18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 19 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:52
🔥 Pedalarz i roboty drogowe - teraz popularne
Avatar
w3n5zu 2012-10-10, 16:02 7
Tabelka to jakaś kpina. Rozwód u brudasów "brak stanowiska" mastubracja - "brak stanowiska". Tak samo pedały u katolików - "brak stanowiska". Ta tabelke robił jakiś gimbus nie wiedzący kompletnie nic o żadnej religii. Szkoda gadać, a ludzie w to wierzą. Modne jest jechanie na katoli to zaznaczyli wszystko na nie...
Zgłoś
Avatar
erni13 2012-10-10, 16:39 1
Kocham dyskusje o religii na sadolu.

Muzułmanie nie jebią nieletnich? Wzór brudasa, a wieć Mohamet miał swoją ukochaną żonę (bo było ich kilka, jedne kochał bardziej, inne mniej), którą poslubił, gdy BYŁA DZIECKIEM. O tym, że w Iranie małe dziewczynki (około 10 lat) wychodzą za mąż, to nie wiecie, co?

Cytat:

jest równa chrześcijaństwie, czy judaizmie


Nie jest.
Cytat:

, to że muzułmanów pokazuje się jako buntowników i terrorystów - jest bardzo proste, bo to się sprzedaje, jest głośne, dobrze wygląda w telewizji i łatwo gra na emocjach


Owszem, a dodatkowo- jest to prawda. Chyba, że ambasadora USA zabili krypto chrzescijanie czy cus? A więc mamy tylko pokazywać dobre uczynki muzułmaninów, a złych nie? Oczywscie, że nie wszyscy są tacy, sam znam wielu fajnych.
[quote]Tak samo można pokazać wszystkich ekstremistów, także chrześcijan[/quote[
Wybacz, ale to głupota co napisałes. Gdyby JAKAKOLWIEK religia robiła takie jaja jak Islam, to byłoby to pokazywane. Oni po prostu najbardziej wariują. Są najgorsi i tyle...

Cytat:

Mówię to z własnych doświadczeń - pracuję we Francji, gdzie tych ludzi jest na prawdę dużo, pracowałem również w Niemczech, Włoszech i Hiszpanii, NIGDZIE nie spotkałem się z tym, aby ich kultura sprawiała komuś, oprócz prostackich rasistów problem.


To tak jak ja. Mieszkam na stałe w Niemczech, kompletnie obok brudów, ich kulturę znam również nie najgorzej. Jednak mam wiele niemiłych doswiadczeń z nimi. Choć około 70% to naprawdę fajni ludzie, czego nie zaprzeczę. Jednak w grupie wariują, są wtedy jak dzikie zwierzęta. Ważne jest też, skąd dany Muslim pochodzi. Jest wielka różnica między Turkiem, Libańczykiem, Azerem a Pakistańczykiem czy Irakijczykiem.
Zgłoś
Avatar
funmaker 2012-10-10, 16:53
Matuus napisał/a:

Konował@
nie, nie są oni "inni" niż my, dopóki nie wpierdolisz się w ich życie prywatne buciorami.
[...]
Włoszech i Hiszpanii, NIGDZIE nie spotkałem się z tym, aby ich kultura sprawiała komuś, oprócz prostackich rasistów problem.



http://pl.wikipedia.org/wiki/Chrze%C5%9Bcija%C5%84stwo_w_Arabii_Saudyjskiej

Dalej uważasz ze islam jest taki nie groźny?
A teraz wyobraź sobie co by było gdyby ktoś w Europie zwrócił uwagę muzułmaninowi na temat jego symboli religijnych. Zaraz poleciały groźby ze strony jakiegoś islamskiego kraju.
Zgłoś
Avatar
Wilkoo 2012-10-10, 17:15
Oprócz zielonych plusów i czerwonych minusów, powinien być jeszcze czarny duży pistolet, wpisany w 4 ostatnich rubrykach każdej religii.
Zgłoś
Avatar
x................s 2012-10-10, 18:24
lapps napisał/a:

@think666
podaj cytat z koranu albo innego zrodla praw muzlumanskich gdzie to pisze. chyba, ze pierdolisz cos w rodzaju: "polacy to zlodzieje" to nie podawaj

a zakonnic jakos nikt nie tepi. wogole wiekszosc tej tabelki wyglada jak czyjes widizmisie



sadistic.pl/saudyjski-urzednik-o-pedofilii-vt143742.htm
Zgłoś
Avatar
konował 2012-10-10, 18:26
Matuus napisał/a:

Konował@
Islam nie jest najbardziej chujową, prymitywną i zacofaną religią jaka istnieje - jest równa chrześcijaństwie, czy judaizmie, to że muzułmanów pokazuje się jako buntowników i terrorystów - jest bardzo proste, bo to się sprzedaje, jest głośne, dobrze wygląda w telewizji i łatwo gra na emocjach. Tak samo można pokazać wszystkich ekstremistów, także chrześcijan. Oprócz tego - nie, nie są oni "inni" niż my, dopóki nie wpierdolisz się w ich życie prywatne buciorami. Tak samo z resztą jak Polacy - jak popatrzysz na wszystko z boku, jesteśmy równie buntowniczy jak rodowici muzułmanie z krajów afrykańskich, nie mamy tylko dostępu do broni. Mówię to z własnych doświadczeń - pracuję we Francji, gdzie tych ludzi jest na prawdę dużo, pracowałem również w Niemczech, Włoszech i Hiszpanii, NIGDZIE nie spotkałem się z tym, aby ich kultura sprawiała komuś, oprócz prostackich rasistów problem.



Sorry, ale nie pierdol. Mieć za proroka kogoś kto zgwałcił dziewczynkę ??? Traktować kobiety jak szmaty i przedmioty bo w jakieś pojebanej książce napisane że tak wolno ??? Nazywanie wojny święta ?? Walka z niewiernymi bo ktoś ma inne zdanie ?? Sorry, ale u kogoś zawsze starasz się być miły. Każda religia jest popierdolona na swój sposób, ale Islam najbardziej. Zresztą kurwa wybudowany meczet u nas. Spoko luz zajebiście. Ale kurwa spróbuj u nich wybudować kościół. To dostaniesz taki wpierdol jak byś im matkę kiełbasą zabił. Już dużo było przypadku że za głupi krzyżyk na szyi ktoś miał przerąbane. Człowiek jak człowiek, ale uważam że po prostu należy wyprać im z głowy ten stek bzdur i zabobonów którzy uważają za religie.

A i media za przeproszeniem pierdole z góry na dół. Telewizji nie oglądam bo po chuj no chyba że jakieś tam diskowery. Na onety srety też nie wchodzę. Już w dawno temu zauważyłem że media lecą w chuja po całości.
Zgłoś
Avatar
Gancek 2012-10-10, 18:36
think666 napisał/a:

Muzułmanie nie jebią nieletnich? Tam pełnoletność osiąga się chyba w wieku 5 lat...



Dlatego właśnie żeby jebać pełnoletnich jak to wygląda żeby dziecko rypać w dupe...
Zgłoś
Avatar
Ork.Fajny 2012-10-10, 18:53
Ummm...?
O ile dobrze wiem Biblia Katolicka nie zabrania seksu przedmałżeńskiego.
Ani pozamałżeńskiego w rozumieniu wyskoku na jedną noc po imprezie jeśli oboje są wolni.
Nawet nie wiem czy mówi coś o nieletnich.
Błędne jest także o rozwodzie bo ten jest możliwy.
No i całkowicie potępia homosiów jako księży.
I nic ma mowy o antykoncepcji.
Zgłoś
Avatar
K................i 2012-10-10, 22:21
hmmm buddyzm wygląda fajnie
Zgłoś
Avatar
Morei_Sky 2012-10-11, 0:21
U muzułman jak masz 15 lat do dostajesz dowód tożsamosci jak u nas, czy tam ID czy jak się to u nich nazywa, wiec od 15 możesz legalnie pić i palić i ruchać, a nielegalnie cały czas z tym że nia masz za to kar, chyba że u kobiet.
Zgłoś
Avatar
erni13 2012-10-11, 12:09
Cytat:

możesz legalnie pić


A wiesz o tym, że muslimy nie mogą pić alkoholu? Dostaną wtedy chłostę, a w Arabii Saudyjskiej nawet... A z resztą, poczytaj sobie.
Zgłoś
Avatar
lapps 2012-10-11, 14:02
Cytat:


Owszem, a dodatkowo- jest to prawda. Chyba, że ambasadora USA zabili krypto chrzescijanie czy cus? A więc mamy tylko pokazywać dobre uczynki muzułmaninów, a złych nie? Oczywscie, że nie wszyscy są tacy, sam znam wielu fajnych.



nie wiem konkretnie o jakim przypadku mowisz, ale nie chcial bys zabic ambasadora kraju, ktory od ilus tam lat gnebi i okrada twoj kraj i kraje sasiednie? bo usa, juz sie chyba zdazylo do kazdego z krajow bliskiego wschodu chociaz na chwile wpierdolic. ktos kiedykolwiek pokazal dobry uczynek muzluman?

@xts
zrobilbym ci taki sam filmik w ktorym jest debata o tym, jaki z xts'a cwel i o tym jak jebie swoja matke(no hard feelings, tylko w formie argumentu). ale mi sie nie chce i musze zaraz wyjsc z domu

@konowal
chrzescijanscy "wyslannicy boscy" wielokrotnie gwalcili male dziewczynki i chlopcow. kobiety tez nie mialy nic do gadanie do poki nie weszlo w zycie rozbijanie rodzin i wprowadzanie panstwa opiekunczego. o krucjatach tez jakos zapomniales. o ile dobrze pamietam z historii to krucjat bylo wiecej niz dzihadow, ale moge sie mylic. no i koran niby akceptuje niektore z innych religii (miedzy innymi judaizm i chrzescijanstwo) no ale wiadomo nie wszyscy sie z tym zgadzaja.

ja wam nie mowie, ze macie kochac muzlumanow, ale mowcie "zajebac muzlumanow" dopiero jak na wlasne oczy zobaczycie, ze cos odpierdalaja nie w porzadku, a nie jak uslyszycie od kogos, kto uslyszal od kogos, kto przeczytal gdzies, ze oni sa tacy i tacy.
bo w tej sytuacji to kraje islamskie sa napadane od kilkudziesieciu lat przez zachod + rosje, a jeszcze z nich sie robi agresorow.
i nasi ludzie i ich ludzie gina niepotrzebnie bo komus sie zachcialo wiecej pieniedzy i wiecej wplywow
Zgłoś
Avatar
OneTime 2012-10-11, 14:09
Zgłoś
Avatar
Asteroth 2012-10-11, 17:17 2
lapps napisał/a:



nie wiem konkretnie o jakim przypadku mowisz, ale nie chcial bys zabic ambasadora kraju, ktory od ilus tam lat gnebi i okrada twoj kraj i kraje sasiednie? bo usa, juz sie chyba zdazylo do kazdego z krajow bliskiego wschodu chociaz na chwile wpierdolic. ktos kiedykolwiek pokazal dobry uczynek muzluman?

@xts
zrobilbym ci taki sam filmik w ktorym jest debata o tym, jaki z xts'a cwel i o tym jak jebie swoja matke(no hard feelings, tylko w formie argumentu). ale mi sie nie chce i musze zaraz wyjsc z domu

@konowal
chrzescijanscy "wyslannicy boscy" wielokrotnie gwalcili male dziewczynki i chlopcow. kobiety tez nie mialy nic do gadanie do poki nie weszlo w zycie rozbijanie rodzin i wprowadzanie panstwa opiekunczego. o krucjatach tez jakos zapomniales. o ile dobrze pamietam z historii to krucjat bylo wiecej niz dzihadow, ale moge sie mylic. no i koran niby akceptuje niektore z innych religii (miedzy innymi judaizm i chrzescijanstwo) no ale wiadomo nie wszyscy sie z tym zgadzaja.

ja wam nie mowie, ze macie kochac muzlumanow, ale mowcie "zajebac muzlumanow" dopiero jak na wlasne oczy zobaczycie, ze cos odpierdalaja nie w porzadku, a nie jak uslyszycie od kogos, kto uslyszal od kogos, kto przeczytal gdzies, ze oni sa tacy i tacy.
bo w tej sytuacji to kraje islamskie sa napadane od kilkudziesieciu lat przez zachod + rosje, a jeszcze z nich sie robi agresorow.
i nasi ludzie i ich ludzie gina niepotrzebnie bo komus sie zachcialo wiecej pieniedzy i wiecej wplywow



To sie wypowiem - na stale mieszkam w Danii i stwierdzam - muslimy to zaraza, najgorszy rak jaki spotkal cywilizacje. Nagminnie kombinuja, doja socjal, oszukuja.
Kazdego roku, w okresie wakacji nastepuja wzmozone kontrole, bo muslimskie rodziny wywoza mlodziez do swoich nor, zeby tam zmuszac do malzenstw.
Patent pakistanski - brali socjal na np 4 swoich dzieci (minimalisci!) tyle, ze 3 odsylali do domu a jedno zostawiali zeby w razie czego pokazywac - poki pomioty male, to przechodzilo - jakies 6-7 lat temu wymusilo to duzo dokladniejsze kontrole.
Wszystkie getta arabusow moga byc rozpoznane z kilometra - akty wandalizmu, smrod i ogolny bajzel.
3 lata temu - zdemolowany akademi, banda ok 50 arabow przypuscila noca regularny szturm na akademik, wylamali zbrojone drzwi, przez okna leciala kostka brukowa - o co chodzilo? O Polakow i Hiszpanow. Akademik do remontu kapitalnego, studenci nocujacy na uczelni, rano sztab kryzysowy gdzie tylu ludzi ulokowac teraz.
Arabskie samice muszace obmacac kazdego pomidora, kazdego kartofla zanim kupia jednego (drazni to moje postrzeganie higieny)
Proby honorowych zabojstw, przesladownie "odszczepiencow"- jezeli nie chca sie integrowac i dostosowac, TO WON DO SWOICH KRAJOW! Czeczenka chciala sie zwiazac z Dunczykiem - ojciec z bratem przyszli i probowali ja zaciukac - miala o tyle szczescia, ze jej facet byl w domu, wypchnal tamto bydlo za drzwi i zdolali je zamknac.
Kolejny czeczenski klimat, zaslyszane w szkole jezyka, gdzie (sz)matka dziewczyny z duma(!) mowila, ze jej corka nosila spodnie i dopiero jak starszyzna getta sie zebrala to udalo sie przywrocic ja na wlasciwa droge sukienek i workow po kartoflach.
Odkad arabska zaraza sie wdarla, zaczela pojawiac sie korupcja - zjawisko nie znane w danii od jakichs 100 lat.
Dostaja takie wywloki pieniadze z komuny(takie cos jak gmina) np na umeblowanie mieszkania - gdzie tam, kupuja najdrozsze az do limitu, a pozniej dalej sie domagaja. Perelka - dostawal taki smiec pieniadze z komuny na zycie i jako ze nie pracuje, to mialo sie to cos edukowac, aktywizowac, robic cos konstruktywnego. Przyszlo na zajecia z kultury dunskiej dla obcokrajowcow i juz na wejsciu drze pysk, ze nie rozumie jakim prawem ja tu przyslali, bo ona tu juz tyle mieszka i nie ma zamiaru sie uczyc! Niestety, jedyne co mozna zrobic, to napisac skarge do wyzej wspomnianej komuny. Niestety - jakby to ode mnie zalezalo, jeszcze tego dnia bylaby w bydlecym wagonie do Iranu.

Jak bede mial wiecej czasu, to moge jeszcze dopisac.
Zgłoś
Avatar
erni13 2012-10-12, 12:48
Cytat:

Jak bede mial wiecej czasu, to moge jeszcze dopisac.


Jedziesz Sam bym się zapisał do takiej szkoły w Niemczech i brechtał z kochanych misiów muslimków
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie