIE nie spotkałem się z tym, aby ich kultura sprawiała komuś, oprócz prostackich rasistów problem.
Zgłoś
Avatar
Darkstep 2012-10-10, 12:47
A ja mam wyjebane na wiarę wszelką, mam swoje zasady
Zgłoś
Avatar
B................i 2012-10-10, 13:00
@MrSpook
No to idz wielb swojego szatana. Nie wiem jak można mieć mały mózg żeby wierzyć wielbić szatana...
Zgłoś
Avatar
H................a 2012-10-10, 13:21 1
Czemu mnie nie dziwi brak stanowiska w sprawie pedałów wśród duchownych w kościele katolickim...
Zgłoś
Avatar
margdrag 2012-10-10, 13:25
Buddyzm to nie religia zejeby
Zgłoś
Avatar
lapps 2012-10-10, 13:30 6
@konowal

propaganda zadzialala, gowno z mozgu zrobione. mission acomplished

@think666

mowi sie "jest powiedziane" kasztanie, tylko co z tego. nie miales co napisac to jebnales oklepanym kotletem?
ta i know what you mean. w kazdej grupie ludzi znajda sie czarne owce. ale to nie znaczy, ze skoro jestes polakiem, a wsrod polakow sa pedofile, mordercy, zlodzieje itd to mam prawo cie wyzywac od takowych

PS



nie dosc, ze pedofile, to jeszcze polowa to pedaly



tutaj katolicki kaplan zaraz po slubie



tutaj pary mlode na chwile przed grupowym skonsumowaniem malzenstwa

popierdoleni jacys ci katolicy co?
Zgłoś
Avatar
Lordzik92 2012-10-10, 14:06
Muzulmanie biora malolaty za zony ale w wiekszosci przypadkow seks uprawiaja kilka lat po slubie ((lub wybieraja sobie 9-14 letnia kandydatke i dopiero potem sie zenia), co to za przyjemnosc z 12latka....
Ich glowna wada jest to ze sa nierobami i kombinuja jak tu wyludzic wiekszy socjal. Ale to juz wina samych europejczykow omamionych lewacka gadka o tolerancji, przez ktora utrzymuja te ,,ofiary wojny".
Zgłoś
Avatar
Darkstep 2012-10-10, 14:12
Cytat:

co to za przyjemnosc z 12latka....



Co ty kurwa majciarz jesteś że wiesz takie rzeczy ?!
Zgłoś
Avatar
pieto90 2012-10-10, 14:33
think666 napisał/a:

Muzułmanie nie jebią nieletnich? Tam pełnoletność osiąga się chyba w wieku 5 lat...



A co ma jedno do drugiego? Co innego co mówi Koran, a co innego co robią ludzie prawda?
Zgłoś
Avatar
Mizantrop 2012-10-10, 15:36
Kościół Katolicki jest neutralny w stosunku do homoseksualistów?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie