18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
Silent Dread Man 2010-08-24, 22:33
Mówcie co chcecie, mój bóg ma i tak większego penisa niż wasz Bóg.
Zgłoś
Avatar
Hoxie 2010-08-24, 22:46
TulipanCzorny napisał/a:

Mówcie co chcecie, mój bóg ma i tak większego penisa niż wasz Bóg.



A Twój bóg to....?
Zgłoś
Avatar
MaxKing 2010-08-24, 22:52 1
@TulipanCzarny
Religion is bullshit!
Zgłoś
Avatar
think666 2010-08-24, 23:47 2
Cytat:

Moje podejście jest takie. Chcesz mieć obsrany drążek (patrz wyżej) , chcesz być ateistą , chcesz być hetero albo wierzącym w cokolwiek to twój wybór. Ale nie zawracaj innym tym dupy.



Nie zawracaj mi dupy.
Zgłoś
Avatar
bochacz 2010-08-25, 0:16 2
zaraz mnie jakiś zajebisty katolik pociśnie ale moje zdanie jest takie, że ten właśnie oto temat to jeden z najlepszych i najbardziej sensownych na sadisticu
Zgłoś
Avatar
Skoczek 2010-08-25, 0:45 17
"Pikny" temacik ;p A tutaj coś ode mnie:
Zgłoś
Avatar
kamuha 2010-08-25, 0:56
MarshallBanana napisał/a:

@kamuha, gdzie jest napisane, że wrzucający jest ateistą? Ja tego nie widzę, ale może Twój bóg Ci to powiedział?



Kiedys był taki fajny komputer ATARI. Był taki wolny, że żeby załadować gierkę z kaset to chodziło się na obiad. Przy dzisiejszych normalnych , jakichkolwiek kompach Atarii jest tak potwornie zjebany i mułowaty że jedyne do czego się nadaje to wbijanie gwoździ.
Ale aby nie używać przy dzieciach wulgaryzmów mój znajomy zawsze tłumaczył mi że Atarii potrzebuje nieco dłuższego czasu dostępu.

MarshallBanana a wiec potrzebujesz nieco dłuższego czasu dostępu.

p.s. czy w moim poście pisałem coś że jestem wierzący, czy po prostu jak czegoś nie rozumiesz to automatycznie wrzucasz tekst o bogu?
Istnieją ludzie którzy obiektywnie potrafią podejść zarówno do tematu wiary jak i nauki. Wyraziłem jedynie swoją opinię na temat afiszowania swojej orientacji. Słyszane raz lub dwa może być śmieszne, ale powtarzane po raz n-ty jest męczące.
Zgłoś
Avatar
Silent Dread Man 2010-08-25, 10:26 4
Hoxie napisał/a:



A Twój bóg to....?



JA
Też coś dorzucam:

Zgłoś
Avatar
Człapi 2010-08-25, 10:51 1
Zgłoś
Avatar
Ramsey007 2010-08-25, 11:43 1
kamuha napisał/a:



tak rzeczywiście zajebiste

Chwalenie sie ateizmem jest tak zajebiste i potrzebne innym jak lizak o smaku kupy.
A ostatnio stało sie tak samo popularne jak manifestowanie wszem i wobec że jest się pedałem.
Moje podejście jest takie. Chcesz mieć obsrany drążek (patrz wyżej) , chcesz być ateistą , chcesz być hetero albo wierzącym w cokolwiek to twój wybór. Ale nie zawracaj innym tym dupy.



Komucha - to wydaje mi się jest kwestia sarkazmu niż chwalenia się ateizmem. A poza tym - Ty pewnie bronisz krzyża?
Zgłoś
Avatar
MarshallBanana 2010-08-25, 12:53
@kamuha. Patrz, niby mądrze gadasz, ale ni chuja nie rozumiesz. Widzisz, ja na ten przykład jestem katolikiem, wierzę w Boga, a ten tutaj o to temat mnie bawi, bo (UWAGA, UWAGA!) potrafię obiektywnie podejść do tematu wiary i nauki. A że napinasz się tak, jakbyś spod krzyża pisał (swoją drogą, to jest tam hot-spot już?), to sorry za pochopne wyciągnięcie wniosków, ale Ty zrobiłeś to samo.

P.S. fajnie, że masz znajomych

@kamuha. Patrz, niby mądrze gadasz, ale ni chuja sam tego nie rozumisz. Widzisz, jestem katolikiem, wierzę w Boga, ale mnie ten temat śmieszy bo (UWAGA, UWAGA!) potrafię obiektywnie podejść do tematu wiary i nauki. A że Ty się tak napinasz, jakbyś spod krzyża pisał (swoją drogą, jest tam już hot-spot?), to sorry. Nie afiszuj się tak swoją niechęcią do afiszowania się swoimi poglądami.

P.S Fajnie, że masz znajomych
Zgłoś
Avatar
LadyBergamoth 2010-08-25, 13:29 2
Tym razem uczciwie przeszukałam tagi, chyba nie będzie dubla?

Papież nie wierzy w boską opiekę

Zgłoś
Avatar
zeuz 2010-08-25, 16:39
Jestem wierzący ale nie jestem fanatykiem. Nie jestem ani po stronie ateistów ani po stronie wierzących, ale jeśli chodzi o chamskie atakowanie, byleby tylko wkurzyć "katola" to serdecznie mnie to wkurwia. Jeśli jesteś ateistą - ok, bądź sobie nim. Po chuj te wjazdy na religie? przez to czujecie się jakoś lepsi? albo mądrzejsi? Nie wiem dlaczego ale obraz katolika w oczach ateisty to jakiś dziadek albo babka z pod krzyża jakże modnego ostatnimi czasy, a tak naprawdę jest masa wierzących ludzi która by was - pseudo netowych ateistów zagięła wzdłuż i w szerz. Dlaczego pseudo? ano dlatego, że wasz "ateizm" sprowadza się do wjeżdżania na wierzących i opuszczenie niedzielnej mszy, chodź i to nie zawsze - bo przecież dla spokoju taki ateista pójdzie na godzinke do jakże pełnego brudu i smrodu kościółka byleby sąsiedzi/rodzina paluszkami nie wytykała a przekonania pokaże w necie bo tam za kablami nikt nie wie kim kto jest.
No i czas na zasadnicze pytanie, które kieruje do ATEISTÓW - skoro tak was boli wiara dlaczego do kurwy nędzy bierzecie śluby kościelne, chrzcicie dzieci, później posyłacie je do komunii itd. obchodzicie święta kościelne takie jak choćby Boże Narodzenie, Wielkanoc ? DLACZEGO? Co was tam trzyma?
Zgłoś
Avatar
Człapi 2010-08-25, 19:48
up
nic nie trzyma - wiwat apostazja!!!
a tak wogóle to święta chrześcijan przypadaja w czasie świat obchodzonych przez ludy pierwotne- wszystko to związane z roczną zmiana położenia słońca i porami roku
Także ja świętuje zmianę położenia SŁońca!
Zgłoś
Avatar
Silent Dread Man 2010-08-25, 20:23 3
Myślę że do tego typu tematów należy podchodzić ze sporym dystansem.
A dlaczego się śmiejemy z religii? Bo to uber śmieszne.
Co do samej religii:

A do komunii bym swojego dziecka nie posłał, nie chciałbym by moje dziecko przez tydzień woziło swoją dupę za sobą na taczkach.

A tak nawiasem:
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie