18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 6 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
~Velture 2018-11-11, 8:55 11
Mnie to zawsze bawią ci reporterzy co albo coś odpierdalają albo usiłują na siłę pokazać dramaturgię jakiegoś wydarzenia. Szczególnie widoczne na antenach judovn.

Jakby jebani chcieli jakiś casting do Hollywood odpierdolić a normalny człowiek odpala wiadomości aby uzyskać informacje a nie patrzeć jak jakaś pizda albo chuj coś tam uskutecznia żeby się wykazać chuj wie czym i chuj wie przed kim.
Zgłoś
Avatar
kutaspierdolony 2018-11-11, 23:52 1
o chuj chodzi ?
Zgłoś
Avatar
SirMajkel 2018-11-12, 11:19 1
Velture napisał/a:

Mnie to zawsze bawią ci reporterzy co albo coś odpierdalają albo usiłują na siłę pokazać dramaturgię jakiegoś wydarzenia. Szczególnie widoczne na antenach judovn.

Jakby jebani chcieli jakiś casting do Hollywood odpierdolić a normalny człowiek odpala wiadomości aby uzyskać informacje a nie patrzeć jak jakaś pizda albo chuj coś tam uskutecznia żeby się wykazać chuj wie czym i chuj wie przed kim.



valium nie wziąłeś z rana.
Zgłoś
Avatar
Imnotnew 2018-11-12, 12:29 1
Nie ma chuja, wybrnął z tego.
Gdyby się nie złapał byłoby gorzej a tak przy odrobinie szczęścia ma tylko połamaną prawą rękę... no może chociaż obojczyk.
Zgłoś
Avatar
korinogaro 2018-11-12, 23:20
Nie wiem czemu pizda skoro ani się nie bał skoczyć ani wypadnięcie z sieci nie wynikało z jego winy tylko osoby która sieć rozpinała. Sztywność sieci na obrysie powinna być równa a nie że na jednym boku biegnie lina a na przeciwległym już nic nie ma. Przy takim mocowaniu to pewnie z 90% ludzi skaczących w poprzek by się z niej wyjebało.
Zgłoś