18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
flejtuch 2016-09-14, 18:56 8
Powinien jeszcze tą gaśnicą przypierdolić jak Statham w filmach
Zgłoś
Avatar
dogip 2016-09-14, 20:00 10
Wypalił się facet. Kiedyś było fajnie, teraz to już niektóre jego pranki to typowe sranki. W tym materiale wyreżyserowane gówno!
Zgłoś
Avatar
mygyry 2016-09-14, 20:30 28
Jak palą to jeszcze mnie to jebie, ale żeby was chuj strzelił palacze jebani, którzy wyrzucacie te pierdolone pety gdzie popadnie, nawet na plaży trzeba patrzyć, żeby dzieci za wami chuje petów z piasku nie wybierały, to samo jedzie autem jeden debil z drugim, wypalił to jeb za okno, bo popielniczka by mu śmierdziała, niczym się nie różnicie od dziczy z afryki
Zgłoś
Avatar
tycho 2016-09-14, 21:00 55
Jak już będę u władzy to wy zasrani palacze będziecie żreć te kiepy, które wszędzie rzucacie.
Zgłoś
Avatar
Mors_Nigra 2016-09-14, 21:27 2
Nie zesrajcie się. Pety użyźniają glebę (serio!). Chociaż rzucanie ich na chodnik czy coś (zwłaszcza, że u nas raczej nie trudno o śmietniki) to faktycznie chamstwo. Na plaży to wypada zakopać głęboko ręką. Albo mieć ze sobą szklaną butelkę, wypić sok czy coś i tam wrzucać (wiadomo, że się jednego nie spali, tylko więcej). Atak apropo tematu. Remi to pierdolony śmieć i zawsze nim był i każdy taki sam jak on razem z nim powinien zdechnąć w męczarniach.
Zgłoś
Avatar
BIORESWOJE 2016-09-14, 21:28 19
Chuj wam w dupe wszystkim, jestem palaczem i co jade autem to wyrzucam ten syf za okno jak skoncze palic. O tak o bez pierdolenia. I na przystankach nie jaram bo jezdze autem wiec macie farta chuje. Ale jakby sie ktorys przyjebal to zgasil bym wam na czole tego viceroya. I bede wyrzucał i chuj.
Zgłoś
Avatar
mygyry 2016-09-14, 21:33 6
BIORESWOJE,
Cytat:

Skąd: Wybrzeże Kości Słoniowej


To wyjaśnia twoją kulturę zachowania
Zgłoś
Avatar
crackit 2016-09-14, 21:39 2
Już za miesiąc u wardęgi...
Zgłoś
Avatar
BIORESWOJE 2016-09-14, 21:42
mygyry napisał/a:

BIORESWOJE,
To wyjaśnia twoją kulturę zachowania



Bym się przyznał że jestem ze stolicy ale to chyba jeszcze gorzej.
Zgłoś
Avatar
mp0011 2016-09-14, 21:59 1
Czy mi się zdaje, czy w trzeciej scence (od 1:00) słychać wkurwionego Polaka?

"Pojebało Cię facet?"
"Nie odpuszczę Ci Kurwo!"
Zgłoś
Avatar
białywęgorz 2016-09-14, 22:27
Ten skurwiel chyba długo nie pożyje, jak tak dalej będzie wszystkich wkurwiał
Zgłoś
Avatar
Loaloa 2016-09-14, 22:31 1
Niech ktoś wrzuci w komentarzu scenę z "Seksmisji", w której na Albercika i Maksia jarających skitrane w hibernatorze szlugi wypada ekipa lasek z gaśnicami.
Zgłoś
Avatar
HiSpect 2016-09-14, 23:03
Popielniczki w samochodach nie służą do gaszenia w nich petów głąby - przede wszystkim z tego powodu, że są kurwa plastikowe. Na plaży zawsze się ma ze sobą coś, w co można pety wrzucić i później je wyjebać do śmietnika, tylko śmiecie zakopują je w piasku.
Zgłoś
Avatar
k................y 2016-09-14, 23:36 1
Jestem przeciwnikiem petów więc piwko. Ale taki palacz... wyrwałby mu tą gaśnice i jebnąłby go nią w łeb, aż by zahuczało.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie