18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (6) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:01
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 15:03
🔥 TVN dostaje bęcki - teraz popularne
🔥 Kładzenie asfalta na asfalcie - teraz popularne
🔥 Polak patriota wygania ukraińca - teraz popularne
Zapewne niektórzy widzieli w TV. Dla pozostałych którzy nie raczyli się w sobotni wieczór widokiem madam Gessler wrzucam ten filmik.
Polecam wsłuchać się w dzwięk pękającej kości w 11 sekundzie.
Zgłoś
Avatar
~PowerBoBass 2010-11-15, 14:22 1
Wreszcie zasłużony urlop ^^
Zgłoś
Avatar
mesiash 2010-11-15, 14:25 2
jest cenzura nie ma piwa
Zgłoś
Avatar
Ace Ventura 2010-11-15, 14:52 11
I Bogu dzięki że jest cenzura. Z pewnością właśnie z powodu tych ograniczeń, Polacy wychowywani przez grzeczną i kulturalną telewizję, są dla siebie na co dzień mili i uprzejmi, wypowiadają się piękną, zasłyszaną w TV polszczyzną.
A jak mówi sam rzecznik TVN-u: Najistotniejsze dla nas jest to, że unikamy tłumaczenia i emitowania wulgaryzmów ze względu na szacunek dla widza i jego wrażliwości. Polski widz nie jest przyzwyczajony do wulgaryzmów w telewizji, a my nie zamierzamy epatować przekleństwami.

Hehe a tak serio to dla mnie naczelnym cenzorem TVN-u mógłby być Durczok
KONIEC Z WYPIPKIWANIEM PRZEKLEŃSTW !
Zgłoś
Avatar
androgenius 2010-11-15, 14:59 15
od momentu pojawienia się tego gesslerowego czyraka wiedziałem,że ona komuś zrobi krzywdę,chociażby pośrednio-no kurwa ludzie,czy wpuścicilibyście pierdolonego prosiaka do swojego własnego lokalu wiedząc,że opierdoli wam szamę i jeszcze będzie narzekał na jakość...czekam na program,w którym dostanie tasakiem w nogę a potem będzie zmuszona zjeść i ocenić swoją smażoną pizdę na galaretce z nogi...ten babs jest w kurwę niesympatyczny,obleśny i dotyka ociekającymi łojem łapskami cudzego pożywienia,do ubojni z nią

inna sprawa,że nie widać złamania a dźwięk można podłożyć nawet w paincie,jak dla mnie fake jak od świebodzina do czelabińska
Zgłoś
Avatar
PodajPynto 2010-11-15, 15:08 1
w sam raz kurwa na sadistika !
Zgłoś
Avatar
Tworas 2010-11-15, 15:31 2
Będę teraz oglądał wszystkie odcinki
Zgłoś
Avatar
varq 2010-11-15, 15:49 8
Spiralne złamanie kości ramiennej, tak to jest jak się pizdy zabierają za armwrestling.
Zgłoś
Avatar
Hornet 2010-11-15, 15:52 2
androgenius napisał/a:

inna sprawa,że nie widać złamania a dźwięk można podłożyć nawet w paincie,jak dla mnie fake jak od świebodzina do czelabińska



To zobacz sobie w 1:45 co on ma z łokciem zrobione Ta ręka ratownika idealnie tam pasuje na zmyłkę.
Zgłoś
Avatar
asd12033 2010-11-15, 15:52 3
2 zniewiesciale cioty hehe
Zgłoś
Avatar
W................s 2010-11-15, 15:58 8
Tak to jest jak się całe życie konia wali i ruch inny trzeba wykonac !
Zgłoś
Avatar
j................o 2010-11-15, 16:02 10
w sobotę wieczorem?są lepsze zajęcia.ja dla przykładu rzygałem,podobnie jak w niedzielę rano.było cudownie.
Zgłoś
Avatar
Gaunt 2010-11-15, 16:08 41
teraz każdy tutaj zmienia sie w
1. Mistrza kamery filmowej ( że niby fake)
2. Znawce chirurgi urazowej ( co mu sie stało)
3. Człowieka, który miał złaman reki najwiecej, więc najlepiej wie co mu jest
4. Murzyna, któremu Pan złamał reke bo zajebał kukurydze, więc też wie
Zgłoś
Avatar
army 2010-11-15, 16:19 2
haha, komiczne
Zgłoś
Avatar
Twój Stary 2010-11-15, 16:19 17
Nagralbym to o wiele lepiej niz ten frajer kamerzysta z chujowym sprzetem prosto z chin a tak w ogole to od razu widac ze to fake. A nawet jakby nie byl fake to takie zlamanie lokietka to nic groznego ten lamus przesadza zabandazowac reke przylozyc lodu zastrzyk przeciwtezcowy tydzien bez walenia konia i bedzie zdrowy. Mialem mnostwo takich zlaman wiem najlepiej co mu jest, ostatnio nawet kukurydze zajebalem i potem mialem zlamana reke, nie pytajcie jak to sie stalo
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie