18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 14 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
Avatar
b0r000 2017-03-22, 3:24
I prawidłowo, należało się
Nie dość ze wyprzedzał z prawej to jeszcze na tym samym pasie co jechał samochód
Zgłoś
Avatar
IOI 2017-03-22, 9:03 11
@b0r000 - czlowieku, co ty pierdolisz?!?
Zgłoś
Avatar
tarcer123 2017-03-22, 9:47
A idz pan w chuj z takim renegatem.
Zgłoś
Avatar
Okota 2017-03-22, 9:51 12
Jakby się ktoś zastanawiał czemu lewy pas był wolny to wyjaśniam ze to "commuting lane" - pas dla pojazdów z wieloma pasażerami. Najczęściej dla minimum 4 osób w aucie.
pl.wikipedia.org/wiki/Pas_dla_pojazd%C3%B3w_z_wieloma_pasa%C5%BCerami
Tak więc motocyklisty nie powinno być na tym pasie. Instant carma.
Zgłoś
Avatar
dziaad 2017-03-22, 10:43
motocykl pewnie już płynie do polski "po obcierce parkingowej"
Zgłoś
Avatar
piter210 2017-03-22, 13:55
Przeczytałem "rentgen poleciał środkiem" i pomyślałem skąd autor postu wiedział że kierowca motocykla był czarny
Zgłoś
Avatar
Dee_Loc 2017-03-22, 19:57
@Okota, mógł być. Na car poolu może być samochód w którym jest określona minimalna liczba pasażerów lub motocykl nawet z jedną osobą. Taki paradoks

Tutaj akurat car pool łączył się z innymi pasami czyli można na niego wjeżdżać lub z niego wyjeżdżać. We wszystkich książeczkach na prawko piszą by zachować na tych odcinkach szczególną ostrożność. Ani jeden ani drugi tego nie zachował. Renegat na cwaniaka, a auto na debila...

To i tak chuj. Najlepiej jest gdy zapierdalasz car poolem, masz podwójną ciągłą, mijasz debili w korku na pozostałych 5 pasach i nagle trafia się agent co chce podgonić i wpierdala się na Twój pas gdzie lecisz rozpędzony. 90% wypadków na carpoolu to właśnie takie akcie...
Zgłoś