18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 6:31
Religia pokoju
Gebofon • 2015-06-21, 1:53
Brudasy przekraczają kolejne granice moralne



* kozojebski wymagany na poziomie C4
Zgłoś
Avatar
mnichu20 2015-06-21, 2:23 27
Cytat:

Brudasy przekraczają kolejne granice moralne


Autentycznie nie pojmuję Polskiej mentalności, tak to wszyscy jadą po papieżu, po kościele, po chrześcijanach, a jak jakiś kozojeb rozwalił figurkę Matki Boskiej to oburzenie... "Jak mogli obrażać naszą religię"
Co i tak nie zmienia faktu że kozojebów należy wytępić
Zgłoś
Avatar
jajkob 2015-06-21, 2:53 2
O skurwensyn !!!
Zgłoś
Avatar
smoluchy 2015-06-21, 3:10 2
@mnichu20 nie pojmujesz bo wrzucasz wszystkich do jednego worka. To nie tak ze Ci sami pierdolą religię a potem sie oburzaja bo "ich" religia jest obrażana... To sie dzieli na 2 grupy. Ja nie stoję po żadnej stronie niech robią co chcą. My i tak wiemy ,że ich religia jest dzika i wynaturzona. Patrząc obiektywnie oczywiscie.
Zgłoś
Avatar
gathor 2015-06-21, 3:27 128
@smoluchy
To nie tak do końca jak mówisz...
Ja koranem nie rzucam... Nie rozrywam go na części.
Nie uczęszczam do kościoła co niedzielę, ale wkurwia mnie jak ktoś niszczy moje większe lub mniejsze wartości. Rzuć koranem o ziemię, a Cię zajebią, albo pójdziesz siedzieć zgodnie z Polskim prawem. Zniszcz (najważniejszy) Polski Bożek, a nikt się nawet nie odezwie... Jebana poprawność. W którą stronę ona zmierza?
Im wolno wsystko, a nam nic... Oni mogą niszczyć Nasze świętości, a my nawet nie możemy mówić o ich religii.
Pomyśl trochę i przede wszystkim MIEJ KURWA SWOJE ZDANIE I PRZEDE WSZYSTKIM SWOJĄ WARTOŚĆ!!!
Zgłoś
Avatar
janniezbedny23 2015-06-21, 5:21 2
mnichu20 up@

no widzisz i tak tu u nas jest każdy ma na wszystko wyjebane ale jak by ktoś coś to chuj mu w dupę i ćupaga w plecy!!!!

gathor up@

ps. a widziałeś ty kiedyś koran na żywo??? bo ja tyle lat już żyje i jeszcze nie widziałem!!!
Zgłoś
Avatar
s................k 2015-06-21, 7:34 2
No i dobrze zrobił, zniszczył rzeźbę kultu zła. Ale i tak Islam też jest złem bo BÓG NIE ISTNIEJE.
Zgłoś
Avatar
Smutas 2015-06-21, 8:24 5
Gówno tam wiecie o islamie. Akurat oni matkę Jezusa darzą wielkim szacunkiem. Po prostu ich wiara nie pozwala na odwzorowywanie ludzkich postaci. A taka figurka matki Jezusa to dla nich obraza szanowanej przez islam postaci.
Zgłoś
Avatar
moskalowy 2015-06-21, 8:49 1
pierdole i figurke i pierdole rzucającego...
Zgłoś
Avatar
McMenel 2015-06-21, 9:26
O jejciu. Naprawdę szokujące. Co ma rozwalanie symboli religijnych z moralnością nadal nie pojmuję.
Zgłoś
Avatar
eventtime75 2015-06-21, 10:09 1
W 2015 wierzyc w prawdy ludzi z pierwszych lat n.e. jak tak mozna? Rozwoj cywilizacyjny? Chuja. Wstydem jest wierzyc bo ukazuje to jak bardzo jestesmy naiwni.
Zgłoś
Avatar
remi1982 2015-06-21, 10:15 10
On tylko stosuje się do jednego z dziesięciu przykazań o których chrześcijanie zdążyli chyba zapomnieć.

"Nie uczynisz sobie obrazu rytego ani żadnej podobizny tego, co jest na niebie w górze i co na ziemi nisko, ani z tych rzeczy, które są w wodach pod ziemią. Nie będziesz się im kłaniał ani służył. Ja jestem Pan, Bóg twój, mocny, zawistny, karzący nieprawość ojców na synach do trzeciego i czwartego pokolenia tych, którzy mnie nienawidzą a czyniący miłosierdzie tysiącom tych, którzy mię miłują i strzegą przykazań moich."
Zgłoś
Avatar
KrisCFC 2015-06-21, 10:25
mnichu20 napisał/a:


Autentycznie nie pojmuję Polskiej mentalności



Otóż przytoczę Ci tu powiedzenie, które wszystko Ci wyjaśni, (wszystko to znaczy całe zachowanie Polaków, że my sobie możemy jeździć po papieżu, a inni nie mają prawa).

A owo powiedzenie brzmi tak:

"Co wolno wojewodzie, to nie tobie smrodzie!"
Zgłoś
Avatar
b................r 2015-06-21, 10:44
o kurwa 12 komentarzy i 0 piw
a dam żeby było śmiesznie
Zgłoś
Avatar
_................_ 2015-06-21, 10:46 5
O ile mi wiadomo, dla ciapków zarówno biblijny Jezus i jego matka to bardzo ważne postaci z koranu (który jak wiemy wzorowany jest bardzo mocno na biblii). Ciapek nie rozbija tej (badziewnej) figurki z braku szacunku dla postaci, ale dlatego że w koranie (jak i w biblii), jedno z najważniejszych przykazań mówi by nie tworzyć podobieństw ludzi i tym bardziej nie modlić się do tego.
Taka mała figurka to tam chuj nie strata, ale w imię szerzenia swojej religii, tak jak kiedyś chrześcijanie, ciapki rozpierdalali już cenniejsze pomniki i figury, w tym ogromne posągi Buddy w Bamian.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie