18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:27
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:34
🔥 Ratowanie jaszczurki - teraz popularne
Avatar
żmij 2015-10-15, 2:54 2
Rozumiem, że obejrzymy coś, czego nie ma?

Ale pierdolą... Propaganda jak za Goebbelsa.
Zgłoś
Avatar
RockyWood 2015-10-15, 13:51 6
hm oglądam z niedowierzaniem... tak jakby to był film o zupełnie innej Szwecji jaką opisują zagraniczne media... Zupełnie inny kraj o którym mówili mi kuzyni, którzy tam byli. O tych strefach "zamkniętych" był ostatnio dokument w którym wypowiadali się policjanci i strażacy a nawet ratownicy medyczni - oni jakoś nie pierdolili propagandy tylko mówili wprost - BOJĄ SIĘ tam jeździć.
Zgłoś
Avatar
o................n 2015-10-15, 17:32 1
RockyWood, podobno jedna z tych 55 stref zamkniętych jest trzymana przez polski gang motocyklowy... kolejne wspaniałe zwycięstwo potomków polskiej husarii

Ilu spotkałem Szwedów, a parę osób to było, to wszyscy mówili, że problemów nie ma w tych gettach (poza tym jednym incydentem, kiedy cały Sztokholm tak bardzo rozjeban)y. Ale z drugiej strony co oni tam kurwa mogą wiedzieć o tych miejscach, skoro pochodzą z wiosek głęboko w lesie i nawet uchodźcy nie chcą u nich tam mieszkać

Wiem natomiast, że brat króla Szwecji zaprosił jednego kozojeba z afganistanu bodajże, żeby mieszkał z nimi i wyszła taka głupia sytuacja, że ten pierdolec ojebał ich na kosztowności królewskie, sprzedał za 2,5% wartości i kupił sobie marechanenem bo chciał sobie wszczyknąć w kanał - thelocal.se/20120614/41442
Zgłoś