18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (10) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:31
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
REWIXONINININIX 2014-06-07, 14:52
Jestem pełen podziwu za jego cierpliwość przy wykonywaniu tych trików. Widać, że przy każdym ujęciu jest bardzo skupiony i stara się sprawiać wrażenie jakby robił to pierwszy raz. Ja nie miałbym tyle cierpliwości w sobie, aby zrobić to z takim efektem...
Zgłoś
Avatar
D................t 2014-06-07, 17:34 1
Crossblade napisał/a:

no...brak naszych patałchów na mistrzostwach to ból. Nie jestem jakimś mega funem piłki od jakiegoś czasu, ale chuj mnie strzela. Tak naprawdę nawet nie wiem po co mam te mistrzostwa oglądać. Pewnie zaczne od półfinałów



Jerzy Pilch:
"Naprawdę dajesz radę Pilchu? Otóż nie. W każdym razie nie całkiem. Po pełnym tygodniu, po obejrzeniu 20 meczów, trochę zacząłem trzeszczeć. Rzecz niedopuszczalna - jak się ogląda mundial, trzeba oglądać wszystko. Tylko frajerzy oglądają wybrane mecze, tylko oni wiedzą, które wybrać - dziecinada czysta - na mundialu nie ma meczów mniej ważnych; ileż to razy, gdy byłem młody i naiwny, opuszczałem jakieś spotkania na oko bezbarwne i na rozum bez znaczenia, i zawsze się okazywało, że na tych trzeciorzędnych sparingach działy się rzeczy wstrząsające: obalające prawa fizyki strzały z dystansu, krwawe porażki stuprocentowych faworytów, kuwejccy szejkowie na płycie.

Jeszcze więksi frajerzy zaczynają oglądać od jednej ósmej, najwięksi od ćwierćfinałów; kto zaczyna oglądać od półfinałów, bardzo jest podejrzany, a kto ogląda tylko finał, ten - przywołajmy klasyka - "paskudnym jest gwałtownikiem, strasznym rabuśnikiem, największym łajdakiem". "
Zgłoś
Avatar
tyberr 2014-06-07, 17:34
dobrze że się nie zakwalifikowali, przynajmniej nie będzie mi nikt pizdy pod oknem darł a i lusterka w aucie zaoszczędzę
Zgłoś
Avatar
KrisCFC 2014-06-09, 4:34
mare30ks napisał/a:

wole jak robi ludzi w chuja



Robi...na tym filmiku
Zgłoś
Avatar
lizardhino 2014-06-09, 10:26
dobrze że nasi nie weszli.w końcu są na to za słabi
Zgłoś