18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
InsanityFactory 2010-08-26, 3:35 1
Ejjj to jest sadistic.pl a nie wyjeżdzamyzeswoimiświatopoglądamireligijnymi.pl
Zgłoś
Avatar
LadyBergamoth 2010-08-27, 14:41 3
Podobno nie ma głupich pytań, tylko...

Zgłoś
Avatar
kamuha 2010-08-28, 15:38
MarshallBanana napisał/a:

@kamuha. Patrz, niby mądrze gadasz, ale ni chuja nie rozumiesz. Widzisz, ja na ten przykład jestem katolikiem, wierzę w Boga, a ten tutaj o to temat mnie bawi, bo (UWAGA, UWAGA!) potrafię obiektywnie podejść do tematu wiary i nauki. A że napinasz się tak, jakbyś spod krzyża pisał (swoją drogą, to jest tam hot-spot już?), to sorry za pochopne wyciągnięcie wniosków, ale Ty zrobiłeś to samo.

P.S. fajnie, że masz znajomych

@kamuha. Patrz, niby mądrze gadasz, ale ni chuja sam tego nie rozumisz. Widzisz, jestem katolikiem, wierzę w Boga, ale mnie ten temat śmieszy bo (UWAGA, UWAGA!) potrafię obiektywnie podejść do tematu wiary i nauki. A że Ty się tak napinasz, jakbyś spod krzyża pisał (swoją drogą, jest tam już hot-spot?), to sorry. Nie afiszuj się tak swoją niechęcią do afiszowania się swoimi poglądami.

P.S Fajnie, że masz znajomych



o kurw... ty naprawdę jesteś betonem.
Nawet jak ktokolwiek wynalazłby taką Odbetonowywarkę do zabetonowanych betonów to nie byłaby w stanie cie odbetonować.

czytaj to co napisałem wcześniej. ile razy można śmiać cię z tych samych żartów? trend na krzyż już chyba minął. Ile razy napiszesz jeszcze o katolikach i krzyżu? Pięć?
Najwidoczniej gust bywaja różne ale bez przesady.
Facet dla ciebie szczytem wyrafinowania muzycznego jest lista przebojów na RMFce albo w ZETce gdzie hity dnia puszczane zą z częstotliwością większą niż ta w sieci trakcji eketrycznej.

Wiecej takich postów i tematów a trzeba będzie zmienić portal bo zaczyna tu wiać nudą i monotonią.
Zgłoś
Avatar
LadyBergamoth 2010-09-01, 17:25 2
Do wyboru do koloru

Zgłoś
Avatar
kotinzr 2010-09-02, 1:04
Zgłoś
Avatar
maxolek914 2011-01-09, 23:30
W tym kraju lepiej nie przyznawać się do ateizmu bo na policję zadzwonią że koty palisz.

Fanatyzm,chamstwo i nietolerancja jest fanatyzmem, chamstwem i nietolerancją niezależnie od religii, światopoglądu, kultury i pochodzenia.

A ci co się jarają że są ateistami, to jebańce szpanują jacy zbuntowani, w końcu sprzeciwiają się całej reszcie, jak prawdziwi buntownicy, a tak na prawdę gówno o świecie wiedzą.
Zgłoś
Avatar
U................a 2011-02-07, 12:31 1
Zgłoś